Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дойде ми 500

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Бе верно снимките са малко калпави - май са правени със Сони-Ериксон... И моя К810 като не му избърша обектива от праха прави същите снимки )Иначе честито за колицата, да те слушка и да мърка, а и жената така....
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #47
      Предполагам проблема е във фотографа повече, иначе ГСМа е с 5Мега пиксела камера!Имам и професионални снимки ако иска някой да качи!
      F31 BMW 320d

      Коментар


        #48
        КОЛЕГАТА ИМА ФИАТ 500, НЕПРАВИЛНО СЕ СЪНЯВАХ И МУ ПОЖЕЛАВАМ МИЛИОНИ КИЛОМЕТРИ ЗАД ВОЛАНА!

        Коментар


          #49
          Понеже някой колега ме е изпреварил вече ще си кажа мнението тук.Колега, не виждам защо трябва да се заяждаш. Едва ли по добре от него знаеш каква кола има или не. Не знам от злоба ли е това, от завист ли, или май е просто по навик ...Предлагам ти да отидеш и да снимаш въпросното 500 което си виждал още зимата. Ама гледай на снимката освен номера да се вижда и учудената ти физиономия щото говориш за съвсем различна кола. Вчера колегата с нея беше на срещата на форума и имахме възможност да го разгледаме. Уверявам те, че беше мъж, а не манекенка И най вероятно очаква извинението ти Съветът ми е да смекчиш тона защото според мен се излагаш. Най малкото никой не ти е длъжен да ти търпи обидите.

          Коментар


            #50
            Значи му поднасям извиненията си - никой не е безгрешен, нали!?Илкоре, публикувал съм една статия за модераторските екипи и за "колегите" - прояети я... Yellow_Flash_Colorz_PDT_48

            Коментар


              #51
              PASSARELLA написа:
              Илкоре, публикувал съм една статия за модераторските екипи и за "колегите" - прояети я... Yellow_Flash_Colorz_PDT_48
              Вечерите се усамотява в черната кула...и заклинанията му дадоха резултат, денем излиза на светло, но вечер се връща отново.....Предполагам отговора му ще дойде утре с първото кафе.....

              Коментар


                #52
                много готина количка да си я карате със здраве ти или жена ти няма значение важното е"гъз път да види"
                FIAT ili FERRARI se tam
                FIAT UNO 1.0 i.e fire 45 h/p
                FIAT BRAVO 1.6 16v 103 h/p
                FIAT BRAVO II 1.9 multijet 16v 150 h/p

                Коментар


                  #53
                  И аз не се сдържам да изкажа благородната си завист и възхищението си Много е красива!Интериора е прекрасен! Със здраве да си я кара
                  "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                  ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                  Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                  Коментар


                    #54
                    За съжаление мойто шофиране на 500 свършва тази седмица (мойта излиза от бокса) и после ще мия дават само да я мия
                    F31 BMW 320d

                    Коментар


                      #55
                      Тurbodieselcomby написа:
                      За съжаление мойто шофиране на 500 свършва тази седмица (мойта излиза от бокса) и после ще мия дават само да я мия
                      Май ще я миеш доста често,Това е колата която в момента събира погледите на всички......Всички мутренски джипове,разните му лимузини и коли за по над 100к някак се нагледахме и всеки вече ги подминава ,но това е различно ,аз лично два пъти съм виждал 500 в софия и двата пъти очите на всички наоколо бяха вперени жадно в мъника,слушайки възклицания от рода на "Ах това фиат ли е","Гледай това е новото 500" и подобни искрено ме радваха.Да ви е честита и дълго време да й се радвате.П.С. Не съм чел цялата тема и може да съм пропуснал неещо ,но как се държи на пътя като ускорение и возия (за удоволствие не е нужно да питам )
                      Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
                      Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
                      I am in love with my cars

                      Коментар


                        #56
                        Хехе честито и от мен ! Много безаварийни километри!
                        Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                        Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                        Коментар


                          #57
                          В града е много добра! Да не кажа че ако я държиш в обороти е даже супер въпреки, че е 1.2 69коня само! Сега е на 1000км и сякаш почва да върви повече! Днес и сипах ОЕмВи Карера 100 октана да се облажи животното Буди интерес навсякъде, но има и разни педали който като си с малка кола не те броят за човек! С другата ми кола не е така и това малко ме изнервя!
                          F31 BMW 320d

                          Коментар


                            #58
                            Ние тук не говорим просто за ФИАТ. Ние тук говорим за автомобилът на 2008 година. Не в класа си, в държавата, за списанието, за сайта и т.н. Това е просто CAR OF THE YEAR 2008!

                            Коментар

                            Working...
                            X