Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Забраниха на спасителите да си развяват... буйовете!:)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Забраниха на спасителите да си развяват... буйовете!:)

    Хахаха, поредната недомислица според мен, въпреки че не е дотам и глупаво. Специална комислия щяла да ги следи, да не флиртували... да бе да само дето не е споменато дали само на плажа, или станеш ли спасител - надяваш расото, инак те отлъчват... Все едно да забраниш на пилците да какат по колите или децата да дъвчат дувка по улицата... От друга гледна точка е и полезно, защото ги има и едни странни типове в стил а-ла Джони Браво, дето направо могат да ти скъсат нервите и да ти скапят плажуването...))))) Абе като цяло ми се видя много хахава новина

    #2
    Не знам какво толкова са се хванали с тези спасители, днеска чета в 24 часа, че трябвало по 600лв да им дават поне, или бягали в чужбина. Сега и за т’ва...много морал много нещо в тая държава.
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #3
      Re: Забраниха на спасителите да си развяват... буйовете!

      bubachko написа:
      защото ги има и едни странни типове в стил а-ла Джони Браво, дето направо могат да ти скъсат нервите и да ти скапят плажуването...)))))
      ...че какво му е на Джони Браво бе? Филмчето е супер... даже българин е единият от тези които го рисуват
      Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

      Коментар


        #4
        Ами нека им дават по 600лв., работата все пак е отговорна. Друг е въпроса, ако някой не я изпълнява и зяпа по мацките.Но при инцидент трябва да ги съдят.Пък и сезона е 4-5 месеца, няма да се охарчат толкова.А Джони Браво си е култово филмче.
        Ex Fiat 126P
        Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
        Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
        Alfa Romeo 147 1.6 TS
        Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

        Коментар

        Working...
        X