Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кола от Сливен?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    wwweb написа:
    Bella написа:
    stef написа:
    днес тази алфа май я видях във пловдив на бул Руски пред един магазин за GSM
    Вчера беше И аз видях една и дори си мисля , че беше другата на която се бях спряла но пък не я взех заради неясният произход и един куп несъответствия с реалността ... най - вероятно е изгорял някой колега ... колата НЕ палеше и идва след 3-4 ти опит запали и други "дребни" нещица които ме възпряха
    Може да е било акумулатор бре колежке :D То и мойта не запали преди да я взема, също и Фиата
    Може...но имаше и други забележки....дори продавача единият каза че колата е докарана скоро,другият каза че седи вече 4 месеца при тях!В обявата в интернет пише едно,на табелата поставена на колата в Пловдив пише друго,в бедната сервизна книжка пише трето,а реалността беше нещо съвсем различно от гореописаното явно защото нямаше никакви съответствия.Както и да е ... няма да споменавам състоянието на спирачните дискове ... не разбирам много от коли,но по тях имаше нещо повече от ръжда и според мен колата доста време преди това беше седяла ей така.
    НЕ на безразсъдното шофиране!

    Коментар


      #47
      Bella написа:
      ...Ако само някой ми каже каква добавка да сложа за да намалее пушенето и да прочистя цялата система малко ще е много добре!Освен това ме вълнуват други едни добавки които се слагали на коли които се карали по-бързичко
      един приятел си сипва в дизела (А6 2.5 ТДИ) маслотоест меша нафта с малко масло - за да му работи по-мазно двигателя - било полезно за нафтовата помпатова му е добавката

      Коментар

      Working...
      X