Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЕКК и КейбълТел пуснаха HD канали

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ЕКК и КейбълТел пуснаха HD канали

    след много обещания станаEКК имат 3 канала, КТ - 4цената е 15 лева месечно + закупуване на приемници - около 250-350 лева (това за клиентите, чиито ТВ приемници нямат вградени DVB-C тунери)в UK примерно SKY имат 12 HD канала за 15 Евров Германия обаче Premiere имат собствен канал с филми, концерти и спорт + Discovery HD = 20 Евроима ли във форума желаещи за истински изживявания пред телевизоинния екран :D
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    #2
    http://hdtv.ekk.bg/http://hdtv.ekk.bg/hdtv-class.pdf

    Коментар


      #3
      Аз, обаче първо трябва да си купя цветен телевизор, че софията нещо и е избледняло черното а и не съм сигурен има ли ХДТВ
      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

      Коментар


        #4
        Slavi_Lancia написа:
        Аз, обаче първо трябва да си купя цветен телевизор, че софията нещо и е избледняло черното а и не съм сигурен има ли ХДТВ
        Ами зависи колега.Ако е след 73-а има със сигурност. А иначе е добра идеята ама това нещо има ли договор нещо.Ако не ми хареса и се откажа на другия месец приемника остава ли си за мен.Дай инфо ако знаеш щото аз не видях в сайта.
        Bravo SX 1.6 16V 103hp '98
        GPS-5"+iGO Navigation

        Коментар


          #5
          прекалено е нова услугата, но съм почти сигурен че приемника си остава вечно твой :D те в началото като пускаха цифровата беше такапърво купуваш, после само срещу депозити сега вече ги раздавати с тези ще стане така, но кога не се знае...очаква се до края на годината каналите да набъбнат до 10
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            В този ред на мисли, има ли някой на голям ЛСД телевизор да гледа Кейбълтел и да е доволен от качеството на картината! Аз от АйТиВи не съм доволен! Има ли смисъл да минавам на Кейбълтел!
            F31 BMW 320d

            Коментар

            Working...
            X