Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за кола от Плевен !!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ за кола от Плевен !!!

    Здравей те колеги ! Искам малко помощ решил като събера още 1500 лв да си купя FIAT CINQUECENTO .Обаче колата се намира в Плевен в автокъща ’ИТАЛКАР’ - ВНОС НА АВТОМОБИЛИ ОТ ИТАЛИЯ - СОБСТВЕН ЛИЗИНГ Може ли някой колега да съдейства да види колата в какво състояние е от към двигател как работи какви километри пише на циферблата,защото не ми се струват реални км Fiat Cinquecento 1.2 Автомобили 2700 ЛВ. Данни:Дата на производство - юли 1998 г.Тип двигател - БензиновСкоростна кутия - РъчнаКатегория - ХечбекПробег - 91000 кмЦвят - СивОсобености:2(3) ВратиЕл. ОгледалаЕл. СтъклаМеталикНов вносСерво управлениеЦентр. заключванеПродавач:Регион: Плевентел.: 064/601 010www.italcar.mobile.bg от снимките виждам малко проблемчета задна броня пукната,предна дясна седалка скъсана .Благодаря предварително !!!

    #2
    здрасти.с удоволствие ще ти помогна.стига да не ти е супер спешно.в смисъл да не е до края на тази седмица,защото няма да съм в Плевен,ако е за другата ще се опитам да отида.Освен ако някой градски успее да ти помогне и да отиде да я види по рано.дано да има такъвнещо много важно.според мен познавам собственика на тази кола.сигурен съм на 99%.лошото е,че няма как да стана напълно сигурен,но ако съм прав ще ти кажа,че колата е удряна и то не един път,а последния път беше жестока.около 2 месеца седя в сервиз.но не съм сигурен,че е тя.съмнявам се защото много прилича,а и защото собственика работи в тоя район и забележи работи в Автокъша!!!ще се опитам да разбера нещо,но нищо немога да ти обещая.
    FIAT BRAVA 1,6 16V 103 к.с.

    Коментар


      #3
      Само да попитам Георги кочев 106 -това тази автокъща дето се намира да млякото ли е?

      Коментар


        #4
        Днес може да прескоча до там с мотора. Ще ти кажа каво съм видял.
        Обичам си работата.

        Коментар


          #5
          Ходих до там обаче такава кола няма сигурно е продадена.
          Обичам си работата.

          Коментар


            #6
            просто инфорамтивно колата ми трябва по-нататък

            Коментар

            Working...
            X