Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кален дъжд + много запрашен въздух

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кален дъжд + много запрашен въздух

    Днес при нас в Карлово е ад .Сутринта около 8.30ч. се изля за десетина минути кален дъжд който направи колите на варосани афъски :D но това не е всичко цял ден след това времето е слънчево и безоблачно но във въздуха се носи странен прах.Концентрацията му беше силна и замъгляваше гледката към красивия ни балкан Интересно е дали в други градове се е наблюдавало това явление и откаде го довлече този прахоляк пак ли от Сахара.Все пак Карлово е в централна България неможе само при нас да е така в момента продължава.
    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

    #2
    Същата работа тук в Пловдив. Колите са омазани яко. Сега следобед имаше нещо като мъгла от жега. Тия дни ще е хранилка за полицията заради мръсните коли. :P

    Коментар


      #3
      Мръсната и запрашена София днес беше уникално зле - Витоша се виждаше като далечен силует в смога и праха.
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
      Fiat Linea 1.3 Multijet'08
      Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
      http://forum.fiat-bg.org

      Коментар


        #4
        ха сега да ги видя катаджиите как ще насмогнат да глобят всички мръсни коли :D
        FIAT ili FERRARI se tam
        FIAT UNO 1.0 i.e fire 45 h/p
        FIAT BRAVO 1.6 16v 103 h/p
        FIAT BRAVO II 1.9 multijet 16v 150 h/p

        Коментар


          #5
          Само ще допълня мнението на Airfan!В Пловдив беше мазало/аз му викам пакистански дъжд/,НО си мисля,че полисмените още не им е до мръсните коли!Сега има абитуриенти и още една сурия карачи покрай тях и респективно са доста заети!Даже тази сутрин,след пакистанския дъжд,като карах към ЦДГ на лапето спрях на един светофар и ... опааа зад мен полицаи и аз съм в очакване,но нищо а мойто МПС е като въргаляно в калъ!Та така...
          Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
          Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
          http://www.keepfighting.ms

          Коментар


            #6
            Утре в 8:30 съм на ОМВ-то до новия бетонен мост, ако бачкат машинките по това време, ще й пусна една вода, че не ме кефи така.

            Коментар


              #7
              Airfan написа:
              Утре в 8:30 съм на ОМВ-то до новия бетонен мост, ако бачкат машинките по това време, ще й пусна една вода, че не ме кефи така.
              Мареата я къпах тази вечер и директно в гаража беше отвратително мръсна :D
              Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

              Коментар


                #8
                Има ли "ръчни" пароструйки,щото ми писна с тея мивки.А сега май ще трябва и да се зачести с посещението им! Yellow_Flash_Colorz_PDT_29Там каква е мивката с машина и монетки или от онези валяците???Асансьора на гаража ми на шестио етаж не бачка.... Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Yellow_Flash_Colorz_PDT_31
                Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                http://www.keepfighting.ms

                Коментар


                  #9
                  Водоструйка с монетки. Има и прахосмукачка ако имаш време. Аз на четки кола не мия никога.Такава екстра има и на ЕКО до Централна гара, но онзи ден хвърляше пясък с водата и аз пропуснах...

                  Коментар


                    #10
                    Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 ... да не е пясъкоструйка!Аз си мислех да лисна едно бурканче на стъклото,но май няма да е достатъчно!В Смирненски има такава машина,но мноого бърза ве,немога да и смогна...
                    Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                    Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                    http://www.keepfighting.ms

                    Коментар


                      #11
                      zgabrovski написа:
                      Мръсната и запрашена София днес беше уникално зле - Витоша се виждаше като далечен силует в смога и праха.
                      Да бе и на мен ми направи впечетление....и като погледна към небето не е ясносиньо, а някакъв замазан синьозеленикав цвят....Абе страшна мръсотия е в Софето....и като се замисля че този въздух го дишаме.....

                      Коментар


                        #12
                        ...пак добре, че не го пием
                        Fiat Bravo, 1.6 - 103 hp

                        Коментар


                          #13
                          Било пясък от Сахара и се наблюдавало такова явление за втори път в последните 40 дни. Засипал е целите родопи. Влажността е спаднала до 50% и за това е било трудно да се диша за някои хора. Това е и причината за синкавата мъгла.Иначе, аз днес пробвах автомивката на въпросното ОМВ. Кефче - пуска топла вода с шампоан, което разтваря птичите шитни доста успешно. Недостатък - значително по-кратко пръска от тази на ЕКО-то. 2 лв отидоха за вода и шампоан, после 1 лв за изплакване, като май не я бях изплакнал добре, че побеля тук там после. Абе сложи го 4 кинта да я измиеш ако си неопитен и вероятно 2 лв, като му хванеш цаката. Отделно не е хубаво да е гноясала като моята, така че ако се ходи редовно (всяка седмица), ще се мие по-лесо и успешно.

                          Коментар


                            #14
                            Не знам при Вас как е днес, ама тука наистина не се диша! Като погледна в далечината, въздуха е с някакъв кафяв цвят. Цялата кола е посипана с прах, а улицата е спокойна и няма движение.Лично аз не помня преди години да е имало такова нещо!
                            Space Star 1.9 DID

                            Коментар


                              #15
                              Аааа имаше ... още при първата война в Ирак,тогава американците бяха виновни... Yellow_Flash_Colorz_PDT_01
                              Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                              Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                              http://www.keepfighting.ms

                              Коментар

                              Working...
                              X