Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще купувам.... BMW

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    320 CI за 17 000 :/ уоу... амм Другите 320 какви са? На кои модели си се спрял? Година... Препоръките ми, щом толкова държи да е БМВ, 320 CI или SI но бая ще се охарчиш.... Има доста други добри коли, които може да се къпят и то за два пъти по ниска цена... Но това си му е мечтата на човека, нека му я изпълниш

    Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
    ex:Opel Kadett 1.3
    ex:Fiat 125p
    ex:Москвич 412

    Коментар


      #17
      Lestat написа:
      320 CI за 17 000 :/ уоу... амм Другите 320 какви са? На кои модели си се спрял? Година... Препоръките ми, щом толкова държи да е БМВ, 320 CI или SI но бая ще се охарчиш.... Има доста други добри коли, които може да се къпят и то за два пъти по ниска цена... Но това си му е мечтата на човека, нека му я изпълниш
      Има едно 320-Купе от Плевен в мобилето за 16900 , но брат ми като се обадил днес му казали, че колата е продадена. Колата поне на снимка изглежда много добре( 18 цола джанти), но пък е подозрително евтина. Търся нещо от 2000г. и нагоре. 320 лимузина бензинова или 320 дизел, но 150 к.с. По-принцип предпочитам дизела, но в мобилето има почти само комбита, а брата не иска комби.
      SEAT Leon Cupra 300
      Triumph Street Triple 765 R

      Коментар


        #18
        пак ще кажа да следиш форума на БМВима няколко Е46, включително две 318 на добра цена
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #19
          Sev написа:
          пак ще кажа да следиш форума на БМВима няколко Е46, включително две 318 на добра цена
          Разбира се и там влизам. Това 318 не мисля, че може да претендира за добра динамика. То сигурно не върви много повече от моя Фиат
          SEAT Leon Cupra 300
          Triumph Street Triple 765 R

          Коментар


            #20
            На Е36 имаше версия 318iS 140коня! Незнам дали няма и на Е46!
            F31 BMW 320d

            Коментар


              #21
              колега аз от 12г карам само БМВ и мога смело да кажа че това е кола която трябва да се кара от хора с опит зад волана , затова ти препоръчвам да си вземе E46 318ci или 320ci по мощна от това не му трябва но задължително бензин !!!

              Коментар


                #22
                Вчера колата беше купена-320 CI Купе 150 к.с. Имах удоволствието да покарам колата, която всъщност е за брат ми. Управлението на автомобила доставя голяма удоволствие. Ускорението не е кой знае добро, но има добро доускорение. Звука на шест цилиндровия мотор гали охото,а вътре е перфектно шумоизолирана.
                SEAT Leon Cupra 300
                Triumph Street Triple 765 R

                Коментар


                  #23
                  Ами честито! Дай някоя снимка да я видим! :D
                  Space Star 1.9 DID

                  Коментар


                    #24
                    Честитка и от мен. Добър избор!
                    Bravo 1.6 16v

                    Коментар


                      #25
                      Благодаря за поздравите! Брат ми е на шестото небе от щастие. Колата е 18 цолови джанти , които правят колата още по-превликателна. Обаче задните гуми са доста широки 255/35/18 и опират в калниците и за това ще ги сменим със 225/40/18 колкото са и предните. Някой ако иска старите гуми да свирка.
                      SEAT Leon Cupra 300
                      Triumph Street Triple 765 R

                      Коментар


                        #26
                        Тurbodieselcomby написа:
                        Гъзарията иска жертви! Най хубавото за мен в БМВ и Мерцедес е че са със задно предаване! Една по мощна кола със задно предаване прави много по голям кеф! Едно е да те тегли отпред друго е да те бута отзад А и за БМВ то май казваха че е голяма пичеловка!
                        е каква е гъзарията.в германия са по 1000 евра.нямам думи

                        Коментар


                          #27
                          VooDoo написа:
                          Вчера колата беше купена-320 CI Купе 150 к.с. Имах удоволствието да покарам колата, която всъщност е за брат ми. Управлението на автомобила доставя голяма удоволствие. Ускорението не е кой знае добро, но има добро доускорение. Звука на шест цилиндровия мотор гали охото,а вътре е перфектно шумоизолирана.
                          е тва е честито на брат ти и да си я кара безаварийно... постави малко снимки да го видим

                          Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
                          ex:Opel Kadett 1.3
                          ex:Fiat 125p
                          ex:Москвич 412

                          Коментар


                            #28
                            Re: Ще купувам.... BMW

                            VooDoo написа:
                            Здравейте съфорумници!Тези дни трябва да купя автомобил BMW , но за брат ми. Опитах да му обесня ,че една Алфа 147 е по-добро решение , обаче той си е втълпил ,че трябва да е баварец и по възможност Купе 320 CI. Брат ми не е в България и за това аз трябва да реше за колата. Той разчита на мен за покупката , обаче аз се притеснявам да не избера кола . която да се окаже с някакъв скрит проблем. Като купувах моята не се тревожих толкова, колко сега. Възможните избори са:1. Купе 320 CI2. 320- лимозина3. 320 дизел-136 к.сАко някой има някакви впечетления от тези коли нека да сподели или ,ако знаете за някой читав екземпляр който се продава свиркайте. Става въпрос за кола 2000-2001 г.
                            Нямам инфо за колите, но лично бих взел купето
                            Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                            Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                            Коментар


                              #29
                              Lestat написа:
                              VooDoo написа:
                              Вчера колата беше купена-320 CI Купе 150 к.с. Имах удоволствието да покарам колата, която всъщност е за брат ми. Управлението на автомобила доставя голяма удоволствие. Ускорението не е кой знае добро, но има добро доускорение. Звука на шест цилиндровия мотор гали охото,а вътре е перфектно шумоизолирана.
                              е тва е честито на брат ти и да си я кара безаварийно... постави малко снимки да го видим
                              Брат ми беше няколко дена във Варна , но забравих да я снимам- пък и не си ли виждал БМВ 320 CI . Това което ме изненада беше разхода на колата. Не знам до колко борд компютъра отчита вярно средния разход на гориво, но за 250 километра които аз изминах със скорост около 90 км/час ми показваше между 6.7 и 6.8 . Обаче сега гледам че брат ми дигнал средния разход на 9
                              SEAT Leon Cupra 300
                              Triumph Street Triple 765 R

                              Коментар

                              Working...
                              X