Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво значат предните букви в регистрационните табели ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Явно наистина е било отдавна че си малък, щото горе-долу оттогава не се казва Толбухин. А това кой ги прави катастрофите във Варна е маааалко спорен въпрос. Ако вие варненци(ти между другото до баща си ли си варненец?) можехте да карате като хората, нямаше да има нужда да се опасва целия град с камери.
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #32
      СМ /Смолян/ - Сексуален МаниакРК - Питай си К*ро СТ /Стара Загора/ - Селски Тарикатимаше и още ама сега не мога да си ги спомня
      ex '96 Bravа 1.6 16V LPG

      Коментар


        #33
        РА - Пайсе атакувам ! ! !
        Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
        Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
        EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

        Коментар


          #34
          Сега ако някой вземе и да ги систематизира в едно мнение и да сложи една анкета да гласуваме за любимо/най-харесвано...
          Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
          --- в сърцето завинаги... ---
          Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

          Коментар


            #35
            а ние от Бургас какво да кажем с А-Абдали ли.Какво общо има Бургас с А аз незнам.
            Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

            Коментар


              #36
              jenshen73 написа:
              branko_d написа:
              TX - Техеран
              И то не ТЕХЕРАН, щото просто си пасва с ТХ-то, а защото бившите Толбухинци, а сега добричлии карат като в Техеран - като за последно. И само реват, че ги обиждаме, но до сега не съм видял нито един каращ свястно водач на автомобил с ТХ табела. Да не споменавам, че не могат и да се паркират. Лошото е, че вече зеха да купуват коли на лизинг от Варна и табелите им станаха с В ....
              Айде,айде.... Малко се поизхвърли сякаш...... Аз съм с ТХ. Ай отиди пред блока ми да видиш кой е паркирал най-добре. Или пък да ме видиш как карам, че да съм ти първия "каращ свястно водач на автомобил с ТХ табела" дет виждаш.Баси как ме засегна.П.П. После видях, че не съм само аз засегнатия П.П.П. Сега по темата: ВТ- въртоглави
              Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
              Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
              Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
              Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
              BMW X3 3.0D Aut

              Коментар


                #37
                Ама моля да не се засягат колегите от Ямбол... :D У - Унуфри1) Знам, че Онуфри, се пише с ’О’ ;2) Т’ва с Унуфрито си го измислих аз, за да ядосвам жената, че милата ми е от Ямбол и историята тръгна от това, че един ден точно бяхме на път за родното й село и тя повдигна въпроса за това, какво значат буквите в номерата на колите... и аз да й обясня та от там тръгна и т’ва с Унуфри... а всъщност Онуфри е име и веднъж една Коледа бяхме на Дряновския манастир и там имаше един монах Онуфрий, много мил и благ човечец.
                Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
                --- в сърцето завинаги... ---
                Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

                Коментар


                  #38
                  iee написа:
                  jenshen73 написа:
                  branko_d написа:
                  TX - Техеран
                  И то не ТЕХЕРАН, щото просто си пасва с ТХ-то, а защото бившите Толбухинци, а сега добричлии карат като в Техеран - като за последно. И само реват, че ги обиждаме, но до сега не съм видял нито един каращ свястно водач на автомобил с ТХ табела. Да не споменавам, че не могат и да се паркират. Лошото е, че вече зеха да купуват коли на лизинг от Варна и табелите им станаха с В ....
                  Айде,айде.... Малко се поизхвърли сякаш...... Аз съм с ТХ. Ай отиди пред блока ми да видиш кой е паркирал най-добре. Или пък да ме видиш как карам, че да съм ти първия "каращ свястно водач на автомобил с ТХ табела" дет виждаш.Баси как ме засегна.П.П. После видях, че не съм само аз засегнатия П.П.П. Сега по темата: ВТ- въртоглави
                  Ма как бе, ти не знаеш ли, че във Варна ще затварят КАТ, щото нямало работа за катаджиите...
                  N.Y. State of Mind

                  Коментар


                    #39
                    а ние от Бургас какво да кажем с А-Абдали ли.Какво общо има Бургас с А аз незнам.колега има и други освен нас аз мисля А-акъл ,А-агънца

                    Коментар


                      #40
                      A - Ахмак М - щата Монтана другите сте ги изписали
                      Fiat punto 1,1
                      Fiat bravo 1,6 16v
                      Fiat bravo 2,0 20v
                      Honda civic 1,5
                      BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

                      Коментар


                        #41
                        jenshen73 написа:
                        sachma написа:
                        jenshen73 написа:
                        branko_d написа:
                        TX - Техеран
                        И то не ТЕХЕРАН, щото просто си пасва с ТХ-то, а защото бившите Толбухинци, а сега добричлии карат като в Техеран - като за последно. И само реват, че ги обиждаме, но до сега не съм видял нито един каращ свястно водач на автомобил с ТХ табела. Да не споменавам, че не могат и да се паркират. Лошото е, че вече зеха да купуват коли на лизинг от Варна и табелите им станаха с В ....
                        Айде бе карач, това по каква статистика някаква твоя ли? Знаеш ли колко ПТП-та на глава от населението стават в Добрич и колко във Варна?А айде да не ти обаждам какви каскади съм виждал там и то с коли с В регистрация.
                        Съчма, как да стават катастрофи в ТХ, като ги правите във Варна бе??? То там у Добрич всички карате само направо - щото имате 1 (една) главна улица, без завои и светофари, че да не се бъркате. Хайде не ми се засягай лично, но... от малък (а то беше отдавна) съм останал с впечатление, че в Толбухин можете да карате, но само направо и напред....
                        хах наистина както казва и колегата одаааавна май не сте виждали Добрич...другата седмица ще ходя до там да си мия колата ако искате елате ще ви разведа... РА = Партизани
                        Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                        BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                        BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                        Коментар


                          #42
                          Дайте верно да ги направим в един пост и да гласуваме за най-любимо

                          Коментар


                            #43
                            ...

                            На мен лично ловешкото ОВ незнайно защо ми напомня за дамските тампони О.В. Да не ми се сърдят ловешките колеги А нашето плевенско ЕН за мен означава като видиш такава кола, да си имаш Едно Наум и да се вардиш
                            Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
                            Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

                            Коментар


                              #44
                              1. СО - Софиянец (От)скоро2. СО - София Охлюв3. СО - След Околовръстното4. КН - Крайно Некадърен5. РК - Пет’стин Коня6. TX - Техеран 7. PK - Пекин8. Y - Убитак9. ВР - Bundes Polizei10. Yambol - Y11. ТХ е тоалетна хартия 12. С - Село13. СО - Селото и околностите14. ТХ-Тахан Халва15. ТХ си им викам Тексас 16. РА - Палермо17. СМ-Смел Мъж18. ВТ=вечно твой19. КН=крайно нуждаещ20. СМ /Смолян/ - Сексуален Маниак21. РК - Питай си К*ро22. СТ /Стара Загора/ - Селски Тарикат23. РА - Пайсе атакувам24. А-Абдали25. ВТ- въртоглави26. У - Унуфри 27. A - Ахмак28. М - щата Монтана29. А-акъл30. А-агънца31. РА = ПартизаниЕй ги. А сега да гласувате.
                              Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                              Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                              Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                              Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                              BMW X3 3.0D Aut

                              Коментар


                                #45
                                ЕН - Плевен - Е.ем наред!
                                Alfa Romeo 155 1.8 TS 8V - Ex
                                Alfa Romeo 166 2.4 JTD - Ex
                                Volvo S60 Sport 2.4D

                                Коментар

                                Working...
                                X