Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Lineage2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Lineage2

    Ако някой е играл тази игра - от понеделник стартира нов BG сървър- Горещо ви го препоръчвам ето линк ако има заинтересовани: http://www.l2elmore.net/
    Прикачени файлове
    "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

    #2
    хахаха защо трябваше да пускаш тема. Братми е манияк, играе я от 3 години и повече тъкмо малко се окроти :D
    Fiat Bravo 1.9 TD100

    Коментар


      #3
      Anaboliy написа:
      хахаха защо трябваше да пускаш тема. Братми е манияк, играе я от 3 години и повече тъкмо малко се окроти :D
      Ами сървъра е на човек,който познавам и знам ,че е сериозен пич и го прави мераклийската. Сигурно е ,че няма да е сървърче за два три месеца- а ще изкара доста време, плюс това и аз я играя тази игра и може да направим едно клан-че
      "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

      Коментар


        #4
        мирише ми на клан fiat-bg and I’m in!!!

        Коментар


          #5
          Най-накрая някои хора откриха правилната игра! Найстина съм голям фен на тази игра и смея за твърдя че съм добър играч. А с какъв рейт ще е сървара?
          >>> PUNTO POWER - HGT<<<

          Коментар


            #6
            zarcov написа:
            Най-накрая някои хора откриха правилната игра! Найстина съм голям фен на тази игра и смея за твърдя че съм добър играч. А с какъв рейт ще е сървара?
            Ще бъде рейт 5 този сървър-малко по натам ще има и PvP сървър- ако някой дойде да играе да ме търси, nickname-то ми ще е същото като тука
            "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

            Коментар

            Working...
            X