Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Глоба за мръсна кола..продължаваме с абсурдите в Абсурдистан

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Глоба за мръсна кола..продължаваме с абсурдите в Абсурдистан

    Интересно ми е как ще си измием колите, ако ни завали дъжд и после като спре се напраши колата, а ние сме на път... или ако сме ходили за риба , в язовира ли да я мием или да си носим по едни помпи в багажника...???Накрая ще ни вземат пари, защото дишаме мръсен въздух!!!

    Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
    ex:Opel Kadett 1.3
    ex:Fiat 125p
    ex:Москвич 412

    #2
    Истината е че улиците в градовете са много мръсни и до бордюрите винаги има прах, който на мокро става на кал- трябва първо да има добро почистване, а после глоби, иначе пак няма да се вземат пари от виновника, което си е една традиция- типично по балкански- виновен да е винаги обикновения човек, което е супермегаабсурдно.
    Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

    Коментар


      #3
      Много ми е интересно какъв ще е критерия за мръсна кола?
      Brava 1.6 16v ELX 2001г.
      Punto М2 1.2 SX 2000г.
      МРАЗЯ НАП!!!

      Коментар


        #4
        Neosi написа:
        Много ми е интересно какъв ще е критерия за мръсна кола?
        10 левова банкотка...при документите ...

        Коментар


          #5
          maiden написа:
          Neosi написа:
          Много ми е интересно какъв ще е критерия за мръсна кола?
          10 левова банкотка...при документите ...
          :D :D :D :D
          Brava 1.6 16v ELX 2001г.
          Punto М2 1.2 SX 2000г.
          МРАЗЯ НАП!!!

          Коментар


            #6
            Е то това отдавна го има. Става въпрос ако не се вижда номера.
            Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

            Коментар


              #7
              westdogg написа:
              Е то това отдавна го има. Става въпрос ако не се вижда номера.
              Ааааа..няма такова нещо. Току що гледах по ТВ интервю с висш КАТ-аджия...Човеко рече "По преценка на служителя ни".Така чееееее....10 кинта в документите :D :D :D
              Brava 1.6 16v ELX 2001г.
              Punto М2 1.2 SX 2000г.
              МРАЗЯ НАП!!!

              Коментар


                #8
                Никакви 10лв. да ми пишат акта ще обжалвам до дупка В тая държава тъпите хора дето измислят закони няма да се свършат и атомна бомба да падне пак ще има кой да измисля глупости!!!
                --Старата ръжда любов не хваща!--
                156 sportwagon 1,9 jtd 115
                ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                Коментар


                  #9
                  В обжалването му е майката Вече съм спечелил едно такова дело, имам опит Иначе - ето ви една случка. Преди няколко месеца ходих в Пловдив (не че често не ходя де). Преди да тръгна измих коата на автомивка. След като си свърших работата, отидох да видя колегите от форума на сбирката им до стадиона (до гребна база). Един от тях (не помня кой) ми вика "поне да я беше измил малко" Ами ако беше катаджия?!? И ко прайм ся?Това са абсурдни неща, подобно на това, което чух сутринта по Нова ТВ и прочетох в един вестник - от 2010 забраняват АГУ в автомобилите, ако не са монтирани фабрично в заводя производител ?!? Тук вече ми мирише на свалено правителство, ама ха да видим

                  Коментар


                    #10
                    ха ха, фабричномалко бъркат понятиятаспокойноточно за това ЕС ще им вземе акъла на нашите "управници"
                    2015 Renault Megane Expression GT
                    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                    Всичко за FIAT Bravo 2007

                    Коментар


                      #11
                      Immortal написа:
                      прочетох в един вестник - от 2010 забраняват АГУ в автомобилите, ако не са монтирани фабрично в заводя производител ?!? Тук вече ми мирише на свалено правителство, ама ха да видим
                      Тоя весник да не е бил някой от жълтите, пък и журналистите каква представа си имат от коли, пишат нещо важното е да звучи интересно и да се чете, не им вярвам.
                      --Старата ръжда любов не хваща!--
                      156 sportwagon 1,9 jtd 115
                      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                      Коментар


                        #12
                        Тия пък, на мен колата ми става така за няколко дена, дори да не я карам.А това тук не е мъгла, а прах.http://store2.data.bg/trace/Pics/Sni...kakvi/prah.JPG
                        Ex Fiat 126P
                        Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                        Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                        Alfa Romeo 147 1.6 TS
                        Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                        Коментар


                          #13
                          Споко бре хора-полицаите няма да се задяват с това ще видите....
                          "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                          Коментар


                            #14
                            служителите на КАТ ще преценяват колко е мръсен автомобила.даже дадоха пример за мръсен автомобил,който изглеждаше така както всеки автомобил напуснал най-много преди 12ч автомивката.това е от интервю по БТВ с висш полицай.глобата е 10лв.междо друггото може да се преминава на червено и пред ченгета,но те ще преценят дали си създал опасност с това и зависмост от това ще бъдеш глобен или не
                            FIAT BRAVA 1,6 16V 103 к.с.

                            Коментар


                              #15
                              van_dal написа:
                              Никакви 10лв. да ми пишат акта ще обжалвам до дупка В тая държава тъпите хора дето измислят закони няма да се свършат и атомна бомба да падне пак ще има кой да измисля глупости!!!
                              Най - вероятно ще пишат фишове говедата, а фиш не се обжалва...
                              M-Benz E 250 TD 150hp
                              M-Benz 200d 75 hp
                              Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                              Коментар

                              Working...
                              X