Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Срам, национал закъсва на околовръстното с новото Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Срам, национал закъсва на околовръстното с новото Браво

    :D http://gong.bg/view_article.php?article_id=45805
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    #2
    :D Ем’чи така ще е... ако беше чел редовно темите тук... да се сети да си върже на късо датчика да му завърти перката нон-стоп... ама на, като не знае!
    Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
    --- в сърцето завинаги... ---
    Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

    Коментар


      #3
      Да ама ми се струва че не е бил с новото Браво, ами като с нашите кошница - затова му е отказала перката.Освен снимката сложена от некадърен журналист никъде не пише с КОЕ Браво е...А и щом НОВАТА му ЛАДА се третира като по-добрия му автомобил според статията...
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #4
        Той Tornado добре предупреждаваше да си проверим перките, че иде жега, ама кой да слуша
        FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
        FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

        Коментар


          #5
          ...Лада 12 - с електронни стъкла и борд компютър, това журналистите не са като хората.
          --Старата ръжда любов не хваща!--
          156 sportwagon 1,9 jtd 115
          ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

          Коментар


            #6
            Цитат: "Там той кара поверената му от клуба последен модел Лада 12 - с електронни стъкла и борд компютър".Абе к’во е това животно бре....Лелеее... техниката много напреднала.... тц-тц-тц.....
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #7
              Заменям тутакси с доплащане двата фиата от подписа за ей такваз лада с електронни стъкла, бордкомп. Еле па ако има музика и климатик....
              Brava 1.6 16v ELX 2001г.
              Punto М2 1.2 SX 2000г.
              МРАЗЯ НАП!!!

              Коментар


                #8
                И за тази дреболия се пише цяла статия?Какъв е тоя национал,какъв е тоя журналист,на кой му дреме.За мен е много по-важно че днес дъщеря ми изкара отлично тестовете за 4-ти клас.
                FIAT PUNTO GT1 Kyron 2000xdi nisan serena 1.6

                Коментар


                  #9
                  ...баси и некадърната статия! "Журналиста" ако не кара голф пък на...
                  Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                  Коментар


                    #10
                    "Тази авария на Околовръстното доказва, че е време националът да смени автомобила си."Кога го купи, кога го счупи, кога му е време да го подменя вече За старото Браво става въпрос

                    Коментар


                      #11
                      Kuku написа:
                      "Тази авария на Околовръстното доказва, че е време националът да смени автомобила си."Кога го купи, кога го счупи, кога му е време да го подменя вече За старото Браво става въпрос
                      Айде, айде новото Браво.....Я по-добре и ти си провери перката да не кипнеш водата някъде
                      BMW E90 320D
                      ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                      ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                      ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                      Коментар


                        #12
                        Нема начин да кипна, братче - мойта перка като завърти и ми вдига налЕгането в резервната гума с два бара

                        Коментар


                          #13
                          Kuku написа:
                          Нема начин да кипна, братче - мойта перка като завърти и ми вдига налЕгането в резервната гума с два бара
                          .....а мойта съм забелязал че проиграва ролята на самолетна перка....направо литвам...

                          Коментар


                            #14
                            То няма такъв цирк.Повече от ясно е че ако е новото Браво, което излезе миналата година колата ще е още в гаранция.Всякакви ремонти се извършват в оторизиран сервиз а не от волейболисти,овчари,кравари и т.н.А иначе по некадърно написана статия не съм виждал.Някаква тъпа пъча ,която се е подписала като автор явно не е в час изобщо какво се слага серийно и какво са екстри.А може и на ладата да са спестени някои екстри: волан,четри гуми,мотор Понеже наскоро някой от администраторите на форума каза че сме били около 6000 потребители,предлагам да се съберат по 20 ст. от всеки и сумата от 1200лв да се разпредели по следния начин:1. 1000лв. да се дадат на сиромаха волейболен национал да си обслужи колата, че явно не изкарва достатъчно 2. Другите 200лв. за фризьор на журналиската написала статията.Вече видяхме колко разбира остана само да се изруси (ако вече не го е направила сама) И после италианските коли били боклуци.............

                            Коментар

                            Working...
                            X