Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За една игра: "Transport Tycoon"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За една игра: "Transport Tycoon"

    Напоследък нещо съм се затъжил за една игра от миналия век, Transport Tycoon на Крис Савиер... и викам дай да я изровя да я разцъкам... от носталгия де... Да ама не... играта изрева, че липсвала някаква си процесорна инструкция... Хууу... викам, дай да видя дали пък няма някакво продължение или аналогична игра... ударих му едно ровене по мрежата, но уви... всякакви тъпи тикуни излизат, но не и такъв. Та да си дойдем на думата... някой да знае нещо по въпроса... игра в която да си строиш, да променяш ландшафта...?
    Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
    --- в сърцето завинаги... ---
    Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

    #2
    и аз бях милиардер там преди 10 год. преди година се сетих като теб и я дръпнах и си тръгна нормално, но вече ми се стори тъпа. особенно след като знам как се съботира противника ако не знаш да ти кажа. не знам дали съм я изтрил, най-вероятно да. но със сигурност тръгна нормално
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      pakumba написа:
      и аз бях милиардер там преди 10 год. преди година се сетих като теб и я дръпнах и си тръгна нормално, но вече ми се стори тъпа. особенно след като знам как се съботира противника ако не знаш да ти кажа. не знам дали съм я изтрил, най-вероятно да. но със сигурност тръгна нормално
      Еми не тръгва на компютъра ми... дава някакъв си номер грешка, на която чичко Гугъл вика, че се получавало от приложения, ползващи премахната процесорна инструкция. Така че, ако компютърчето на което си я пускал е по-старичко, може и да тръгнала играта... на моя вика "тц". Е, извадих един прашлясал лаптоп Пентиум на 133Мхз и тръгна играта... ’ма вече много дървена ми се вижда..., което отново ме води към въпроса от първия ми пост...
      Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
      --- в сърцето завинаги... ---
      Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

      Коментар


        #4
        Тази пробвали ли сте я RCT?

        Коментар


          #5
          peho написа:
          Тази пробвали ли сте я RCT?
          RollerCoaster TycoonТочно този род тикуни ми излизат като пусна търсене... ама нещо хич-хич не ме вълнува да правя влакчета за лунапаркове... Искам нещо което много да прилича на Транспорт тикуна... именно това, че мога да правя тунели, мостове... да търся от къде да прекарам дадена линия/път... ей тези неща ме кефеха.Най-близкото, за което се сетих беше Сим Сити-то... но за сега още се кУлебая...
          Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
          --- в сърцето завинаги... ---
          Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

          Коментар


            #6
            railroad tycoon

            railroad tycoonhttp://www.2kgames.com/railroads/railroads.htmlОт създателя на Цивилизацията!
            Пеш
            ----
            Ex Peugeot 206 -Служебен
            ----
            Ex Brava 1.6 16V ELX

            Коментар

            Working...
            X