Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софиянци с/у "Софиянци"

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    И кво сега да вземем да не ходим във София ли,що щото някой си му било писнало от задръствания еми ще ходя където си искам нали живеем във свободна държава.А и никъде не пише че София е на Кики,или на Сок от незнам си кво или на SHB.Най ме е яд като дойде някой лятото на морето и каже епа я съм от София и кво като си да не си хванал господ за ..я.

    Коментар


      nai7 написа:
      И кво сега да вземем да не ходим във София ли,що щото някой си му било писнало от задръствания еми ще ходя където си искам нали живеем във свободна държава.А и никъде не пише че София е на Кики,или на Сок от незнам си кво или на SHB.Най ме е яд като дойде някой лятото на морето и каже епа я съм от София и кво като си да не си хванал господ за ..я.
      Кой е казал, че е моя? Казах, че всеки има право на избор, а ние сме длъжни да го приемем, колкото и да ни указва негативно влияние или емоции.
      Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

      Коментар


        SokOtPraskova написа:
        nai7 написа:
        И кво сега да вземем да не ходим във София ли,що щото някой си му било писнало от задръствания еми ще ходя където си искам нали живеем във свободна държава.А и никъде не пише че София е на Кики,или на Сок от незнам си кво или на SHB.Най ме е яд като дойде някой лятото на морето и каже епа я съм от София и кво като си да не си хванал господ за ..я.
        Кой е казал, че е моя? Казах, че всеки има право на избор, а ние сме длъжни да го приемем, колкото и да ни указва негативно влияние или емоции.
        Моляяяяяя??? Я пак помисли!
        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

        Коментар


          style34 написа:
          Еми пак ти казвам - това е заради скапаната държава....
          Ми аз какво казвам - държавността осира пейзажа в милата ни родина Пределно ясно ми е, че всеки би желал да и работи и живее спойконо, без лишения, със семейството си, там където е роден, а не да се преселва в този или онзи град....Въпроса и проблема за който говоря, идва СЛЕД преселването
          nai7 написа:
          И кво сега да вземем да не ходим във София ли,що щото някой си му било писнало от задръствания еми ще ходя където си искам нали живеем във свободна държава.А и никъде не пише че София е на Кики,или на Сок от незнам си кво или на SHB.Най ме е яд като дойде някой лятото на морето и каже епа я съм от София и кво като си да не си хванал господ за ..я.
          Чакай малко сЯ - аз на морето идвам да ОСТАВЯ парите които съм събрал за почивка, а точно поради тази причина там ме дерат като за последно, пък от морето, в София, хората идват да ВЗИМАТ пари и точно защото София не е "Кики", на "Сок от Праскови" или на "Нектар от марули", никой нищо не може да каже и приемаме присъствието на хората дошли, пак повтарям, да ВЗИМАТ пари

          Коментар


            А тука в Ямбол много фирми ги държат софиянци. Гадни пришълци Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Само задръствания правят :D
            The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

            Коментар


              style34 написа:
              SHB написа:
              ...един европейски град ,изобщо на една европейска държава.
              Извинявай, ама нито държавата ни е европейска, нито столицата, нито хората. Лично мнение.
              Е хубаво,нека не сме,ама това значи ли че не трябва да се стремим да бъдем?
              А и никъде не пише че София е на Кики,или на Сок от незнам си кво или на SHB.
              Ми моя град си е,както България си е моята държава.Това си е моя дом. Всеки иска в дома му да е чисто и спретнато.Да е модерно и да е уважаван. Е няма как да стане като го обругават. Ако тези които идваха ( в голямото си мнозинство) идваха с мисълта да се приобщят,щеше да е нормално.Но когато идват с мисълта,че искат да променят статуквото и да наложат каквото на тях им харесва,не става така.

