Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да се похваля официално с новата италианка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да се похваля официално с новата италианка

    След раздялата с баба Темпра, известно време летях с Орелчето по улици и пътища, за голям мой срам , и с Делтата разбира се Ето че вече седнах на нова италианка, луксозната версия на ФИАТ Ето малко данни на новия член на семейството:Двигател 1.8 - като на Темпрата, но с доста подобрения, с 2 бобини и др.Скоростната кутия е с много дълги скорости, на 3000 оборота на 5-та е на 130 км/ч.Има всички стандартни екстри за модела, без люк и кожа, и без АБС (макар че на табелката пишеше че има).За първите 100 км ми даде разход 7.3 / 100, при смесен цикъл, измерен от пълно до пълно.По книжка й дават 6/100 дълъг път с 90км/ч, и 10/100 за градско. Дано да е така Ей ви малко снимки:
    Прикачени файлове

    #2
    Честито колега,Много безавариини километри ти желая. Коя година е красавицата? :D :D
    Brava 1.6 16v ELX 2001г.
    Punto М2 1.2 SX 2000г.
    МРАЗЯ НАП!!!

    Коментар


      #3
      Супер, супер! Голяма красавица е Много пътешествия да види и от сервизи далече да бяга

      Коментар


        #4
        Тази скоро я гледах в мобиле, изглежда супер със здраве да си я караш
        --Старата ръжда любов не хваща!--
        156 sportwagon 1,9 jtd 115
        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

        Коментар


          #5
          Много е готина, честито!
          Fiat Marea 130JTD Weekend HLX

          Коментар


            #6
            Колата е 1996-та.Тази кола преди месец, когато търсихме за брат ми кола, я видях край улицата до една автокъща в Сливен. Хвана ми окото и спрях. Човека беше там и ми предложи да я тествам, което незабавно направих. Страшно ми хареса колко е запазена колата и как върви, но цената й тогава беше 4000. А и брат ми категорично не искаше комби.В събота я видях в мобилето с цена 3300, познах я по разни неща (например леко обеленото огледало от дясно). Веднага прескочих до Сливен, там обаче на табелата цената й беше 3700, като имаше само един пазач, а той не можа да ми каже нищо.В неделя, след като се наспахме от концерта на Туистед Систър в Ловеч, сложихме парите в джоба и хукнахме да я видим пак. След кратък пазарлък я взехме за 3100, но предното й стъкло е спукано и утре ще го сменям (а то е почти 200 лв), така че цената й всъщност излезе 3300 пак. като добавим и регистрации, обслужване (ремък, масла и т.н., както и един допълнителен ключ (60 кинта), че е само с един и др. подобни нещица - ще стигне 4000 пак...Засега е много добра, но да не я хваля повече, че дявола си няма работа...

            Коментар


              #7
              Честито колега!!!!!!!!!!Много безаварийни, приятни, бързи километри с новата придобивка!!!Ма как ще и тича едно стикерче на форума...
              like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

              Коментар


                #8
                Ако се вгледаш добре, ще забележиш, че вече си има стикерче, макар че още няма номера

                Коментар


                  #9
                  Айде официално и от нас ЧЕСТИТО.Тя много арна бре....
                  СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                  бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                  сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                  ИТАЛФЕСТ 2007

                  Коментар


                    #10
                    Immortal написа:
                    Ако се вгледаш добре, ще забележиш, че вече си има стикерче, макар че още няма номера
                    Виноват.
                    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                    Коментар


                      #11
                      Честито и много безаварийни километри!

                      Коментар


                        #12
                        Бравуст бе. Честито!!! Хареса ги тез Ланчий и тва е Айде със здраве да си я карате!!!Оп, забравих. Да я разходите до Варна, че да пием по една ракия
                        Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                        Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                        Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                        Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                        BMW X3 3.0D Aut

                        Коментар


                          #13
                          ЧЕСТИТО на "безсмъртния" - безаварийни километри желая! Страстта към италианките, явно е като първата любов - остава за винаги и ръжда не хваща...
                          Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                          Коментар


                            #14
                            Честито Да те обича много колата- ти пожелавам
                            "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                            Коментар


                              #15
                              Честито и от мен
                              BMW E90 320D
                              ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                              ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                              ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                              Коментар

                              Working...
                              X