Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бащите задължително по майчинство...!!! ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бащите задължително по майчинство...!!! ???

    Как ви се струва идеята на управляващите ?... и каква ли е целта им......, а какво мислят по въпроса майките..., и дали някой изобщо го интересува тяхното мнение...!!!

    #2
    Re: Бащите задължително по майчинство...!!! ???

    Master28 написа:
    Как ви се струва идеята на управляващите ?... и каква ли е целта им......, а какво мислят по въпроса майките..., и дали някой изобщо го интересува тяхното мнение...!!!
    В основата си идеята е добра, въпросът е точно как ще бъдат установени точните рамки. "Бащинството" е малко перифразирано според мен, защото основната цел е таткото да помогне на майката в първите й дни след раждането. Защото не всичко тогава е само радост. Съмнявам се, че ще има майка, която да е против това. Аз подкрепям и с двете ръце подобна инициатива, само дано не се изопачи.
    Bravo 1.6/16V ... и на газ

    Коментар


      #3
      Тя тая работа с бащите не е много ясна Току виж "по-майчинство" излязъл комшията

      Коментар


        #4
        Не става дума точно за първите дни след раждането.Според това,което слушах да обясняват като предложение,първите 3 месеца се ползват от майката,следващите три от бащата.Отделен е въпросът,че просто не ги виждам някои мъже в тази роля,само как сменят памперси,мият дупета,приготвят храна и хранят детето.Поне според мен на голяма част от мъжете това хич не им приляга.http://vbox7.com/play:bff9c2e2

        Коментар


          #5
          ...аз в момента съм в бащинско-майчинство...и ми е мноооого добре.....денем съм аз, нощем е жена ми...

          Коментар


            #6
            Аз пък бих се радвал... дай ми само да се боря с дребосъка . Трябва да свиква и с таткото, че в началото беше много зле... Тати на работа, дребния вечер повечето спи и никак не се виждахме та имаше първите 1-2 месеца стресъци и ревове като се гушкаме. Сега е ОК, смених работата и имам повече време за него и се радваме, играем... Само като ме види вечер и разпъва усмивката :D .Друг е по-тежкия въпрос: как смятат да се уреди въпроса с парите за майчинството, защото като гледам сега колко ядове и тичане имаме по документите на жената си представям как и всичко това ще ми се стовари и на мен, да тичам, нерви, загуба на време... То и без това сега форума на http://www.bg-mamma.com/site/ е пълен с подобни проблеми, та остава и в още едно приключение да ни вкарат... Като цяло, по първата линия съм с 2 ръки и 2 краци "ЗА". Бих се кефил да ми предоставят време за занимания с малкия, а мен не ме е страх от памперси, хранене или подобни. Но ако не управят неуредиците около парите, (защото, колкото и да можеш да помагаш - без пари не става) ще се боря против мероприятието с всички сили.

            Коментар


              #7
              Време е да се направи форум bg-tati.bg

              Коментар


                #8
                peho написа:
                Не става дума точно за първите дни след раждането.Според това,което слушах да обясняват като предложение,първите 3 месеца се ползват от майката,следващите три от бащата.Отделен е въпросът,че просто не ги виждам някои мъже в тази роля,само как сменят памперси,мият дупета,приготвят храна и хранят детето.Поне според мен на голяма част от мъжете това хич не им приляга.http://vbox7.com/play:bff9c2e2
                хеле пък храненето на детето :D :D :D да се зарови горкото из космите на баща си
                She was only a whisky maker but he loved her still.

                Коментар


                  #9
                  В Швеция имат една година бащинство :D
                  sigpic
                  Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                  475HP 11,5/1,9/191
                  YouTube

                  Коментар


                    #10
                    Скоро се очаква въвеждането на задължителен избор за мъжете - или износване на плода, или раждане.
                    Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
                    --- в сърцето завинаги... ---
                    Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

                    Коментар


                      #11
                      .....ами децата....?Някой питал ли ги е тях та да ги обричат на такава не лека участ....?

                      Коментар


                        #12
                        Интересни е и , доколко майките ще бъдат полезни на работното си място..., докато разговарят постоянно по телефона и се интересуват за детето и мислите им изобщо няма да са за работата

                        Коментар


                          #13
                          Re: Бащите задължително по майчинство...!!! ???

                          Master28 написа:
                          ... и каква ли е целта им...
                          Да си клатят народа, естествено. Досещаш се на що народ няма да заплащат майчинските, аз не бих гледал деца.
                          Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                          Коментар

                          Working...
                          X