Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да се похваля официално с новата италианка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ха честито! И нека Силата да бъде с теб!
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #17
      Малеййй, Дидо, ти все пак се ’ожени’ са любовта, а...Дано жена ти не чете тука че ще ми се сърди...Да ти е честита куклата и много да те слуша и да те вози мноооооого километърчета.Сега дружно с братлето ти да не избягате при Ланча-сектата че ще ни е мъчно, ти за какво мислиш че те навивах да си вземеш една Марея...
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #18
        Благодаря на всички ви!Бе тя Ланча сектата си е пак фиатска... Но от тук не мърдам!!! Между другото гледах и 2-3 Мареи, пак "катафалки" като тази, но бяха по-скъпички. Пък и все пак Ланча е мааалко по-луксозна от ФИАТа - имитация на махагон, това-това онова.

        Коментар


          #19
          Честито Деяне....да си я карате със здраве, безавариино и умната...особенно за последното, макар че си имаш сериозен ограничител на скороста в женски род....хахахахаУспех с новата придобивка...

          Коментар


            #20
            Честито и от мене,Деяне! Много да я караш и малко(хич) да я поправяш! :D

            Коментар


              #21
              Нека и тя да ти е immortal. :D
              I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

              Коментар


                #22
                Ей много красива бе!!! Честито и дано не се чупи изобщо. А за разхода, по-добре повярвай Даже на кратки разстояния в града ще качва над 10, може би 11-12.
                She was only a whisky maker but he loved her still.

                Коментар


                  #23
                  За тези пари какъв голф щеше да вземеш - часовник вместо оборотомер, стъкла с врътки, без хидравлика, чуден

                  Коментар


                    #24
                    А, честито и от мен и от Живка! И да минете към Варна да пийнем по бира!

                    Коментар


                      #25
                      Честито колега! Супер изглежда! :D Как искам и аз една таква!
                      Space Star 1.9 DID

                      Коментар


                        #26
                        Ееееее, защо така изневери!? А, у...и накрая Ланча...честита хубавелка

                        Коментар


                          #27
                          Пак благодаря! Вече си имаме и номера

                          Коментар


                            #28
                            Честито колега. Колата ти изумява с невероятно запазения си салон, и въобще цялостно състояние. А и цената е повече от перфектна. Със здраве да си я караш :D

                            Коментар


                              #29
                              Честито и от мен колега :D Само хубави моменти с нея ти желая. П.С. Ти нали наскоро си купи една черна Ланча? Продаде я и взе тази ли?
                              Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

                              Коментар


                                #30
                                Черната Ланча по принцип е на брат ми. Тъй като е студент, пък тя все още няма газово, караше Темпрата, после Опелчето, щото иначе ...секирата много голяма. Пък аз - бегачката. Общо взето - сменяме си ги, да не ни омръзват

                                Коментар

                                Working...
                                X