Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Откраднато огледало Bravo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Откраднато огледало Bravo

    Колеги, случи ми се неприятна случка откраднаха ми страничното огледало от моята красавица и сега е сляпа , дайте идеи от къде да си купя огледало механично е, да си тарся ли ново или втора употреба да бъде.
    Fiat Bravo, 1.6 SX, 16V, 76 kW

    #2
    ами то ново механичното струва около 60-80 лв
    FIAT ili FERRARI se tam
    FIAT UNO 1.0 i.e fire 45 h/p
    FIAT BRAVO 1.6 16v 103 h/p
    FIAT BRAVO II 1.9 multijet 16v 150 h/p

    Коментар


      #3
      По скоро 80лв. днес проверих за втора употреба ми дадоха цена от 30лв, май вече знам какво да избера, зависи колко пари ще дадът от каското обаче , тъй като ми го приеха като кражба.
      Fiat Bravo, 1.6 SX, 16V, 76 kW

      Коментар


        #4
        http://axm-auto.com/Тук механичното е 61,10лв. (предполагам е плюс стойката)Доколкото съм чувал, човека прави отстъпки за форумци (не съм пазарувал, така чеможе и да бъркам)Та 30лв. даже много ми се вижда за втора употреба.
        Ex Fiat 126P
        Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
        Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
        Alfa Romeo 147 1.6 TS
        Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

        Коментар


          #5
          Взимай това за 30 и не му мисли.От каското може и да вземеш повече.От коя компания ти е каското.Пиши после колко ти е обещетението.
          И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

          Коментар


            #6
            Еми каското ми е в Армеец, чудя се защото е втора употреба, но пак все пак говорим за огледало не за нещо сериозно.
            Fiat Bravo, 1.6 SX, 16V, 76 kW

            Коментар


              #7
              Аз имам едно ляво за подаряване, само огледалото, без триъгълната стойка, механично, не е боядисвано. Ако имаш интерес, пиши ми на лично съобщение, да се разберем кога да минеш да го вземеш.

              Коментар


                #8
                tomny написа:
                Аз имам едно ляво за подаряване, само огледалото, без триъгълната стойка, механично, не е боядисвано. Ако имаш интерес, пиши ми на лично съобщение, да се разберем кога да минеш да го вземеш.
                Еми чесно да ти кажа на мен ми трябва дявсно и то заедно с триъгълната стойка .
                Fiat Bravo, 1.6 SX, 16V, 76 kW

                Коментар

                Working...
                X