Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софиянци с/у "Софиянци"

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    1060 мина мъгариту за 4 дни и ногу му аресъ... Ама баратъ ни е ли пресухнълъ? Щот мойта идва-идва тиче - ни могъ дъ пулея думатитУ, пиперъ и той пувяхнъ... мани, мани, ни е рапта да си земиделец. Мисля да съ захванъ с нащу по-дохудну. Ко ша кажиш да стана кумпютърен спициалист? Щот нещу опитити ми с гинетикътъ ни съ увинчахъ с успех. При пуследнуту ми твурение - кръстоскъ мижду кукошкъ и кузъ, убъркъх нещу и съм използвъл пител - сига ни ще дъ снася Ейца, димек ни можи дъ прудължи рудъ. И ши я загубя саму зарад инъ тихничискъ грешкъ. Иначи пей убу сабахлян и млякуту дет гу дава е дубро ( малку трудну гу смъквъм ут покривъ за да гу издуя, ну туй е другъ темъ ) . Вярну, фърчи достъ ниску и ошмули цвитятъ у градинътъ и окълва раното грозди, ама туй съ приживявъ някък.
    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

    Коментар


      Neosi написа:
      chris-чо, поганецо,Да са мащаш с тия жисиеми, чи каката иска да съ ръзвежда зарад теби мискинино ниьеден!
      Ми ко да напрая кът не си си изключил жисиема приди туй и тъ и засякълъ кви ги вършиш Даваш му търноф и тогиз почваш йедит: А тоя Лиейн Сталоун лий къф дье да знам, съфсьем са утпуснъ и нищу ни му ръсбиръм
      Bravo 1.6 16v

      Коментар


        chris написа:
        Neosi написа:
        chris-чо, поганецо,Да са мащаш с тия жисиеми, чи каката иска да съ ръзвежда зарад теби мискинино ниьеден!
        Ми ко да напрая кът не си си изключил жисиема приди туй и тъ и засякълъ кви ги вършиш Даваш му търноф и тогиз почваш йедит: А тоя Лиейн Сталоун лий къф дье да знам, съфсьем са утпуснъ и нищу ни му ръсбиръм
        Ногу съ изучи и ти. Ни разбиръл. Куго ша заблуждавъш? А?
        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

        Коментар


          Я кай ти ли хакнъ на алфистити форумъ?
          Bravo 1.6 16v

          Коментар


            Ни съм аз. Аз пусещавъм саму форума на свинивъдити:www.zurla-i-bekon.pra.se/vko4inkata/forumАма той хакване нямаП.С.А, посещавам и форума на мотоциклетите ИЖ, ама откак ми съ продъни кошъ на мутору ни съм влизъл там
            like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

            Коментар


              Ако искъш ела на мотора с двата кошъ да та повозъ
              Bravo 1.6 16v

              Коментар


                chris написа:
                Ако искъш ела на мотора с двата кошъ да та повозъ
                Въх, жив да ни бях!!!
                like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                Коментар


                  Lane Staley написа:
                  chris написа:
                  Ако искъш ела на мотора с двата кошъ да та повозъ
                  Въх, жив да ни бях!!!
                  Айде рипай... бързо до кът го няма Неоситу, че и той шъ искъ
                  Bravo 1.6 16v

                  Коментар


                    chris написа:
                    Lane Staley написа:
                    chris написа:
                    Ако искъш ела на мотора с двата кошъ да та повозъ
                    Въх, жив да ни бях!!!
                    Айде рипай... бързо до кът го няма Неоситу, че и той шъ искъ
                    Аку иска, отстъпвам му и моя ред
                    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                    Коментар


                      Споку бе... за сички шъ има и то по два пъти
                      Bravo 1.6 16v

                      Коментар


                        Lane Staley написа:
                        Да не спамим тука, аре си одим да са обясняваме у наща си тема. Само да не ти разбия сърцето, ама вече съм зает :D
                        Мен сърцето ти ми не требе...
                        Bravo 1.6 16v

                        Коментар


                          chris написа:
                          Ако искъш ела на мотора с двата кошъ да та повозъ
                          Брях, ко ти напрайха тез от ЦъРеУто бря?!?!?! Да не ти обърнаха резбицата?!?!?! Горканчо... тц-тц-тц... Серсеми подли...
                          Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
                          --- в сърцето завинаги... ---
                          Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

                          Коментар


                            Sandeto написа:
                            chris написа:
                            Ако искъш ела на мотора с двата кошъ да та повозъ
                            Брях, ко ти напрайха тез от ЦъРеУто бря?!?!?! Да не ти обърнаха резбицата?!?!?! Горканчо... тц-тц-тц... Серсеми подли...
                            Ааааа резбицата си е във вярната посока... ама нали знаеш - кът няма риба и рака е риба
                            Bravo 1.6 16v

                            Коментар


                              chris написа:
                              Sandeto написа:
                              chris написа:
                              Ако искъш ела на мотора с двата кошъ да та повозъ
                              Брях, ко ти напрайха тез от ЦъРеУто бря?!?!?! Да не ти обърнаха резбицата?!?!?! Горканчо... тц-тц-тц... Серсеми подли...
                              Ааааа резбицата си е във вярната посока... ама нали знаеш - кът няма риба и рака е риба
                              А?!?!! Ма кък бря?!?!? Ей ся ш’тъ изтипосаме у некоя важна тема, че си го окършил... все некоя колежка ш’съ съжали или пък ш’ти прати някоя нейна позната... то нали за туй сме форум, да си помагаме!!! Само недей налита на Lane Staley!!!
                              Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
                              --- в сърцето завинаги... ---
                              Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

                              Коментар


                                Sandeto написа:
                                chris написа:
                                Sandeto написа:
                                chris написа:
                                Ако искъш ела на мотора с двата кошъ да та повозъ
                                Брях, ко ти напрайха тез от ЦъРеУто бря?!?!?! Да не ти обърнаха резбицата?!?!?! Горканчо... тц-тц-тц... Серсеми подли...
                                Ааааа резбицата си е във вярната посока... ама нали знаеш - кът няма риба и рака е риба
                                А?!?!! Ма кък бря?!?!? Ей ся ш’тъ изтипосаме у некоя важна тема, че си го окършил... все некоя колежка ш’съ съжали или пък ш’ти прати някоя нейна позната... то нали за туй сме форум, да си помагаме!!! Само недей налита на Lane Staley!!!
                                Ми хуу, върнати колежки няма да има
                                Bravo 1.6 16v

                                Коментар

                                Working...
                                X