Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Премазах колата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Хмм лошо колега. Ако не се лъжа, май от доста скоро я имаше колата... Ако не тайна в какво я блъсна? Щом и магарето е поддало, явно е нещо солидно? Гледам и джантата е спраскана...

    Коментар


      #17
      Ако ти харесва самия автомобил я прави,естествено не за огромна сума.Според мен и да имаш крив носач и магаре не е болка за умиране,само я огледайте да няма някоя носеща греда поддала,не че не може да се направи...Този автомобил годините за него не важат и термина "стар" или "нов" са абсолютно неприложими за него.Той е класика и ще си остане такава.Това че някои колеги не го разбират си е техен проблем,един съвет колеги,годините не правят колата а това как е поддържана Да не говорим че точно в периода 90-99,00 са последните истински здрави автомобили и с ресурс,не като днешните еднодневки.Малко се поувлякох ама трябваше да го напиша че италиянка турбобензинова си е класика Я дай една снимка на мотора като цяло,ако може че исках да видя някои възли плс...
      Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

      Коментар


        #18
        Колегата не казва как е ударена колата, но като гледам май не е в друг автомобил, а по-вероятно в голям камък. Така че за каква гражданска говорим?Даже и пребоядисване не й трябва, щото май няма увредени ламарини - калниците и капака ми изглеждат здрави.Всичко е отдолу, така че мисля, че няма да е много пари оправянето.Кромата е страхотна, а щом е и турбинирана... прави я.

        Коментар


          #19
          най-добре си оправи колата дай 500-600 лв и си я карай , щетите ти са малко като свалиш предната броня и другите неща ще видиш какво ти трябва в Бургас,Варна има едни магазини EURO07 частите в тези магазини са евтинки ето ти сайта http://www.euro07.bg/stores/stores.php?city=2#2 тука ти са адресите за град Варна

          Коментар


            #20
            дори и да нямат някои части поръчваш ги и со готов даже колата сам може да си е оправиш

            Коментар


              #21
              В мобиле.бг има доста темпри на 1000 и нещо лева! Незнам дали си струва парите и нервите да ремонтираш твойта!
              F31 BMW 320d

              Коментар


                #22
                Тurbodieselcomby написа:
                В мобиле.бг има доста темпри на 1000 и нещо лева! Незнам дали си струва парите и нервите да ремонтираш твойта!
                Колега,става въпрос за Крома А и както писах по-горе точно този тип Кроми имат една друга стойност,ама не всеки я разбира
                Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                Коментар


                  #23
                  съжелявам, че чак сега пиша... колата си я оправих и остана само да си пръсна предната броня и маската... има и още един проблем като отидах реглаж преден мост... десния амортисьор или шенкел е потдал с 1 градуст което е страшно много и преди това левия ми беше потдал пак и в момента колата са така: " / / " левия е с не повече от половин градуст, монтьора ми каза, че трябва да отида и да ми свалят амортисьора и да разширят дупките където се захваща за шенкела примерно с 2мм и от там той вече може да ми го нагласи... и няма да яде гуми и няма да ми дърпа на дясноо.... връщам се в бг след 5 дена надявам се всичко да се оправи и пак да си е старата палава красавица
                  GTV 01', GTV 99', Spider 98'

                  ex: 145QV 97'

                  Коментар


                    #24
                    Като я оправиш напълно, сложи някоя снимка да й се порадваме. Чувството да възстановиш напълно една помляна кола, е страхотно.
                    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                    Коментар


                      #25
                      Мдааа на първите снимки беше страхотна, ще си я оправиш струва си на 100%, никоя кола от новите не може да се сравнява със старите силови модели. Аз още имам носталгия към старата ми 405-ца 1,9 16в. беше уникален автомобил и аз така като теб го бях ударил само, че отзад и сега имам браво, ако сметна колко пари съм дал за него пежото щеше да е в напълно подновен вид, ако се бях хванал да го ремонтирам.
                      --Старата ръжда любов не хваща!--
                      156 sportwagon 1,9 jtd 115
                      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                      Коментар


                        #26
                        Мост сменял ли си?

                        Коментар


                          #27
                          сменил съм:един фаредин мигачбронямасканосачмагареляв халогенпредни греди( която държи фаровете и тази зад бронята)до тук тези части мистъпаха на 350лв-----------радиатор - 50лвпреправяне на радиатора заради едно мъркуче което отива към турбото 25лвзаваряване на маслен радиатор 40лвизправяне и заваряване на 2 джанти +реглаж 100лвмасло селениа голд 50лвантифриз 30лв всичко до тук 235лв------------------части и преправяне: 585лвмайстор: 350лв да ми смени всичко и да ми оправи двата рогаобщо 935лв + 80лв пътна помощ до нас и после до майстора скед инцидента абе и други дребни работи някъде на 1100 ми стъпа остана само тва със амортисьора и шенкела и да ми се боядиса предната броня и маска... не че така неможе да се кара ама ме дразни, ся като е оправя ще пусна снимки, та после и видео дай боже да накажа тези ХГТ-та и вектри ХЕ-та
                          GTV 01', GTV 99', Spider 98'

                          ex: 145QV 97'

                          Коментар


                            #28
                            Колега, да не ти е сложен моста малко по-наляво или по-надясно. Сложи го и това като вариант за кривината на гуметата

                            Коментар

                            Working...
                            X