Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бензина наближава 2.30!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бензина наближава 2.30!!

    Току що сипах на OMV..2.28 лв. Дизела е 2.48 лв.Е такова чудо няма...
    Brava 1.6 16v ELX 2001г.
    Punto М2 1.2 SX 2000г.
    МРАЗЯ НАП!!!

    #2
    Продавам колата и минавам на велосипед...
    Fiat Punto 1.7TD
    Mazda 626 2.0
    Fiat Croma 2.4 Multijet

    Коментар


      #3
      FaceLess написа:
      Продавам колата и минавам на велосипед...
      Оффф...с велосипед трудно ще врътна 50 км. на ден :D
      Brava 1.6 16v ELX 2001г.
      Punto М2 1.2 SX 2000г.
      МРАЗЯ НАП!!!

      Коментар


        #4
        Ами аз за това съм в усилено търсене на АГУ, до края на годината ще се качат с поне още 50 ст. , а петрола ще стигне 200$, а има и акцент долара да се качи леко, смятайте какво става с бензина, газта ще закове около 1,5 лв. Дано да не съм прав
        --Старата ръжда любов не хваща!--
        156 sportwagon 1,9 jtd 115
        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

        Коментар


          #5
          Абе аз ви казах, че до края на годината ще удари 3 лева, ама не вярвате...

          Коментар


            #6
            ако не стане 3 лева, стикера от новата кола трябва да изчезне :D
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              ...и 5 кинта да стане - пак газово няма да сложа! (бесен емотикон)Превозвачите искали да се надигат (информация от таз вечерните новини), а аз искам да попитам до кога ще търпим това?По едно време, имаше някакви ентусиасти тук и при Алфаджиите.., че и в други авто форуми, които искаха да правим стачки... е какво стана?Дереджето ни е такова, защото управляващите са съвсем наясно, че вместо да се дигнем да ги смажем , ще си търсим варианти да минем метър...всеки поединично - кой с газово, кой пък ше краде бензин, други ше крадат от различни фирми и тирове на по-малка цена нафтата... ей такива сме ние (за съжаление)
              Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

              Коментар


                #8
                nikki_sixx написа:
                ...и 5 кинта да стане - пак газово няма да сложа! (бесен емотикон)
                Газ...хм...добре бе пичове, кажете??? Заслужава ли да сложа на Бравата газов инжекцион за 2 000 лв., при условие че тя струва 5 000 (примерно).За пунтото (от подписа са и двете)..може, АГУ, ама той е слабичък а и гори малко...баси...
                Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                Punto М2 1.2 SX 2000г.
                МРАЗЯ НАП!!!

                Коментар


                  #9
                  Neosi написа:
                  nikki_sixx написа:
                  ...и 5 кинта да стане - пак газово няма да сложа! (бесен емотикон)
                  Газ...хм...добре бе пичове, кажете??? Заслужава ли да сложа на Бравата газов инжекцион за 2 000 лв., при условие че тя струва 5 000 (примерно).За пунтото (от подписа са и двете)..може, АГУ, ама той е слабичък а и гори малко...баси...
                  май не си ме разбрал правилно колега. Аз съм бесен от това покачване... бесен съм и , че съм част от тоя народ овце!
                  Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                  Коментар


                    #10
                    nikki_sixx написа:
                    Neosi написа:
                    nikki_sixx написа:
                    ...и 5 кинта да стане - пак газово няма да сложа! (бесен емотикон)
                    Газ...хм...добре бе пичове, кажете??? Заслужава ли да сложа на Бравата газов инжекцион за 2 000 лв., при условие че тя струва 5 000 (примерно).За пунтото (от подписа са и двете)..може, АГУ, ама той е слабичък а и гори малко...баси...
                    май не си ме разбрал правилно колега. Аз съм бесен от това покачване... бесен съм и , че съм част от тоя народ овце!
                    Много правилно те разбрах братко....ама издържа ли се на тия цени? (мразя газта)
                    Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                    Punto М2 1.2 SX 2000г.
                    МРАЗЯ НАП!!!

                    Коментар


                      #11
                      остава да щурмуваме някоя бензиностанция не се издържа вече, аз все още съм на бензин, но ако продължава да се вдига трябва да слагам газово, а хич не искам или да вземам на баща ми Волвото, ама тя и нафтата е оле мали, не знам тези хора как я мислят, а и защо все още ги търпим, когато гледах ФОРМУЛА 1, като беше във Бахрейн, там казаха за 4.50 $ зареждаш 60 литра бензин, вие сметнете колко е литъра.

                      Коментар


                        #12
                        Истината е колеги че колкото и да струват горивата - който си кара колата, ще си я кара! И 4 лева да е нафтата, пак ще сипвам и ще карам, всички са така. И цигарите поскъпват, но който си пуши по кутия на ден, пак си я пуши. Горивата поскъпват, а колите и жестоките задръствания не намаляват. Това е положението, тишина на Анфийлд.А в щатите не стига че взимат ебаси парите, ами и бензина им е лев и 20, лев и 30 средно. 25 долара - 6.2 галона, наскоро мернах по тв в някакво икономическо предаване, един янки си пълнеше колата.

                        Коментар


                          #13
                          ogi28b написа:
                          Истината е колеги че колкото и да струват горивата - който си кара колата, ще си я кара! И 4 лева да е нафтата, пак ще сипвам и ще карам, всички са така. И цигарите поскъпват, но който си пуши по кутия на ден, пак си я пуши. Горивата поскъпват, а колите и жестоките задръствания не намаляват. Това е положението, тишина на Анфийлд.
                          Вярно е това колега,ама след като днес за 20 лв. сипах 8 и нещо литра се вбесих...а за цигарите също е така.
                          Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                          Punto М2 1.2 SX 2000г.
                          МРАЗЯ НАП!!!

                          Коментар


                            #14
                            Neosi написа:
                            nikki_sixx написа:
                            ...и 5 кинта да стане - пак газово няма да сложа! (бесен емотикон)
                            Газ...хм...добре бе пичове, кажете??? Заслужава ли да сложа на Бравата газов инжекцион за 2 000 лв., при условие че тя струва 5 000 (примерно).За пунтото (от подписа са и двете)..може, АГУ, ама той е слабичък а и гори малко...баси...
                            Да,но с тая кола можеш да изгориш бензин за 20 000,нали.И моята струва 5000лв,но съм с газов инжекцион.Вече се е изплатил,още е в гаранция и като гледам цените на бензина,хич не съжалявам че го сложих миналата година.
                            FIAT PUNTO GT1 Kyron 2000xdi nisan serena 1.6

                            Коментар


                              #15
                              Това Българите сме генно увредено племе.Се ни мачкат и Ебават и все си траеме.В Италия като вдигнаха цените на горивата превозвачите как спреха работа и блокираха всичко!!! А НИЕ??? И 10 лева да ни направат бензина пак че си траеме и че караме.Ама така сме ОВЦИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!

                              Коментар

                              Working...
                              X