Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Потиснати хора цапат форумите"-от в."24 часа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    "Потиснати хора цапат форумите"-от в."24 часа

    Става дума за интервюто с администратора на clubford.org в днешния брой на вестника. Цитирам: "...Това са хора, които използват интернет като място, където да изкрещят това, което искат да кажат. Оказва се, че в България желаещите да изкажат компетентно мнение за нещо са твърде много. ..."Подобна идея преди време развиха и тв водещите Иван и Андрей, а именно, че болшинството от пишещите във форуми са неуспели, негативно настроени хора.Аз например пиша сравнително редовно в няколко форума (автомобилни и спортни). Правя го по няколко причини: търся информация(, а понякога се надявам, че и аз съм полезен с нещо), запълвам си работното време, общувам с интересни хора, далаверка - покупко-продажби. Поразсъждавайте върху темата, ако ви е интересно.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    #2
    Re: "Потиснати хора цапат форумите"-от в."24

    snake написа:
    Аз например пиша сравнително редовно в няколко форума (автомобилни и спортни). Правя го по няколко причини: търся информация(, а понякога се надявам, че и аз съм полезен с нещо), запълвам си работното време, общувам с интересни хора, далаверка - покупко-продажби.
    И аз съм тука по същите причини.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      #3
      Re: "Потиснати хора цапат форумите" - от в. "

      snake написа:
      Става дума за интервюто с асминистратора на clubford.org в днешния брой на вестника. Цитирам: "...Това са хора, които използват интернет като място, където да изкрещят това, което искат да кажат. Оказва се, че в България желаещите да изкажат компетентно мнение за нещо са твърде много. ..."Подобна идея преди време развиха и тв водещите Иван и Андрей, а именно, че болшинството от пишещите във форуми са неуспели, негативно настроени хора.Аз например пиша сравнително редовно в няколко форума (автомобилни и спортни). Правя го по няколко причини: търся информация(, а понякога се надявам, че и аз съм полезен с нещо), запълвам си работното време, общувам с интересни хора, далаверка - покупко-продажби. Поразсъждавайте върху темата, ако ви е интересно.
      Донякъде съм съгласен....има известна доза истина в това.Бил съм модератор на няколко форума-няма значение кои, и това донякъде е вярно, но чак пък "болшинството"!?!. Такова обобщение не мога да приема. Неуспели и негативно настроени хора има и по форумите и в реалния живот. Тук пиша, защото наистина мога да получа полезни съвети и помощ за Фиатовете ( без да правя реклама на никой).Но като цяло - Правя го по няколко причини: търся информация(, а понякога се надявам, че и аз съм полезен с нещо), запълвам си работното време, общувам с интересни хора, далаверка - покупко-продажби. - точно като колегата. :D :D :D
      Brava 1.6 16v ELX 2001г.
      Punto М2 1.2 SX 2000г.
      МРАЗЯ НАП!!!

      Коментар


        #4
        Aз пък обичам да се изказвам подготвен и следя доста форуми, в някой съм посетител, в други съм отличник, в трети се забавлявам....Което явно ме прави душевно обременен човек с невъзможност да постига целите си (ако въобще имам такива).... Бе де да знам общo взето ръчкам по форуми придавайки си вид на зает човек, което ми помага да не ме занимават с глупости :D ....

        Коментар


          #5
          Re: "Потиснати хора цапат форумите"-от в."24

          snake написа:
          Подобна идея преди време развиха и тв водещите Иван и Андрей, а именно, че болшинството от пишещите във форуми са неуспели, негативно настроени хора.
          То и жена му на Иван е бая активна в един от бебешките форуми, вероятно имат предвид и нея. Изглежда така е намерил начин да й го каже

          Коментар


            #6
            Сигурно сме неуспели, знам ли? Днес не успях да дойда навреме на работа - успах се много здраво. И аз имах предубеждения, а и още ги имам, но в интерес на истината освен този форум не посещавам други, така че генерални изводи не мога да правя.Но пък този форум ме кефи - страшно полезен е, от гледна точка на информация за автомобилите ни. Има хора чиито мнения по много въпроси ми допадат, има хора с доста добро чуство за хумор. Неуспели хора... субективно е. Познавам един човек - доста е заможен. Но... разделен с жена си и с децата, тази, заради която ги напусна, пък го напусна него. Сега се отдава на едни авантюри... които аз смятам за нелепи и укорителни. Той е успял по нечии критерии. По критериите на други - не толкова. Факт е, че интернет коренно променя поведението на хората. Факт е, че интернет събаря много прегради, а в същото време издига нови. Темата е супер. Сега имам работа, но без съмнение тук ще стане страхотна дискусия.
            like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

            Коментар


              #7
              Откога па тия лигльовци Иван и Андрей станаха еталон за идеи и прочее...В очите на някоя 11 годишна тийнейджърка Иван и Андрей може и да са интелектуални великани, но за мен са едни обикновенни софийски дришльовци... Аман от чалга и чалгаджии в тая държава ...
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                #8
                kiro_of_the_day написа:
                Откога па тия лигльовци Иван и Андрей станаха еталон за идеи и прочее...В очите на някоя 11 годишна тийнейджърка Иван и Андрей може и да са интелектуални великани, но за мен са едни обикновенни софийски дришльовци... Аман от чалга и чалгаджии в тая държава ...
                Вярно, на доста хора станаха адски досадни вече. Добре че ги спряха да водят "Това го знае всяко хлапе", за да се спасим от лиготиите им и новите водещи да покажат на всички как става тази работа. Впрочем единият от тях - Митко Павлов, е регистриран при нас и е познат с постовете си на доста от нас с ник mitence. Напоследък явно няма време да се включва. Иначе винаги е много свеж и дано ги измести с Део онези двамата за постоянно...
                FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
                FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

