Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нови обувки за момчето

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Нови гуми и за мойто МОМИЧЕ, благодарение на Kuku Kormoran Runpro B2 205/60/15 91H

    Коментар


      #17
      profusion написа:
      Нови гуми и за мойто МОМИЧЕ, благодарение на Kuku Kormoran Runpro B2 205/60/15 91H
      Честита придобивка от мен! Откровено да ти кажа, това име Корморан не звучи много добре . Друго си е Мишелин,Бриджстоун,Континентал.....
      SEAT Leon Cupra 300
      Triumph Street Triple 765 R

      Коментар


        #18
        VooDoo написа:
        Откровено да ти кажа, това име Корморан не звучи много добре
        Да, ама звучи по-добре от стари изтъркани галоши.Тея гуменца ме устройват засега А и Алфита (Глезлата) им се зарадва много :D

        Коментар


          #19
          @ VooDooти като толкова се вълнуваш от гумите, като тръгваш от вас, кво, загряваща обиколка по паркинга ли правиш?
          Fiat Punto S55 1.1
          Fiat Forever!

          Коментар


            #20
            Момчето написало за новите си гуми, а вие да не останете по-назад и аз имам, и аз имам!Май скоро трябва да направим тема "Вижте ко си купих!" Да пишем вътре за ароматизаторчетата, за електрическите отверки и ... Още нещо!Да са ти честити гумите и от мен!
            SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

            Коментар


              #21
              EVITA написа:
              а вие да не останете по-назад и аз имам, и аз имам!
              Ти па кат немаш, купи си и се похвали! :P Откога ти повтарям за сенокосачката в Метро

              Коментар


                #22
                Re: Нови обувки за момчето

                bravosx 1,6 16v написа:
                GOOD YEAR-Excellence 185/60 R14
                Честито колега все напред да те возят Шарката на грайфера е супер.
                "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                Коментар

                Working...
                X