Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гласуване за конкурса "Снимка на..."

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гласуване за конкурса "Снимка на..."

    И така......темата за поместване на снимките е заключена, както се казва " който....качил, качил".Извинявам се отново, че изтървах последният ден, но както вече обясних в другата тема, целият ден шофирах до и от София.Отново изказвам благодарности на всички колеги. Снимките са поместени както виждате по-доло. Избора ще се осъществява с гласуване в анкетата. Възможен е само един глас по подразбиране, така че се надявам искренно все пак резултата да е обективен. Допускаме отговори в анкетата от рода на "...гласувах за номер хх, защото....". Откровен СПАМ както се досещате ще се трие яростно и задълбочено... Идеята ми е да разчупим малко статуквото и да се позабавляваме, така че ви моля да се придържаме към идеята.Ето и снимките, както виждате, прономеровани са от нашият администратор Ilkor, за което му благодаря много. Ако някой забележи някаква неточност или нещо нередно, да пише моменталически.... Крайният срок за гласуване е 01.06.2008г. включително...

    #3

    Коментар


      #4
      Колебаех се между 3 и 65 и в крайна сметка гласувах за 65.П.С. Гласуването трябваше да е публично, че сега да не почнат масови регистрации с цел "Я да взема да си увелича вота"

      Коментар


        #5
        Мисля, че няма да е лошо гласуването да не бъде във вид на анкета, а всеки да има право да гласува със съобщение с номерата на снимките, например за 5 снимки. Реда на посочването им да бъде класацията на снимките. И никой да няма право да гласува за собствената си снимка, а така също регистрирани от днес нататък да не се допускат в гласуването, мисля че е ясно защо.Конкурсът си е твой, правилата и наградата също, само предлагам .
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #6
          snake написа:
          Мисля, че няма да е лошо гласуването да не бъде във вид на анкета, а всеки да има право да гласува със съобщение с номерата на снимките, например за 5 снимки. Реда на посочването им да бъде класацията на снимките. И никой да няма право да гласува за собствената си снимка, а така също регистрирани от днес нататък да не се допускат в гласуването, мисля че е ясно защо.Конкурсът си е твой, правилата и наградата също, само предлагам .
          Конкурса не е МОЙ, а е НАШ.... Мислихме този вариант, както и да има ограничение в броя постове, т.е. с по-малко от Х постове да не се гласува, обаче нали се сещаш какъв СПАМ ще настане за мнения....Ще станем най-оспаменият форум...И понеже се уточнява, че конкурса бил мой, искам да кажа, че всички идеи, решения и прочее сме ги обсъждали заедно с Илко, както и самите вие имахте възможност да правите забележки и корекции....така че идеята може да е от мен, но реализацията е на всички...

          Коментар


            #7
            Аз съм за номер 6 - снимката не е надписана, а казва много....
            Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

            Коментар


              #8
              Аз предлагам да гласуваме анонимно-тоест без да се хвалим кой за кого е гласувал.

              Коментар


                #9
                Аз предлагам да гласуваме анонимно-тоест без да се хвалим кой за кого е гласувал.
                то ако не се пофалиш, ква е ползата, че си гласувал след дълги колебания между № 6 и 27 избрах 27 п.п. как тъй съм го изтървал тоз кОнкурс....
                Fiat Punto 1.1-Синята птица
                Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                Коментар


                  #10
                  И аз за 6. Макар да ми се искаше да си гласувам за моята Има един малко "недемократичен" вариант - първоначалното гласуване да е само от тези, които са дали снимка. Никой да не може да гласува за себе си и да се посочват по 3 снимки. Така да се отсеят да речем 5 снимки.И след това гласуването да се отвори за всички.P.S.Ето в такива теми се усеща удобството от това бутоните към Общи и Начална страница да са дублирани и най-отдолу.
                  like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                  Коментар


                    #11
                    А сега представяте ли си как някой ще се измъкне като победител.Трябва наистина снимката, за която ще се гласува да е убедителна, че иначе ще станат примерно 10 първи места с по 5 гласа за тях
                    A20DTH ЖТД ама не баш
                    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                    Коментар


                      #12
                      Всеки ден се прави статистика колко нови потребителя са се регистрирали.Сега ще видим дали ще скочат драстично ... Нека снимката бъде избрана от форума, а не от 1-2 човека

                      Коментар


                        #13
                        Ако имаме 5 първи места, то съответно се прави нова анкета само с равният на брой гласове и анкетираме пак...

                        Коментар


                          #14
                          Яворе, пари под масата приемаш ли бе? ...шото инак не мой да спечеля...
                          Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                          Коментар


                            #15
                            И аз имам снимка в конкурса, но поне половината снимки ми харесват повече от нея Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Гласувах за номер 63... харесва ми като проект за задния двор Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                            M-Benz E 250 TD 150hp
                            M-Benz 200d 75 hp
                            Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                            Коментар

                            Working...
                            X