Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с инсталирането на компютъра- Panic error

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с инсталирането на компютъра- Panic error

    Когато сложа диска да инсталирам компютъра- изкарва ми ето това.кажете как да го оправя
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    #2
    Re: Проблем с инсталирането на компютъра- Panic error

    infineon написа:
    Когато сложа диска да инсталирам компютъра
    Да инсталираш компютъра?????Дай малко повече инфо колега, какво, на какво инсталираш? За Apple ли става въпрос?
    Brava 1.6 16v ELX 2001г.
    Punto М2 1.2 SX 2000г.
    МРАЗЯ НАП!!!

    Коментар


      #3
      Ами да на Apple операционната система MAC ос 10.5 ЛеопардНе иска да зареди и това си е все стига до тази грешка.Инсталирам го на х86-64 компютър който поддържа SSE2 i SSE3
      http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
      Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
      FIAT БРАВО 1.2 16v
      ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
      FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

      Коментар


        #4
        LiGuru е твоят човек, но според мен ако за сефте изобщо се слага ОС на тоя комп - паметта е фира. Ако обаче e PC машина - MacOS няма да пожелае по ред причини да за’апе.
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар


          #5
          Ами машината е PC.преди на този компютър е била инсталирана предната версия на мак ос тигър.А тази която се мъча да кача навсякъде пише че работи и на обикновен компютър
          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
          FIAT БРАВО 1.2 16v
          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

          Коментар


            #6
            Това CD пробвал ли си го на друг компютър? Да не е повредено нещо и затова да гърми?
            Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

            Коментар


              #7
              направи му една диагностикаако не знаеш, как - инсталирай един ВИН ХР и ако зареди ДОКРАЙ -- то проблема с мак-е може да е от БИОС-а - настройки специфични за ВИН

              Коментар


                #8
                infineon написа:
                Ами да на Apple операционната система MAC ос 10.5 ЛеопардНе иска да зареди и това си е все стига до тази грешка.Инсталирам го на х86-64 компютър който поддържа SSE2 i SSE3
                Тая раота не е като оная раота. Това, че процесора ти подържа инструкции не е гаранция, че всичко е ток и жица. Дай инфо за самия релииз и за хардуера. Пък после да се пипа по БИОС и да се мъчи със шпагати...

                Коментар


                  #9
                  LiGuru написа:
                  infineon написа:
                  Ами да на Apple операционната система MAC ос 10.5 ЛеопардНе иска да зареди и това си е все стига до тази грешка.Инсталирам го на х86-64 компютър който поддържа SSE2 i SSE3
                  Тая раота не е като оная раота. Това, че процесора ти подържа инструкции не е гаранция, че всичко е ток и жица. Дай инфо за самия релииз и за хардуера. Пък после да се пипа по БИОС и да се мъчи със шпагати...
                  Това е процесора:А това е чипсета:Хардиска е Seagate на SATA закачен, паметта е 1 GBРелийза който мъча да инсталирам е този : Leo4All-10.5.2 Universal AMD/INTEL[SSE2/SSE3]Дадоха ми го на диск от който уж бил инсталиран на друг компютърПомагайте
                  http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                  Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                  FIAT БРАВО 1.2 16v
                  ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                  FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                  Коментар


                    #10
                    А обясниха ли ти какво трябва да се направи преди инсталацията, партициите подготвил ли си ги, а и щом дарвина захапва значи шанс има. Сега аз от тия картинки нищо което ми трябва не разбрах.Каква САТА 1,2 5 12 и т.н.Видеото каво е, точен модел.В БИОС-а какво си пипал.Имаш ли друга ОС на компютъра.И не на последно място това знаеш ли го?

                    Коментар


                      #11
                      В биоса нищо не съм пипал там няма какво да се променяХарда е САТА 1, има 30 гб място което е незаделено към дялВидеото е ATI Radeon 9550 256 MB.На компютъра имам windows XP.Грешката я изкарва 2-3 секунди след бутването от CD-то, така че мисля че проблема не е от това че няма подготвен дял на диска.Споменаха ми че тази грешка е свързана с нещо по ACPI-то, но в биоса нямам настройки за него.Чел съм го форума който даде но не намерих отговор на проблема.когато бутне от CD-to и след това натисна F8 и след като напиша -v и натисна ентер излиза това и рестарт
                      http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                      Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                      FIAT БРАВО 1.2 16v
                      ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                      FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                      Коментар


                        #12
                        Моя съвет е да питаш тук - това е форума apple-bg.com, секцията MacOSX x86, аз самия от 15 години бачкам на Мак, но не мога да ти помогна заMacOSX x86.
                        ::::: Fiat Punto 1.2 ELX 188A4.000 :::::
                        ::::: Subaru Impreza III Hatchback 2.0R-MT EJ204 :::::
                        ::::: (ex) Lancia Dedra 1.8 16V LS SW 182A2.000 :::::

                        Коментар


                          #13
                          infineon написа:
                          В биоса нищо не съм пипал там няма какво да се променя..Споменаха ми че тази грешка е свързана с нещо по ACPI-то, но в биоса нямам настройки за него.Чел съм го форума който даде но не намерих отговор на проблема.когато бутне от CD-to и след това натисна F8 и след като напиша -v и натисна ентер излиза това и рестарт
                          като идеш в БИОС-анатисни контрол-шифт-F1и се появяват скрити настройки на БИОС

                          Коментар


                            #14
                            u_bo написа:
                            infineon написа:
                            В биоса нищо не съм пипал там няма какво да се променя..Споменаха ми че тази грешка е свързана с нещо по ACPI-то, но в биоса нямам настройки за него.Чел съм го форума който даде но не намерих отговор на проблема.когато бутне от CD-to и след това натисна F8 и след като напиша -v и натисна ентер излиза това и рестарт
                            като идеш в БИОС-анатисни контрол-шифт-F1и се появяват скрити настройки на БИОС
                            Това за какъв биос се отнася? за всичките биоси лиМоя е AMI.
                            http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                            Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                            FIAT БРАВО 1.2 16v
                            ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                            FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                            Коментар

                            Working...
                            X