Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Когато порасна...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Когато порасна...

    Ето това ми хареса, но заблудата на детето ще изчезне скоро след сбъдването на мечтата му. А при вас как е със сбъднатите мечти и разочарованията от тях?Какъв искам да стана като пораснаАз искам да стана програмист когато порасна голям, защото това е суперска работа и е проста. Затова и сега има толкова много програмисти и непрекъснато стават все повече.Програмистите не са длъжни да ходят на училище, те трябва да се учат да четат на компютърен език, за да могат да разговарят с компютрите. Мисля, че програмистите трябва да са смели, за да не се плашат когато всичко се повреди, така че никой да не разбере. Те трябва да говорят на английски език, за да знаят какво трябва да правят. И трябва да имат добро зрение, за да могат да виждат под дрехите на хората и да не се боят от секретарките, защото трябва да работят с тях.Освен това ми харесва заплатата, която програмистите получават. Те получават толкова много пари, че не успяват да похарчат всичките. Това става така защото всички мислят, че работата на програмистите е трудна, само програмистите знаят, че е проста.Няма нищо, което да не ми харесва, освен това, че всички момичета харесват програмистите и искат да се омъжат за тях и затова жените трябва да ги гонят, за да не пречат на работата.Надявам се, че нямам алергия към офисния прах, защото имам алергия към кучета. Ако имам алергия към офисен прах, няма да мога да стана програмист и ще трябва да си търся истинска работа.http://dni.li/2007/04/28/programist/#comment-67875
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    #2
    Прекалено грамотно е за да го е писал първокласник.Това обаче много ми хареса:
    Това става така защото всички мислят, че работата на програмистите е трудна, само програмистите знаят, че е проста.
    ... пичага

    Коментар


      #3
      Приятел зависи как и на какво програмираш Незнам колко езика знаеш но ти трябва логика за по-сериозното програиране и добра последователност на логаритмите и схемите
      Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
      Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

      Коментар


        #4
        B1keP_B0y написа:
        Приятел зависи как и на какво програмираш Незнам колко езика знаеш но ти трябва логика за по-сериозното програиране и добра последователност на логаритмите и схемите
        До преди време с това съм си изкарвал хляба, сега минах само на поддръжка че то ми писна, така че мисля че съм доста навътре в нещата. На времето когато стояхме по 12-14 ч. пред монитора имаше приказка че един програмист може да се държи на ниво до 36-40 г. а после вече амортизира, не че неможе да направи една програма, но се усеща изтощението, който го е работил ще разбере за какво става дума. А иначе разказчето е добре написано и го пуснах за разтуха и идеята ми беше да споделим кой за какво е мечтал, дали се е сбъднала мечтата му и дали е доволен от това което работи. Аз лично много си харесвам работата и предишните и сегашната, говоря като работа не като творческа обстановка.
        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

        Коментар


          #5
          Аз мечтаех да стана моряк.На два пъти ахА да ми се сбъдне мечтата, но уви... Не ми било писано...Първо исках да ходя в един техникум в Бургас (май беше Техникум за океански и морски риболов, ако не се лъжа, или нещо подобно).Тогава нашите не ме пуснаха.После ме приеха във Варненското ВМЕИ, откъдето щях да изляза корабен ел.механик (ЕСЕО на водния транспорт), но нещата се промениха, наложи се да прекъсна... след това казарма... и после завърших съвсем друга специалност.Обаче и сега си обичам много морето

          Коментар

          Working...
          X