Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Глоба за мръсна кола..продължаваме с абсурдите в Абсурдистан

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    не вярвайте на простотии... това е несериозно, а една уважаваща себе си италианка трябва да е лъскач намерил кой да го каже, дето си миа колата на месец, а понякога и по-рядко
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    Коментар


      #47
      Вчера през толкова полиция минах в центъра и никой не ме спря, а по-мръсна кола от моята не съм срещал скоро. Няма кой да се занимава с такива глупости.
      Brava 1.6 16V 103hp

      Коментар


        #48
        Не лежи на тая кълка,щом могат да цоцат ще го направят!!!
        Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
        Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
        http://www.keepfighting.ms

        Коментар


          #49
          Вчера баща ми взе че си изми колата че беше толкова мръсна и вика аре ся като мия колата да дойдат да ми пишат акт :D :D :D :D :D хем мие колата,хем псува новея закон че колата трябва да е чиста! Направо паднах от смях

          Коментар


            #50
            Днес сутринта на гости в BTV бе най-големия катаджия на Р.България - А.Стратиев. Той каза, че съгласно закона и правилника глоба се налага за замърсени регистрационни табели, а не за мръсна кола. Така, че си карайте спокойно ,а когато ви спре някой "сиромах" катаджия го накарайте да се обоснове.И все пак по колата се съди какъв човек е вътре, така, че преценявайте и мийте.чичо Нено
            Fiat Punto 1,1- 1996г.
            газ-бензин , "Lovato"

            Коментар

            Working...
            X