                Коментар


                  #9
                  stivst написа:
                  Напоследък явно няма време да се включва. Иначе винаги е много свеж и дано ги измести с Део онези двамата за постоянно...
                  Това добре, но не са ли те продуценти на хлапетета? Как ще ги разкарат тогава?
                  FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                  Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                  Коментар


                    #10
                    stivst написа:
                    и е познат с постовете си на доста от нас с ник mitence. ...
                    колкото пъти го видя в ефир и все се чудя защо спря да пише при нас...вероятно е ангажиран много и няма време. Мислех даже да пишем на Vladim ако го срещне нейде из БТВ-то да го подсети..... 2004-та влязох във форума на dir.bg заради проблем с чистачките на темприна, но си останах до днес не толкова заради колите, колкото заради общественият характер на това място. Освен това тук имам страхотно много и ценни приятели. Да не говорим, че преди няколко години, когато се бях сринал малко емоционално заради личен проблем, човек от форума ме вдигна на крака и общо взето ме държа доста време.... Много си го обичам и тача нашият форум, така че ако ще и на тротинетка да остана, пак ще си пиша тук....

                    Коментар


                      #11
                      Определено има известна истина в тези думи но, не мога да се съглася напълно.За мен, а виждам и за повечето хора форума е място за информация и развлечение.Понякога няма как да не се усети че имаш някакъв проблем, даже като пишеш за нещо съвсем различно,но това не означава че всичко е от тоя сорт...Определено и аз, ако не беше този форум, щях да загубя много, не само във време и пари...
                      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                      Коментар


                        #12
                        Макар и рядко да пиша, т.е много рядко, този форум си е голяма ЗАРИБЯВКА, като тютюнопушене. Въртя, суча винаги когато остане време хоп във форума, като че ли излизам за по цигара (не пуша вече две години, така че знам какво е).Но напоследък започнах много да се дразня от хора, които само бувално спамят и замърсяват форума с мнения, изказвания и...............само и само да са в играта и т.н.И ако се откажа от форумите, то ще е само заради такива олигофрени, напоследък имам усещане, че участвам и допринасям в съдаването на тяхната сцена за изява та даже съм им и публика, което е адски неприятно, но пък прав ми път не съм насила тук, така, че ще видим кой кого и докога?
                        Lupo - The Monster
                        Е83 3D

                        Коментар


                          #13
                          kiro_of_the_day написа:
                          Откога па тия лигльовци Иван и Андрей станаха еталон за идеи и прочее...В очите на някоя 11 годишна тийнейджърка Иван и Андрей може и да са интелектуални великани, но за мен са едни обикновенни софийски дришльовци... Аман от чалга и чалгаджии в тая държава ...
                          N.Y. State of Mind

                          Коментар


                            #14
                            Re: "Потиснати хора цапат форумите"-от в."24

                            snake написа:
                            Поразсъждавайте върху темата, ако ви е интересно.
                            Да, това потребителите на интернет сме им голям трън в очите, защото повечето от нас не купуват вестници, в нета получаваш инфото за броени минути след събитието, няма за какво да го четеш на другия ден. Не съм купувал вестник с години, още сутринта разбрах за идиота загубил детето си в реката и по обяд за пожара в София, а за предишният пожар в който имаше жертви имаше инфо във форум 7 минути след появяване на дима. Така че вестниците се пишат от неуспели неудачници и затова няма какво да им се чете...
                            Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                            Коментар


                              #15
                              Re: "Потиснати хора цапат форумите"-от в."24

                              snake написа:
                              Става дума за интервюто с администратора на clubford.org в днешния брой на вестника. Цитирам: "...Това са хора, които използват интернет като място, където да изкрещят това, което искат да кажат. Оказва се, че в България желаещите да изкажат компетентно мнение за нещо са твърде много. ..."Подобна идея преди време развиха и тв водещите Иван и Андрей, а именно, че болшинството от пишещите във форуми са неуспели, негативно настроени хора.Аз например пиша сравнително редовно в няколко форума (автомобилни и спортни). Правя го по няколко причини: търся информация(, а понякога се надявам, че и аз съм полезен с нещо), запълвам си работното време, общувам с интересни хора, далаверка - покупко-продажби. Поразсъждавайте върху темата, ако ви е интересно.
                              Аз пък не мисля че двете мнения - това на админа на фордския форум, и това на Иван и Андрей имат нещо общо.Нито съм негативно настроен, нито се смятам за неуспял. Но когато мога да изкажа компетентно мнение (или не чак дотам компетентно) - правя го. И във форума, и по принцип.Форумът за мен не е само място за консултации като се счупи колата - тук завързах много приятелства и е начин да общувам с тях. Опитвам се да помагам на който мога и където мога. Форумът е част от ежедневието ми. Ако не влизам няколко дни, форумът започва да ми липсва...И най-вече се кефя на това, че тук съм сред сродни души Поздрави на всички!

                              Коментар

                              Working...
                              X