Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дойде ми 500

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Тurbodieselcomby написа:
    за 0500 трябваше да се чака един месец
    и този е екстра който знае модела, ще сети от къде идва номерапак си имал късмет, че този 5000 от предната серия е бил наличен
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #32
      Акумулатора "оригинален" ли е? Т.е. така ли дойде колата. Интересно ми е в новите Фиати на какви марки гуми и акумулатори залагат.
      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

      Коментар


        #33
        Странно, тая фиатка паркира срещу басейна спартак от месеци, що чак сега викаш, че е пристигнала???!?Гледам, че си от Лозенец, предполагам си същия... а и 5000 май беше номера на оная...
        Bravo 1.6 16v

        Коментар


          #34
          с номер от тази серия няма как да е от месеци :D
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #35
            Sev написа:
            с номер от тази серия няма как да е от месеци :D
            Да бе верно, и аз това се замислих ама късно...
            Bravo 1.6 16v

            Коментар


              #36
              Леле каква красавица !!
              "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

              Коментар


                #37
                ...баси симпатичния автомобил... малък, ама печен... колега, ама жена ти не видяхме бе
                Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                Коментар


                  #38
                  Sev написа:
                  с номер от тази серия няма как да е от месеци :D
                  ммммда изказах се неподготвен е са минах от там и номера на онова фиатче няма нищо общо с 5000
                  Bravo 1.6 16v

                  Коментар


                    #39
                    Има и още как! Мацката която кара въпросният фичо живее в Стрелбище и мисля, че е манекенка - май някоя от известните. Този Фиат съм го виждал още зимата, веднага след като излезнаха. Следващият който се виждаше е бял 500 СА 1115. Тоя пич изобщо не притежава тази кола, според мен, на първо четене.

                    Коментар


                      #40
                      МР е последната серия на регистрационните номера, колега, няма как да е от преди месец или повече...П.П.Щах да забравя - честито и много безаварийни километри

                      Коментар


                        #41
                        Е както искаш. ФИАТ 50 00 има от месеци в София.

                        Коментар


                          #42
                          Просто казвам, че може да има същите цифри, но различни букви накрая, нищо повече

                          Коментар


                            #43
                            Супер бонбонено розова количка! Само за жена! Ако бе друг цвят и на мен би ми се пиискала... ех тези италианци, колко добри дизайнери са!
                            Frontera Sport, X20SE март 1998

                            Коментар


                              #44
                              Белисима е безаварийна и да и се радвате.А за номера дали 0500 или 5000 се тая пак добре сте си взели.И за пасарела - от януари има червен 500 - ама ако не знаеш как се взимат тия питай ти кажем!Автокъщи в европа или бг купуват първите и ти ги продават с една добра надценка.На същия принцип има и нисан гт-р на който примиерата в европа ще е октомври.
                              Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                              Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                              Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                              Коментар


                                #45
                                Мерси за поздравленията на всички! Да Ви се връща!Пасарела - Тази на басейна Спартак и аз я гледах редовно до Фамилията спряна, ама не е мойта! Мойта дойде в БГ в четвъртък сутринта и в Петък я регистрирах. Това е номер от предишната серия! В А2 също имаше такава червена (ама дизел и на 40 000 лв. като за хора дето не могат да чакат )За града е перфектна! Спарк - Дойде с акумулатор Ексайд и гуми Континентал със скоростен индекс Хаш! Не че вдига повече от 160 де! Някъде бях чел, че Фиат са одобрили и Мишелин новия Енерджи, но не дойде с такива за съжаление! Колата вози стегнато да не кажа почти спортно (185х55 Р15 гуми), но сравнението ми е с другата ми кола и е нормално - тук няма 20" гуми и въздушно окачване!Бих пожелал на всеки който го устройва размера на 500 да си я купи! Стъкления покрив е много маняшки също!Колегата Владим къде видя розово не ми е ясно! Червен пастел се води! Или съм снимал кофти?!
                                F31 BMW 320d

                                Коментар

                                Working...
                                X