Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видеонаблюдение?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ls1 написа:
    Преди да тръгваш да го хващаш помисли какво ще го правиш. Щото и да го хванеш какво - ще се изсмее, народа е толкоз изнаглял че не е истина просто. Приготви си план, но............
    Така е, за съжаление колегата е прав... Варианта ако разбереш кой е, да му омажеш неговата кола (т.е. да подхванеш "война") също не е особено добър, защото не го знаеш той до къде ще стигне и какво ще ти "измайстори"... А бе изобщо, стигне ли се до там, някой да ти прави мизерия... най-добрия начин е ако го разбевреш да го "разкажеш" пред всички съседи във входа и в блока... ама така че и той да разбере, че са го разбрали... и тогава ги хваща шубето да правят мизерии, щото като му излезе име, че е такъв, следващия път като стане такова нещо, дори и да не е той, може той да да го отнесе от някой по-ербап съсед (те т’ва прекрасно го разбират) и кротват (или поне за известно време ).
    Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
    --- в сърцето завинаги... ---
    Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

    Коментар


      #17
      Всъщност колега или колежка си?Ако си колежка,да не си отказала на някой ч....джия да излезнете и от там да тръгва проблема?Замисли се,кой може да ти има зъб.Не търси вината в съседите.Всеки,който те познава и знае къде живееш е потенциален извършител.
      Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
      Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

      Коментар


        #18
        dudulia написа:
        Всъщност колега или колежка си?Ако си колежка,да не си отказала на някой ч....джия да излезнете и от там да тръгва проблема?Замисли се,кой може да ти има зъб.Не търси вината в съседите.Всеки,който те познава и знае къде живееш е потенциален извършител.
        Хахаха... тя темата почна да се изражда в "познай какво съм направила, че ми го връщат..." То по тази логика, колежката може да събере солиден списък от предположения... Като се почне от "Може да мрази цвета на колата ти!", мине се през "А да си имала случайно забежка с някой женен съсед (или поне да си заподозряна от жена му)?" и се стигне до "Да си казвала някому: теб студено ли ти е или си ти е такъв?!"
        Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
        --- в сърцето завинаги... ---
        Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

        Коментар


          #19
          Колежка съм, ама не заливат моята кола, а тази на майка ми. Така че варианта да съм отрязала някой отпада... :D Тя паркира зад блока (колата й се вижда от апартамента, има много голям паркинг, на който винаги има места), а аз паркирам пред блока, моята кола не се вижда от апартамента, като паркирам където си намеря място - пред входа, пред съседния вход или на майната си на някой тротоар ако няма места... Ако го хвана кой е мизерника (за моята кола знам кой я драска, ама нямам доказателства), който залива Астра-та ще му изтегля колата някъде, където няма да я намери! Имам познатите за целта...
          Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
          www.fiat-bg.org/forum

          Коментар


            #20
            Само вашата кола ли страда? Драсканиците много често ги правят деца. Но грунда... някой ако ми прави така, ще го дебна докато го хвана, и после не мога да му гарантирам оцеляването! Най-малкото ще му счупя ръцете с тежък чук м/у лакъта и китките. Боклуци!

            Коментар


              #21
              Blue написа:
              Никой не ни знае какви сме, не парадираме с нищо, колата на майка ми е Опел Астра Н, моята е Фиат Браво. Живеем там от 6 години, не сме се пренесли вчера... Скандали имаме само със съседката отдолу, която е една дърта, откачена вещица, но честно казано се съмнявам тя да залива Астра-та. А че са завистливи, завистливи са. Все гледат в канчето на другия, сигурно им е трудно да преживеят факта, че караме 2 коли, не знам. Паркираме на различни места, не си пазим място както се вика, така че едва ли взимаме на някой това, което му принадлежи по право! Колите и двете са със софийска регистрация - С и СА.
              Варианта "бившу гадже" !? Или не е това... Yellow_Flash_Colorz_PDT_25

              Коментар


                #22
                Извинявам се за но не се сдържах
                Sandeto написа:
                ....... "Да си казвала някому: теб студено ли ти е или си ти е такъв?!"

                Коментар


                  #23
                  Вместо камери и тем подобни за същите пари ще си направиш едно каско и ако щат да я заливат с сярна киселина - ако застахователите имат мерак да си го издирват този. И аз искам някой да ми направи нещо по колата че да си я пребоядисам за сметка на застрахователите ама уви даже и стъклата съм си забравял полуотоврени и нищо.

                  Коментар


                    #24
                    И двете коли имат пълно каско, моята вече мина през боядисване заради драсканиците, но е неудобно да ходиш да се разправяш със застрахователите, после да ти държат колат в сервиз 4-5 дена и т.н. На мен ми е мерак да пипна кой е този гьонсурат.
                    Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
                    www.fiat-bg.org/forum

                    Коментар


                      #25
                      stenli написа:
                      Вместо камери и тем подобни за същите пари ще си направиш едно каско и ако щат да я заливат с сярна киселина - ако застахователите имат мерак да си го издирват този. И аз искам някой да ми направи нещо по колата че да си я пребоядисам за сметка на застрахователите ама уви даже и стъклата съм си забравял полуотоврени и нищо.
                      Колежката има Каско, 90% сигурен съм! Този вариант с камерата за да е ефективен, няма да струва по-малко от 250лв. някъде. Според мен най-добре е майка ти да опита да паркира на по-отдалечено място. Пълно с всякакви изроди, уроди, побъркани хора! Аз и до ден днешен не знам, защо ми бяха надрали колата преди време...
                      Frontera Sport, X20SE март 1998

                      Коментар


                        #26
                        Решението е само едно - масивен гараж. Иначе винаги има начин да ти направят мизерия... за съжаление.
                        M-Benz E 250 TD 150hp
                        M-Benz 200d 75 hp
                        Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                        Коментар

                        Working...
                        X