Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какъв препарат да избера за пране на тапицерията?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какъв препарат да избера за пране на тапицерията?

    Не знам дали темата е за този раздел. Ако модераторите решат, нека я преместаят, като предварително се извинявам!Та на въпроса. Какъв препарат да избера за пране на тапицерята, пода, тавана и вратите? Мисля да я пера ръчно. Не ми се дават толкова пари на автомивка и колата да стои там няколко дена. Тапицерията е плюш (т.е. не е като на Брава-та). Не е много мръсна, просто стои на по-тъмни места тук там.Очавам предложенията Ви, кои с какво е пробвал и от какво е доволен и дали въобще ще стане като хората!?ПП: Открих този препарат. Някакви идеи за него, дали става?MEDIX CarpetsПРЕПАРАТ ЗА ПОЧИСТВАНЕ НА КИЛИМИ, МОКЕТИ И ДАМАСКИ2 in 1 премахва петна ПРИЛОЖЕНИЕ:Новият MEDIX CARPETS е изключително ефикасен за пране и почистване на килими, мокети, тапицерии и дамаски. Пяната на MEDIX CARPETS прониква дълбоко в тъканите, като разтваря и премахва различни петна и упорити замърсявания, оставяйки чисто и свежо ухание.500 ml
    Прикачени файлове
    Space Star 1.9 DID

    #2
    Този медикс е най-простия препарат, който можеш да намериш в магазините, но би трябвало да свъши работа другото е търкане. И приготви поне 4-5 кърпи с които да забърсваш след като минеш с препарата и вода, те обират всичката мизерия.
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    Коментар


      #3
      Хубав е Медикса, но не слагай много, защото се получава много пяна.

      Коментар


        #4
        Миналата година чистих с него, имаше ефект определено. И както каза колегата по-горе търкане му е майката. Търкане с четка с мек косъм - би свършила работа и четка за обувки. След като минеш с четката избърсваш със суха чиста кърпа и си готов. И тавана не го накисвай много че не можеш го събра после
        Punto SX 1.1 55

        Коментар


          #5
          Ейййй, благодаря Ви. :D Живи и здрави да сте!!! :D Ако имам фотоапарат под ръка, като започна ще постна снимки преди/след!
          Space Star 1.9 DID

          Коментар


            #6
            Роко, аз съм чистил с ей тоя препарат на снимката. Чисти доста добре, ама пак трябва много търкане. Има го в Метро, виждал съм го и в Бриколажа и Практикер, май и в Пикадили. Сигурно го има и в Била, ако имат секция за автомобили там. Преди няколко месеца изчистих петна от разлято плодово кисело мляко, стана супер. Така де, както и да е успех и търпение ти пожелавам с тази операция. Май и мен ме чака същото, ама нещо не ми достига желание.
            Прикачени файлове
            Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
            Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
            Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
            BMW X3 3.0D Aut

            Коментар


              #7
              iee написа:
              Роко, аз съм чистил с ей тоя препарат на снимката. Чисти доста добре, ама пак трябва много търкане. Има го в Метро, виждал съм го и в Бриколажа и Практикер, май и в Пикадили. Сигурно го има и в Била, ако имат секция за автомобили там. Преди няколко месеца изчистих петна от разлято плодово кисело мляко, стана супер. Така де, както и да е успех и търпение ти пожелавам с тази операция. Май и мен ме чака същото, ама нещо не ми достига желание.
              Мерси колега! Дано и времето позволи!ПП: Долу-горе каква му е цената на Търтъл-а? То тук в големите вериги, само в Кауфланд може да го има или от някой дистрибутор! Хубавото е, че си има четка, че преди няколко години на Типо-то бях закъсал тапицерията на тавана с един парцал.
              Space Star 1.9 DID

              Коментар


                #8
                van_dal написа:
                Този медикс е най-простия препарат, който можеш да намериш в магазините, но би трябвало да свъши работа другото е търкане. И приготви поне 4-5 кърпи с които да забърсваш след като минеш с препарата и вода, те обират всичката мизерия.
                Направо ми взе думите от устата.Тъкмо си викам ей сега ще пиша ,че медикса е най-простия препарат който няма да свърши работа.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #9
                  Забравил съм да напиша цената. Някъде около 12-15лв май беше.
                  Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                  Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                  Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                  Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                  BMW X3 3.0D Aut

                  Коментар


                    #10
                    Мда скъпичък е "Търтъл"-а ама пък е добър, навремето беше американско производство, даже вкъщи имам паста от америка, ама е на 3-4 години отворена и вече не става.
                    --Старата ръжда любов не хваща!--
                    156 sportwagon 1,9 jtd 115
                    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                    Коментар

                    Working...
                    X