Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КАТ ще дерат яко!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    КАТ ще дерат яко!

    http://dnes.dir.bg/2008/05/15/news2997342.htmlАко този закон се въведе, катаджиите няма да правят пропуски, ще има актове яко за всеки, така че колеги стягайте се ще трява да бъдем примерни.
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    #2
    до 200 лв премия...те за месец ще си докарат доста повече премии от нас....
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    Коментар


      #3
      Еи сега и за най-дребното ще ни таковат мамата.

      Коментар


        #4
        Тез’ 35% на 5-600 ле’а пУлицейска заплата те ги изкарват на вечер... а може би и отгоре... Номера е да има цивилни с белязани пари и да изгорят 20-30 полицая за 1 вечер и тогава ще има актове 24 часа в денонощие, 7 дена в седмицата, 365 дни в годината...Ама да вземат да си оправят системата - да не чакам един акт аз от Пернишко-Радомирския край да ми пристига 6 месеца в Стара Загора и месец за месец да горя нафта до Стара Загора само да ми го презаверяват, ще им се невиди и системата и администрацията и всичко...

        Коментар


          #5
          Те тия 200 лева ги изкарват за един ден...Поредения тъп закон, както онзи за мръсната кола.
          Brava 1.6 16v 103 hp - 04/08

          Коментар


            #6
            ...това е нелепо... глоба за мръсна кола, глоба за газово, глоба за грайфер, глоба за фаровете... , че те за ден могат да разкатаят мамата на абсолютно всеки шофьор бе!И по каква схема ще се определя оценката? ’баси тъпотията. Ей заради такива малоумници е излязъл лафа "седи, седи...и на магарето "чуш" вика"
            Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

            Коментар


              #7
              Представете си само как се хилят помежду си коУегите на тва предложение...
              Bravo 1.6 16v

              Коментар


                #8
                grandpa написа:
                Те тия 200 лева ги изкарват за един ден...Поредения тъп закон, както онзи за мръсната кола.
                Може и по 1000 да изкарват на ден, ама има някои изроди дето са съвестни и сега ще почнат да се надъхват още повече. В Търново има един Друмев (който е от ВТ го знае), ако му предложиш подкуп ще ти разкатае фамилията
                --Старата ръжда любов не хваща!--
                156 sportwagon 1,9 jtd 115
                ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                Коментар


                  #9
                  Тези съвестните се броят на пръсти... Всеки семейство храни... Пари трябват...

                  Коментар


                    #10
                    Може и по 1000 да изкарват на ден, ама има някои изроди дето са съвестни и сега ще почнат да се надъхват още повече. В Търново има един Друмев (който е от ВТ го знае), ако му предложиш подкуп ще ти разкатае фамилията
                    да се смееш ли, да плачеш ли...
                    Fiat Punto 1.1-Синята птица
                    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                    Коментар


                      #11
                      Хайде всички да станем полицаи и да видим тогава кой кого ще глобява, УФФФ защо се занимавах толкоз години с учене а не станах милиционер на времето сега щех да си гледам пенсийката и да си свиркам, щях да си имам и карта за недосегаемост по пенсия.Ееех мечти, мечти защо чак сега се сетих на стари години. Ей младите я бягайте и подавайте молби в полицията!
                      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                      Коментар


                        #12
                        NikMar написа:
                        УФФФ защо се занимавах толкоз години с учене а не станах милиционер на времето сега щех да си гледам пенсийката и да си свиркам, щях да си имам и карта за недосегаемост по пенсия.Ееех мечти, мечти защо чак сега се сетих на стари години. Ей младите я бягайте и подавайте молби в полицията!
                        И аз си мисля същото, но е късно... избичих 6 години в МЕИ-то и си строших младините... Защо? А за това време можеше една къща да построя, както предполагам правят пътните полицаи в БГ... Без да се напъвам да уча езици и п** майни... Няма справедливост в нашата държава...

                        Коментар


                          #13
                          ...поредно евала на депутатите ...на кой ли болен мозък му е хрумнала тази идея, се чудя аз?????
                          Fiat Bravo, 1.6 - 103 hp

                          Коментар

                          Working...
                          X