              Коментар


                Kuku написа:
                style34 написа:
                Еми пак ти казвам - това е заради скапаната държава....
                Ми аз какво казвам - държавността осира пейзажа в милата ни родина Пределно ясно ми е, че всеки би желал да и работи и живее спойконо, без лишения, със семейството си, там където е роден, а не да се преселва в този или онзи град....Въпроса и проблема за който говоря, идва СЛЕД преселването
                nai7 написа:
                И кво сега да вземем да не ходим във София ли,що щото някой си му било писнало от задръствания еми ще ходя където си искам нали живеем във свободна държава.А и никъде не пише че София е на Кики,или на Сок от незнам си кво или на SHB.Най ме е яд като дойде някой лятото на морето и каже епа я съм от София и кво като си да не си хванал господ за ..я.
                Чакай малко сЯ - аз на морето идвам да ОСТАВЯ парите които съм събрал за почивка, а точно поради тази причина там ме дерат като за последно, пък от морето в София хората идват да ВЗИМАТ пари и точно защото София не е "Кики", на "Сок от Праскови" или на "Нектар от марули", никой нищо не може да каже и приемаме присъствието на хората дошли, пак повтарям, да ВЗИМАТ пари
                Не съм искал да те засегна ако е така сори,значи виж сега какво става аз вземам заплата от вашите пари и идвам във София да ги харча,това е един голям кръговрат и какво става вашите пари пак са си във София.Значи нищо не губиш всички са доволни ти си изкарал почивката аз съм си взел заплатата и съм я прахосал във столицата,от което следва че и ти си взел парички.

                Коментар


                  SHB написа:
                  style34 написа:
                  SHB написа:
                  ...един европейски град ,изобщо на една европейска държава.
                  Извинявай, ама нито държавата ни е европейска, нито столицата, нито хората. Лично мнение.
                  Е хубаво,нека не сме,ама това значи ли че не трябва да се стремим да бъдем?
                  А и никъде не пише че София е на Кики,или на Сок от незнам си кво или на SHB.
                  Ми моя град си е,както България си е моята държава.Това си е моя дом. Всеки иска в дома му да е чисто и спретнато.Да е модерно и да е уважаван. Е няма как да стане като го обругават. Ако тези които идваха ( в голямото си мнозинство) идваха с мисълта да се приобщят,щеше да е нормално.Но когато идват с мисълта,че искат да променят статуквото и да наложат каквото на тях им харесва,не става така.
                  Никъде не пише че е твоя град,както Бургас не е моя ние сме само времено тук.

                  Коментар


                    Kuku написа:
                    style34 написа:
                    Еми пак ти казвам - това е заради скапаната държава....
                    Ми аз какво казвам - държавността осира пейзажа в милата ни родина Пределно ясно ми е, че всеки би желал да и работи и живее спойконо, без лишения, със семейството си, там където е роден, а не да се преселва в този или онзи град....Въпроса и проблема за който говоря, идва СЛЕД преселването
                    Разбрахме се най-накрая. А боклуци си има навсякъде - независимо къде са родени. Мисълта ми отначалото беше, че не приемам да се каже за някой, че не става, защото е роден еди къде си.
                    The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                    Коментар


                      style34 написа:
                      А тука в Ямбол много фирми ги държат софиянци. Гадни пришълци Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Само задръствания правят :D
                      Ти да не си в Ямбол сега ???Е айде обади се де Телефонът ми го има в "телефонната тема"

                      Коментар


                        nai7 написа:
                        Никъде не пише че е твоя град,както Бургас не е моя ние сме само времено тук.
                        хайде сега не ми казвай ,че не се родееш с родното си място.има някои неща които хората ,не избират,но си ги харесват Такива каквито са-родителите ,името,родината,роднот място...

                        Коментар


                          SHB написа:
                          nai7 написа:
                          Никъде не пише че е твоя град,както Бургас не е моя ние сме само времено тук.
                          хайде сега не ми казвай ,че не се родееш с родното си място.има някои неща които хората ,не избират,но си ги харесват Такива каквито са-родителите ,името,родината,роднот място...
                          Това е друга тема на разговор не ми се започва много е дълга.По принцип си харесвам там където живея,но има какво още да се желае.

                          Коментар


                            style34 написа:
                            SokOtPraskova написа:
                            Кой е казал, че е моя? Казах, че всеки има право на избор, а ние сме длъжни да го приемем, колкото и да ни указва негативно влияние или емоции.
                            Моляяяяяя??? Я пак помисли!
                            Не съм сигурна, че разбирам точната цел на поста ти....
                            Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

                            Коментар


                              Вечеря на свещи

                              Коментар


                                style34 написа:
                                Повечето от вас не са ли така - майка му от Каспичан, баща му от Горно Нанадолнище, ама той софиянец? Ти не се притеснявай за поколенията. И ти сам го каза - малко хора - ниски заплати. Ако се махнем от София и тук ще останат малко хора и ще станат нискки заплатите. Това е по твоята логика.
                                За повечето не знам, но моите мама и тати са родени в София! :D
                                Frontera Sport, X20SE март 1998

                                Коментар

                                Working...
                                X