Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пустия му 13-ти!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пустия му 13-ти!

    А недей вярва на суеверия и дано се размина само с това днес. Сутринта като дойдох на работа нема сървър, спрял тока и няма никой в къщи, кофтито е че е в друга сграда и докато дойдат колеги да го пуснат телефона ми прегря от юсери. След около половин час хайде отново оказа се че някаква фаза при тях сдала багажа и пак ходене по мъките. За сега работим, дано се размина само с това за пустия му 13-ти. Вие вярвате ли на тези суеверия?
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    #2
    Е па трябва да има и такива моменти, в които горят дискове, отпадат сървъри, губят се данни, иначе хората ще решат, че ИТ-то нямат работа и са излишни. А това, че понякога тези неща се случват и на 13-ти, е съвпадение.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #3
      snake написа:
      Е па трябва да има и такива моменти, в които горят дискове, отпадат сървъри, губят се данни, иначе хората ще решат, че ИТ-то нямат работа и са излишни. А това, че понякога тези неща се случват и на 13-ти, е съвпадение.
      Абе кофти номер, а бяхме се зарекли с колежката днес да не пипаме /чупим/ нищо, вчера доста работа отхвърлихме за да не пипаме днес ама уви. За сега проблема е само в другата сгада, да не чува дявола!
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар


        #4
        Не знам дали е суеверие или не, но на 13.02.08 сутринта тръгвам на работа със старата ми кола. Качих се, запалих и дръпнах ръчна, защото спирам на баир. Излезнах от колата и почистих задния прозорец, беше скрежасал, почистих половината от предния и отдидох от другата страна и в този момент ръчната явно изтърва и колта удари две паркирали коли. Абе какво да ви разправям, а накладките бяха нови на 200-300 км. от слагането им. Между другото още си чакам постановлението по акта, явно им се е видял сложен случай.
        --Старата ръжда любов не хваща!--
        156 sportwagon 1,9 jtd 115
        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

        Коментар


          #5
          Бе мен ме подмина засега 13-ти да чукна на дърво, но 12 (вчера) хич не пропусна. Първо ми падна кръвното и изравних границите, след изпиване на литър натурален сок и 3-4 вафли се оправих, след което след връщане от вечеря падна по стълбите, който са само 3 на брой. Оттам изкълчен глезен и съмнения за пукната кост. А да ... преди това през деня загубих 50лв., майната им само дето трябваше да си плата една доста голяма сметка и за една бройка да бера срам. На връщане от работ паднах в дупка, счупи се и другата половина от ухото на бронята . Сега бронята се държи на един медецински коноп подарък от чичко доктор....

          Коментар


            #6
            Re: Пустия му 13-ти!

            NikMar написа:
            А недей вярва на суеверия и дано се размина само с това днес. Сутринта като дойдох на работа нема сървър, спрял тока и няма никой в къщи, кофтито е че е в друга сграда и докато дойдат колеги да го пуснат телефона ми прегря от юсери. След около половин час хайде отново оказа се че някаква фаза при тях сдала багажа и пак ходене по мъките. За сега работим, дано се размина само с това за пустия му 13-ти. Вие вярвате ли на тези суеверия?
            Аааа ми то за днес нас ни бяха предупредили,че няма да има захранване до към 14.30.Заради това цяла сутрин се шматках по центъра.

            Коментар


              #7
              Миро като писа за 12-ти, синът вчера си загуби GSM-а, будалата го сложил на таблото на колата и на един завой го изръсил през отворения прозорец, вместо да спре и да си го вземе продължил като си мислел че запалка е паднала, после се върнал, ама GSM-а хванал крака, добре че веднага спрял картата и че апарата не е от скъпите, беше от промоциите 29 лв. А бе лапешка му работа.
              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар


                #8
                И мен ме подмина обаче на косъм.Преди час се връщах от Пловдив и на спускане към Манолово след Калофер мерцедес 190 бял да го е*а изведнъж тръгна срещу мен.Добре ,че не предпирех нищо и оня се усети навреме.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар

                Working...
                X