Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ABARTH - втора ръка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ABARTH - втора ръка

    Вижте какво открих в мобилето и се влюбихПунто 2002 година, 1.8 16в ХГТ АБАРТпроверих в интернет - оригинално абартово, не е само брони - волан, прагове вътрешни, педали, лост, ръчна(само тя не се вижда)...
    Прикачени файлове
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    #2
    намерих и чинкуеченто
    Прикачени файлове
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    Коментар


      #3
      и чинкуе, горното е сей - моя грешка
      Прикачени файлове
      A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
      e30 forever!

      Коментар


        #4
        Абартовските седалки са просто.....№ 1
        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

        Коментар


          #5
          могат ли чинкуечентото и сейчентото да се карат с Б1 категория,доколкото знам че сейчентото тежи 735 кг чинкуечентото е 760 кг

          Коментар


            #6
            andrean написа:
            ...
            Могат, кг не се гледат, важното колата на вид да е малка.

            Коментар


              #7
              Това означава,че дугото лято ще карам сейченто

              Коментар


                #8
                А такова като това череното чинкуиченто и аз бих карал за градско е 6-так.
                --Старата ръжда любов не хваща!--
                156 sportwagon 1,9 jtd 115
                ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                Коментар


                  #9
                  ето това черното сейченто видимо малка кола ли е че реално не съм виждал такава ?

                  Коментар


                    #10
                    andrean написа:
                    ето това черното сейченто видимо малка кола ли е че реално не съм виждал такава ?
                    Май че е по-малка дори от тикото.
                    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                    Коментар


                      #11
                      за мен пунтото е номер едно и понеже напоследък карам малко по-рядко, главно вечер, не се бия в задръстванията та обмислям варианта за кола, която да ми носи удоволствие с песента на 16тия винтил но това са само теории... ако случайно го видя това пунто с газова уредба, лично ще пребия собственика би било гавра с автомобилната история, верно една малка глава, но такава съхранила скорпиона не искам да го виждам в ръцете на някое келеме, което не знае какво това абарт и има ли почва у нас, но най-вероятно ще да стане така...а чинкуетата са си много сладки...но за чинкуе това черното си е доста скъпичко... но пък и има защо
                      A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                      e30 forever!

                      Коментар


                        #12
                        Аз карах чинку с B1, после преминах на пунто и накрая си взех В-то ... не са ме спирали, но и много не ми се щеше ... важното е да не е заядлив катаджията, другото не е проблем Какво им има на абартовските седалки ? На моето пунто са същите, различават се само облегалките за главите (подглавници, ли как им се викаше) И цвета ... другото си е същото ...

                        Коментар


                          #13
                          после колко пари ти излезе курса за Б1 и как после мога да взема Б

                          Коментар

                          Working...
                          X