Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧРД на phoenix!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ЧРД на phoenix!

    Да си жив и здрав, Емо! Много щастие и късмет желая на тебе и цялото ти семейство!
    FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
    FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

    #2
    ...хахахаха, как ме изпревари. Разминахме се в секундата с темите, нищо....аз копнах мойта и я помествам тук.... ....днес широката варненска общественост и отруденият народ на крайморският ни град посреща с радост в сърцето 30-тия рожден ден на другаря Емо..... ...на който му желаем да е жив и здрав, мнооооого много щастлив, да преизпълнява десетократно трудовият план за петилетката...за да е пълна домашната хазна... ...освен това му желаем по-малко нерви, повече спокойствие, да си вземе всички изпити в училището-университет.....и все така да държи тръпката в себе си за хайманосване из красотите български....както и увлеченията му по високите надморски височини.... Емо, да си жив и здрав.....

    Коментар


      #3
      Честито!

      Коментар


        #4
        Честито и от мен!Много здраве, щастие и другото ще си дойде само Весело изкарване на празника
        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

        Коментар


          #5
          Авео написа:
          ...хахахаха, как ме изпревари. Разминахме се в секундата с темите, нищо....аз копнах мойта и я помествам тук.... ....днес широката варненска общественост и отруденият народ на крайморският ни град посреща с радост в сърцето 30-тия рожден ден на другаря Емо..... ...на който му желаем да е жив и здрав, мнооооого много щастлив, да преизпълнява десетократно трудовият план за петилетката...за да е пълна домашната хазна... ...освен това му желаем по-малко нерви, повече спокойствие, да си вземе всички изпити в училището-университет.....и все така да държи тръпката в себе си за хайманосване из красотите български....както и увлеченията му по високите надморски височини.... Емо, да си жив и здрав.....
          по този случай ще има шествие започващо от катедралатаайде честито и от мен
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            Честито и от нас.Товарищ Авео го е казал много добре. САмо да допълня, че не варненската общественост, а цяла България се радва за юбилея Жив, здрав, прав, корав, и много късмет!Другата седмица по празниците запланувахме вече едно идване до Варна, така че...

            Коментар


              #7
              много здраве все така да помагаш на колегите :D весело изкарване и Keep on walking
              Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
              BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
              BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

              Коментар


                #8
                аз пък тука няма да му пожелавам нищо, ’щото вече го сторих това в "кю"-то... Емо, да идвам ли днес до офиса? ...ако има некво виски... :D
                Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                Коментар


                  #9
                  ЧЕСТИТО!!!Жив и здрав да си!
                  Fiat Punto 1.1 6Speed

                  Коментар


                    #10
                    ЧЕСТИТО Да си жив и здрав, Желая ти леки запивки и много усмивки ! Успехи в бранша и чупки в ханша ! Здраве в изобилие и радост до безсилие ! Наздраве
                    "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                    Коментар


                      #11
                      Честито Емо! Да си жив и здрав!
                      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                      Нека Силата на бъде с Нас...

                      Коментар


                        #12
                        Честито и от нас. Жив и здрав да си. Много любов и късмет. Да ти се сбъднат всички мечти!!!Май като дойдат семейство Immortal се очертава запивка сериозна, че познавам един друг, дето има рожден ден другата седмица
                        Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                        Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                        Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                        Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                        BMW X3 3.0D Aut

                        Коментар


                          #13
                          Честито и от мен! Много късмет и положителни емоции!
                          ex '96 Bravа 1.6 16V LPG

                          Коментар


                            #14
                            Честито Емо!Много здраве и късмет ти пожелавам

                            Коментар


                              #15
                              Честито!

                              Коментар

                              Working...
                              X