Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Премазах колата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Премазах колата

    Здрасти момчета, за съжаление премазах колата... и в момента се чудя какво да е правя...Да е продам цяла, на части или да е правя...Още нямам представа какво е за смяна, но за сега видимо е: маследн радиатор и радиатор, предна броня, маска, фар, магаре, полуоска и незнам може би шарнири... ето снимки...Какво ме съветвате да правя?И колко горе долу вървят като цена тези двигатели със електроника, ск. кутия и всичко...? като се има предвид, че двигателя е на реални 154000км и работи абс перфектно и е сервизиран преди това само с качествени консумативи?
    Прикачени файлове
    GTV 01', GTV 99', Spider 98'

    ex: 145QV 97'

    #2
    виждал съм и по размазани коли да се оправят но пък е 93 година според мен въпроса е дали си заслужава да се влагат пари в нея или да си купиш нещо по ново
    FIAT ili FERRARI se tam
    FIAT UNO 1.0 i.e fire 45 h/p
    FIAT BRAVO 1.6 16v 103 h/p
    FIAT BRAVO II 1.9 multijet 16v 150 h/p

    Коментар


      #3
      Б*ти.. грозна гледка. А как стана точно така? Ами, ако държиш на колата пообиколи насам натам и си намери сравнително евтини части да я опрявиш.., но няма да ти излезе, за съжеление, евтино.. А, ако имаш пари за нова и не ти пъка за тази .. ти си знаешТъпото е, че никога не знаеш дали ще попаднеш на надеждна част. Аз като бълснах опела изобщо не си играх да го правя, смисал то трябваше само маската да се смени на предницата но излизаше солено. Знаеш ако почнеш да копуваш части ще трябва и пребоядисване отделно ядеве докато се направи.Най логично излгежда да продаваш на части, но е лабава работа.. я някой има нужда я не... верно повече ще и вземеш така, но тва пък те бави с времето... След всичко изписано - пробвай да я продадеш на части..

      Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
      ex:Opel Kadett 1.3
      ex:Fiat 125p
      ex:Москвич 412

      Коментар


        #4
        Ако нямаш пари за нещо по-ново, поправи си я. Според мен ако се споразумееш с някой майстор всичко не би трябвало да излезе повече от 1000. Наизуст говоря, но не ми се чини да е повече.
        She was only a whisky maker but he loved her still.

        Коментар


          #5
          На пръв поглед няма много за оправяне: фар с мигач 70-80, бронята ако са тук всички парчета 40-50 за лепене и още толкова за боядисване, решетка20-30 лв, радиатори 150 и 100лв найсторлък. За всеки случаи не са 1000лв. както пише колегата няма и 500 и ще е готова, само гредата да не е много крива, и да няма и някой носач за смяна. Ти май не можа много да и се порадваш, няма и месец. а каква лъщарка беше.
          --Старата ръжда любов не хваща!--
          156 sportwagon 1,9 jtd 115
          ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

          Коментар


            #6
            Попитах колегата иванко рс, но искам и някой от вас да каже мнение... Има ли разлика между крома турбо и крома 2.5тд в предницата - магаре, полуоски, шенкели, амортисьори?има една крома за части цяла без двигател и ви питам за да знам...
            GTV 01', GTV 99', Spider 98'

            ex: 145QV 97'

            Коментар


              #7
              Имаш ли каско колега?Ако да..мисля, че ще ти покрие щетите.
              Brava 1.6 16v ELX 2001г.
              Punto М2 1.2 SX 2000г.
              МРАЗЯ НАП!!!

              Коментар


                #8
                Мисля че крома 2.0 турбо,2.5 В6 и 2.5ТД са с еднакви окачвания :D
                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                Коментар


                  #9
                  Neosi написа:
                  Имаш ли каско колега?Ако да..мисля, че ще ти покрие щетите.
                  прав е колегата
                  "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                  Коментар


                    #10
                    Оправи си я - готина кола е...
                    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                    Коментар


                      #11
                      Божеее, направо нищо й няма. Ще си я оправиш за малко пари ако имаш каско. Ако нямаш по-добре продавай на части и си вземи нещо по-новичко. Само дано имаш приятел бояджия, защото с тия новите водни бои направо убиват рибата с тия цени дето ги искат. А и как се удари ? Ако не си бил ти виновен мисля, че по гражданска също може да искаш обещетение.
                      www.CarProfi-BG.com
                      Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                      Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                      Най-атрактивните цени в София!

                      Коментар


                        #12
                        crush написа:
                        Божеее, направо нищо й няма. Ще си я оправиш за малко пари ако имаш каско. Ако нямаш по-добре продавай на части и си вземи нещо по-новичко. Само дано имаш приятел бояджия, защото с тия новите водни бои направо убиват рибата с тия цени дето ги искат. А и как се удари ? Ако не си бил ти виновен мисля, че по гражданска също може да искаш обещетение.
                        Даже и той да е виновен пак може да иска обезщетение по гражданската. Стгиа да не се е блъснал в някой стълб.
                        --Старата ръжда любов не хваща!--
                        156 sportwagon 1,9 jtd 115
                        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                        Коментар


                          #13
                          van_dal написа:
                          crush написа:
                          Божеее, направо нищо й няма. Ще си я оправиш за малко пари ако имаш каско. Ако нямаш по-добре продавай на части и си вземи нещо по-новичко. Само дано имаш приятел бояджия, защото с тия новите водни бои направо убиват рибата с тия цени дето ги искат. А и как се удари ? Ако не си бил ти виновен мисля, че по гражданска също може да искаш обещетение.
                          Даже и той да е виновен пак може да иска обезщетение по гражданската. Стгиа да не се е блъснал в някой стълб.
                          Колега, за цената изобщо не споря, може би си прав, а и аз го бях казал колкото да дам пример, щото щетите не изглеждат сериозни. Но категорично не може да иска обезщетение по гражданска ако той е виновен
                          She was only a whisky maker but he loved her still.

                          Коментар


                            #14
                            Ами, ако и двамата водачи са виновни
                            --Старата ръжда любов не хваща!--
                            156 sportwagon 1,9 jtd 115
                            ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                            Коментар


                              #15
                              van_dal написа:
                              Ами, ако и двамата водачи са виновни
                              :D Тогава и двамата НЯМА да получат нищо. Правило номер едно в застраховането: един застраховател ще направи всичко възможно да НЕ плати.
                              She was only a whisky maker but he loved her still.

                              Коментар

                              Working...
                              X