Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Избор на LCD TV и има ли нужда от FullHD?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    То дали ще е със скарт или чинчове, няма абсолютно никаква разлика. А можеш да гледаш кодирани канали, ако своевременно ъпгрейдваш приемника с новите ключове за каналите, които те интересуват. Обаче някои са много пъргави и ги сменят често.
    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

    Коментар


      #62
      Аз имам наблюдение върху SONY 40" FULL HD само в момента не се сещам какъв е точно модела, цената му беше към 2400 лв и е купен от Технополис. Телевизора е на тъста ми а при тях кабелната мисля че е ЕВРОКОМ и освен нормалната гледат и цифровите програми между които има и 3 HD програми (eurosport , hational geografik HD и LUX TV). Всичките програми са само на цената на нормалната кабелна. В къщи съм с SONY BRAVIA 32" с цивров и аналогов тунер но цифровите програми ги ловя само със спецялен приемник. Няма смисъл да се сравняват обикновенните програмите с HD. Усещането е невероятно и мисля че си заслужава телевизора да е HD. Аз по принцип не робувам на марки но когато човек хвърля толкова пари и иска нещо качествено то това е само SONY.
      Fiat Marea Weekend 2,4 JTD 130 HLX
      2000г.
      Fiat Tempra 1'8 ie 1990 /покойница/

      Коментар


        #63
        sugarboy написа:
        То дали ще е със скарт или чинчове, няма абсолютно никаква разлика. А можеш да гледаш кодирани канали, ако своевременно ъпгрейдваш приемника с новите ключове за каналите, които те интересуват. Обаче някои са много пъргави и ги сменят често.
        Е друга ми беше идеята-че в магазина не можеш да си изготвиш меродавно мнение.За кабелите не споря,просто се опитах да го дам за пример,и все пак има разлика м/у кабел и кабел иначе нямаше да има обикновенни чинчове и такива с оплетка,допълнителна екранировка.А за ъпдейта-от къде се намира?

        Коментар

        Working...
        X