Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Идват градушки :/

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    От колеги от Белово чух, че днес там е ударила невиждана досега градушка. По улиците имало камари от ледени топчета ! Представям си какво е станало с колите, които са били навън ...Белово е само на 20 км. от Пазарджик, но тук засега няма никакви признаци за нещо такова.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #17
      Преди минути удари градушка и в Сопот . Доста се крих под дървета но за минута оставаха без листа.Топчетата бяха с големина на лешник.Първия ми преглед на колата е окуражаващ няма видими щети но утре на слънце ще разгледам пак.Градушката ме свари на излизане от Сопот посока Карлово , яд ме хвана че спрях под дърветата отстрани на пътя само 200 метра по надолу невалеше.Дано по колата да няма нищо
      Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

      Коментар


        #18
        Atanas71 написа:
        Преди минути удари градушка и в Сопот . Доста се крих под дървета но за минута оставаха без листа.Топчетата бяха с големина на лешник.Първия ми преглед на колата е окуражаващ няма видими щети но утре на слънце ще разгледам пак.Градушката ме свари на излизане от Сопот посока Карлово , яд ме хвана че спрях под дърветата отстрани на пътя само 200 метра по надолу невалеше.Дано по колата да няма нищо
        Хубаво си спрял, то за 200 метра тея лешници сигурно щяха да я изпонадупчат ://
        Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
        Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

        Коментар

        Working...
        X