Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да се похваля официално с новата италианка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Честито, Деяне. Много е хубавка, а салончето е направо убиец.
    M-Benz E 250 TD 150hp
    M-Benz 200d 75 hp
    Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

    Коментар


      #32
      Хайде още един в лагера на Ланча.Да ти е честита и милиони километри
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #33
        Ей ги трите коли. Опела играе поддържаща роля :

        Коментар


          #34
          А честито и от мен! Макар и късно да видях темата, мисля че ще приемеш и моите поздрави! Пък може и да почерпиш...То май и аз имам повод та ще се договорим.
          Peugeot 301
          Punto 1.9 JTD - на жената

          Коментар


            #35
            честито и от мен, със здраве! а защо не си потърси алкантра салона, много ме радва но пък май се чисти трудно :D комбито на дедрата много ми харесва, йощ веднъж честито!
            A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
            e30 forever!

            Коментар


              #36
              Венко, когато кажеш. Ти поне си ми наблизо Иначе относно салона - верно че алкантарата е по-луксозно, но пък аз гледах цялостното състояние на колата. А салона, въпреки че е текстил е толкова запазен, че един приятел вика "Ама тя претапицирана". Е, не е претапицирана. А какво ще кажеш за салона на Делтата Комбинация от алкантара и кожа.

              Коментар


                #37
                Ланчата е добър избор, така да се каже по-добрия фиат. Честито и от мен ! И аз за малко да стана ланчист, но за добро или лошо пак съм с фиат. А ти нали искаше да взимаш Ланча Капа, защо се спря на дедра ?
                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                Коментар


                  #38
                  С тази цена на бензина (още повече на нафтата), и големите двигатели на Капата... А и чух какви ли не работи за подръжката на Капа... не че не искам, но...

                  Коментар

                  Working...
                  X