Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софиянци с/у "Софиянци"

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Хихихихихихихххх...ми ила ма...ила...ща пуща в бъсейнът гратис :D То и мойта жина вика чи съм пръсе, ама яз пък ни ода на витринарин дофтур
    Brava 1.6 16v ELX 2001г.
    Punto М2 1.2 SX 2000г.
    МРАЗЯ НАП!!!

    Коментар


      Ей, ама ти сложи басайна и то какво стана? Дъжд, вятър...Айде да се стопля, че да се пльоснеш у байсена кат гуси у селска бара. И да са мажиш с маслу ( ама не свинска мас ) чи да ни изгуриш.
      like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

      Коментар


        пфу.....пепел ти на езикя, ама верно тъй стана...аз уж го зех за свиньете, ама то па мънечкия му са огледа, ама стуууд... и рееееееееев....Утри аку е рекъл Господ ша са пльосна..С кравешку масло ли да са мажа ма??? Ша ма издъд пчилити
        Brava 1.6 16v ELX 2001г.
        Punto М2 1.2 SX 2000г.
        МРАЗЯ НАП!!!

        Коментар


          Ви ко прайти двъмцата биееее еййй дъ ви казвувам бех на море ууу туй селу кък му викаха бееееее ????? Ааа Сузупъл май мъ ни съм сигурен иии оти имъше кончита и каруцииии почувствах се мнуго добре кът ги видех абие красутъ ! :P
          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

          Коментар


            Я?? Ти доде ли бря?
            Brava 1.6 16v ELX 2001г.
            Punto М2 1.2 SX 2000г.
            МРАЗЯ НАП!!!

            Коментар


              Princo написа:
              Ви ко прайти двъмцата биееее еййй дъ ви казвувам бех на море ууу туй селу кък му викаха бееееее ????? Ааа Сузупъл май мъ ни съм сигурен иии оти имъше кончита и каруцииии почувствах се мнуго добре кът ги видех абие красутъ ! :P
              Ихаааа, кончитъ, къруци... Ми то кът е било същуту що ни си стуя на селу бре? За чий *у* ти беши да бийш път чак дутам? Кой ти рани животните дукът тъ нямъши?Аз ши одя на.... Сребърна Цаца ли беши, Златна рибка ли беши... То май близу ду Сузопулъ. Значи дън съ притисняваъм, ку ми думъчней за думашните ( за живутинките де ) ша имя някой кончи да ми зарадвъ укоту, а?
              like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

              Коментар


                Ибасимаматъ!
                Bravo 1.6 16v

                Коментар


                  Lane Staley написа:
                  Princo написа:
                  Ви ко прайти двъмцата биееее еййй дъ ви казвувам бех на море ууу туй селу кък му викаха бееееее ????? Ааа Сузупъл май мъ ни съм сигурен иии оти имъше кончита и каруцииии почувствах се мнуго добре кът ги видех абие красутъ ! :P
                  Ихаааа, кончитъ, къруци... Ми то кът е било същуту що ни си стуя на селу бре? За чий *у* ти беши да бийш път чак дутам? Кой ти рани животните дукът тъ нямъши?Аз ши одя на.... Сребърна Цаца ли беши, Златна рибка ли беши... То май близу ду Сузопулъ. Значи дън съ притисняваъм, ку ми думъчней за думашните ( за живутинките де ) ша имя някой кончи да ми зарадвъ укоту, а?
                  Ми уж дъ станъ черен кък му викът гръждъните ТЕн мъй мо спукуйну няма ич дъ ти домъчнеи зъ животинкитии,апа моити ги раниши комшито
                  Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                  Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                  Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                  Коментар


                    chris написа:
                    Ибасимаматъ!
                    Ко рвеш?
                    Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                    Punto М2 1.2 SX 2000г.
                    МРАЗЯ НАП!!!

                    Коментар


                      Neosi написа:
                      chris написа:
                      Ибасимаматъ!
                      Ко рвеш?
                      Ми ривъ си ко?
                      Bravo 1.6 16v

                      Коментар


                        Свършихъ апчетата ли?
                        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                        Коментар


                          Lane Staley написа:
                          Свършихъ апчетата ли?
                          Ти нъиш ли че и прахчета таквиз имъло ????
                          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                          Коментар


                            Тц. Ни знаех.Аз за тъз цел си жуля чайче
                            like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                            Коментар


                              Иииииии нидей тъй чайчи пиикат гръжданите нии тукъ нъ селу с ракиица са лекувамее рииш ли ?
                              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                              Коментар


                                Рачийка, рачийка... ооооох, салатка.... охохоооохоооооохххБаааахти как ме мързи да работя.. искам кат вас на село, цел ден на сенкя под лозата...
                                Bravo 1.6 16v

                                Коментар

                                Working...
                                X