Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Избор на Bluetooth слушалка ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Избор на Bluetooth слушалка ?

    Колеги, порових се и установих, че не мога да разбера коя слушалка да си избера, та реших да се консултирам и тука.Значи търся си някаква Bluetooth слушалка, понеже постоянно съм с няколко телефона. Та критериите ми са основно да мога да свържа слушалката с два апарата. Има ли такива изобщо и ако има какво бихте ми препоръчали. Влязох в няколко магазина и продавачите ме гледат доста странно.... та предпочитам да си я харесам и направо да си я поръчам през нета и да ми я доставят в офиса. Ако имате предложения давайте
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
    ИТАЛФЕСТ 2007

    #2
    има, има :D Plantronics Voyager 510
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Колега отиди в Германос там няма начин да те гледат странно! Ако те гледат странно много ще им се смея ! Аз лично ти препоръчвам да си вземеш плантроникса, които колегата Sev ти е препоръчал! Супер як дизаин и отделно Плантроникс - това което държи за ухото им е гумено, което при редовна употреба не изморява ухото, отделно има и функция за заглушаване на шума. Доколкото си спомням беше или 109 или 119 лв. в Германос.Поздрави.
      Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

      ...E90..incoming..!!

      Коментар


        #4
        Моят съвет е да не поръчваш, а да тестваш слушалките (вкл. как чуваш и как те чуват, отделно удобство и функционалност). Иначе - изборът ми е Jabra (вече не са толкова скъпи, колкото преди време)!
        ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

        Коментар


          #5
          бе то ясно че ще тествам, ама ми се искаше да чуя някакви предложения и съвети. Кой какво е ползвал, от кое не е доволен, какво е хубаво задължително да има..... този модел с това голямото зад ухото не е ли много неудобен, много голяма ми се струва цялата слушалка.
          СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
          бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
          сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
          ИТАЛФЕСТ 2007

          Коментар


            #6
            просто избора ти е сведен до няколко моделанямаш голям избораз ползвам SE 705, за 1 у-волеко, не 100% удобно, с добра батерия
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              Емо, аз си купих от един от магазините на Владислав "Платроникс", беше към 100-110 лв. Хубава машинка, включвах си всичките телефони към него. Единственото неудобство бе, че с включена блутут-система, телефоните сваляха заряда бързо. Накрая се върнах на кабелните хедсфрии-та. Това стои в колата с "писалка" към него, в което се слага батерия, за да се зарежда, а зарядното ми е в къщи. Освен това, самият заряд на батериата на устройството бе доста нисък. Като тръгнех от Варна, някаъде на Б.Извор блутутчето вече изключваше. Съветвам те да обърнеш внимание на мощността му.Ако искаш, утре да мина да ти го оставя това за проба...

              Коментар


                #8
                Колега, обърни внимание и на мидата, която се пъха в ухото. Според мен много по-удобни са моделите с конусовидна такава. Тези, които са с форма на топче не са много ергономични и може доста да дразнят ухото. Гледай и за закрепващата планка, която минава зад ухото - пластмасовите много бързо се чупят. Има модели с метални или пък изобщо без такава планка - мидата е конус и слушалката направо се пъха в ухото.
                преди - TIPO
                сега - VOLVO XC60

                Коментар


                  #9
                  Добре, отговарям лично и конкретно. :D След много обикаляне и пробване на различни слушалки, накрая купих (преди време) Jabra BT250v (
                  ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                  Коментар


                    #10
                    Аз в момента съм с Платроникс 320 - много съм доволна. Много добре се чува, много е удобна с карсив дизайн и цена само 40лв! Предната ми слушалка беше Моторола Н350 -много по-слабо се чуваше и не се задържаше плътно към ухото... Така че ти препоръчвам "Платроникс", а модела какъвто си прецениш според парите и вкуса
                    Fiat Bravo 1,6 16V 103k.c. (Метан)

                    Коментар


                      #11
                      Ако го ползваш в колата основно защо не се ориентираш към моделите които се бодват в запалката! Не искат постоянно да зареждаш слушалката!
                      F31 BMW 320d

                      Коментар


                        #12
                        Наистина ако искаш да работи с 2 устройства изборът е Plantronics Voyager 510.Имам такава и я ползвам с лаптопа и телефона. Стои много удобно на ухото а има и голям акумулатор.Първоначално и аз се чудех дали ще е удобна но след като я изпробвах я харесах.Когато не я ползваш рамото с микрофона може да се вдигне нагоре.Единствено имам забележки към копчетата - искат повечко сила за натискане особено това за вкл/изкл.Из къщи ми се мотаят поне още 2 слушалки сони-ериксон, но така и не ми допаднаха и не ги ползвам. (ако някой търси такива да се обади ще видя моделите)

                        Коментар

                        Working...
                        X