Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дойде ми 500

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Колега, айде ела утре на срещата в София да я пипнем и ние Честито и много километри да я караш без проблем!

    Коментар


      #17
      Айде честито и от мен! И мноооогооо безаварийни километри! :D
      Space Star 1.9 DID

      Коментар


        #18
        За срещата явно пропуснах!Вече минахме 350км и впечатленията са ми много положителни! Разхода върви вече надолу! Градско в момента е на 6.0 литра, следобед с климатроника ще е повече. На извънградско (до Благоевград) успя да слезне от 8.6 до 5.6. Но вероятно още ще падне!Има много интересни екстри. Натискаш едно копченце и си говорите с колата. Например "обади се на ....".Можеш да си четеш СМС директно на дисплея на таблото. Свири директно от флашката! Има и други но нещо не ми остана време да човъркам!Загубих много време да намеря секретни болтове. Оказа се че оригиналните са много къси (22мм само) а по магазините има само 25 или 27мм, и опират някъде на предните главини. Та сега трябва да търся стругар да ги коригирам малко!Където и да спрем с нея поне 2 човека идват да и се радват и разпитват! Тая седмица мойта е на ремонт и аз ще се кефя на 500. После вече ще ми я дават само да я мия!
        F31 BMW 320d

        Коментар


          #19
          Тurbodieselcomby написа:
          Където и да спрем с нея поне 2 човека идват да и се радват и разпитват! Тая седмица мойта е на ремонт и аз ще се кефя на 500. После вече ще ми я дават само да я мия!
          Напомняш ми на някого Пусни някоя снимка да разберем че не си същия.
          Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

          Коментар


            #20
            Plastex написа:
            Тurbodieselcomby написа:
            Където и да спрем с нея поне 2 човека идват да и се радват и разпитват! Тая седмица мойта е на ремонт и аз ще се кефя на 500. После вече ще ми я дават само да я мия!
            Напомняш ми на някого Пусни някоя снимка да разберем че не си същия.
            Ха ха ха. Верно сега като каза....
            Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
            Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
            Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
            BMW X3 3.0D Aut

            Коментар


              #21
              iee написа:
              Plastex написа:
              Тurbodieselcomby написа:
              Където и да спрем с нея поне 2 човека идват да и се радват и разпитват! Тая седмица мойта е на ремонт и аз ще се кефя на 500. После вече ще ми я дават само да я мия!
              Напомняш ми на някого Пусни някоя снимка да разберем че не си същия.
              Ха ха ха. Верно сега като каза....
              хахаха напълно възможно!пп: иначе на един приятел скоро му пристигна и неговата - казвам ви колата е уникална, особено интериора.
              Bravo 1.6 16v

              Коментар


                #22
                Тurbodieselcomby написа:
                За срещата явно пропуснах!Загубих много време да намеря секретни болтове. Оказа се че оригиналните са много къси (22мм само) а по магазините има само 25 или 27мм, и опират някъде на предните главини. Та сега трябва да търся стругар да ги коригирам малко!
                Това дето си го купил от магазина вече неможе да се каже че е секретен болт, щом го има на пазара какво му е секретното, по-добре кажи на стругаря да ти направи уникални за да са наистина секретни.
                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                Коментар


                  #23
                  Не съм същия! Пусни снимка да ти кажа дали съм аз.... За секретите си прав, ама ...Сега я регистрирах в данъчното! Само 18лв. данък! Няма 2% за придобиване както същата служителка ми беше казала!
                  F31 BMW 320d

                  Коментар


                    #24
                    Маи е време вече да качиш снимки,че съм/сме/любопитен.Иначе,много безавариини километри.

                    Коментар


                      #25
                      Ето и снимките:
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                        #26
                        И още:
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                          #27
                          лесно ще познаваме машинката май трябваше да се вземе номер 0500 :D
                          2015 Renault Megane Expression GT
                          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                          Всичко за FIAT Bravo 2007

                          Коментар


                            #28
                            Честито и по-често да ти дават да я караш А за нови коли наистина няма такса 2% за придобиване.
                            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                            Коментар


                              #29
                              Малиииииииии. Супер е количката. Честито и със здраве да си я карате.
                              Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                              Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                              Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                              Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                              BMW X3 3.0D Aut

                              Коментар


                                #30
                                за 0500 трябваше да се чака един месец
                                F31 BMW 320d

                                Коментар

                                Working...
                                X