Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

УРА-най-после мога да ви кажа "колеги"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    УРА-най-после мога да ви кажа "колеги"

    Преди няколко часа най после си взех колата.Фиат Брава 1,6 16V бордо металик,има фабрична газ и лети джантии.разбира се има и какво да се пипна,но аз много и се кефя.Няма търпение до утре да я разгледам по подробно.Утре даже съм намислил да я снимам и да кача няколко снимчици после.А после най-вероятно ще ви досаждам с въпроси,но се надявам да не се нервирате .п.п някой от Плевен да каже някой сериз дето поразбират от ФИАТ и да ако може да ме орянтива как взимат.то точни цени едвали някой може да ми каже,но да каже поне спиред него дали е нормално или режат глави през кръста,или пък е нормално скъпо?Какво масло да сложа???
    FIAT BRAVA 1,6 16V 103 к.с.

    #2
    честитомасло - полусинтетика 10W-40няма значение какво, само да е истинскопримерно Selenia 20K, Motul 6100
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Честито за много добрият избор на автомобил и двигател.Ще ти дам съвет,който може да ти спести много главоболия и пари.Когато имаш проблем,първо питай във форумът.

      Коментар


        #4
        Честито и от мен! Мн и безаварийни километри! Чакаме снимките
        Brava 103HP
        ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

        Коментар


          #5
          Браво!Добре дошъл в нашето голямо семейство!Да си караш колицата с живот и здраве,много безаварийни километри и все така да и се радваш!Честито!
          PUNTО 1.7 ТД ELX/умря,горкото/
          Проблема не е от бобината,а от магарето в кабината!

          Коментар


            #6
            Честито и от мен и добре дошъл!Ще се убедиш, че изборът ти е бил правилен!

            Коментар


              #7
              Честито и от мен.Милиони безаварийни км.И нали знаеш:Купи си Фиат,че другите да ги е яд
              I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

              Коментар


                #8
                Честито колега Само безаварийни и мн хубави моменти с новата количкаИзбора найстина ти е много добър Чакаме снимки !
                VTS 16V

                Коментар


                  #9
                  Честито колега ! Безаварийно и приятно каране .
                  "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
                  "What do you do to help save the world?"

                  Коментар


                    #10
                    Честито и от мен!Много безаварийни километри
                    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                    Коментар


                      #11
                      Честита кола.Много да те слуша и сервиз да не вижда.При Франко в Италбулкома има рязане на глави.Моята кола както и тази на Васката(Рерчо) са обслужвани в сервиза на Пламен срещу Технополис. Взима нормално,разбира много но има много работа и трябва да се разбереш с него предварително. Иначе маслото може да ти го сменят навсякъде.

                      Коментар


                        #12
                        Честито!!! Със здраве и безавариен!
                        Bravo 1.6/16V ... и на газ

                        Коментар


                          #13
                          Честито колега, За чудеснияат избор, да си се радвате взаимно- ти на колата и тя на тебе -ти пожелавам. Давай снимки
                          "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                          Коментар


                            #14
                            Честито и от мен, колега! Всичко най- най- с новата кочинка Много хубав двигател! Колегата Sev е писал правилно за маслото, но според мен храни я само със Selenia, поне докато е още относително млада. Навсякъде където съм чел препоръчват фиатките да се карат с фабрично масло. Звучи малко като суеверие, но това си им е единствения каприз
                            She was only a whisky maker but he loved her still.

                            Коментар


                              #15
                              Честито КОЛЕГА!
                              Alfa 159 SW 2.4 Ti
                              Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                              "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                              Коментар

                              Working...
                              X