Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой , да знае как става плащането на акт ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой , да знае как става плащането на акт ?

    Днес ми направиха акт за првишена скорост , нямаше начин поне така ми обясниха минцифайките , било вискална памет. Както и да е , въпроса ми е как се плаща зависело от това с колко си надвишил ограничението . Ако някой знае, моля за калкулация , при ограничение 60 км/ч съм минала със 127км/ч, не ми взеха талона щото биле съжалявали че мен спрели ама...Благодаря виСори ако съм се повторила с темата
    ОБИЧАЙТЕ СЕ БЕ ХОРА!!!!

    #2
    Пък аз се хвърлих в тревога за +44км/ч Спокойно,след 1 месец иди в най-близкия КАТ.Ако не е излязло наказателно постановление,ще ти удължат акта с 14 дни,мисля.До тогава няма кво да плащаш,защото наказанието се определя с постановление,акта само удостоверява нарушението.А и няма да се размине само с плащане.Виж тук http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...286&highlight=
    I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

    Коментар


      #3
      Re: Някой , да знае как става плащането на акт ?

      деси_бургас написа:
      не ми взеха талона щото биле съжалявали че мен спрели ама...
      Това не го разбрах - ако имаш акт как така няма да ти вземат талона.
      Punto SX 1.1 55

      Коментар


        #4
        А после сигурно ще ти вземат книжката И солидна глоба, разбира се.
        N.Y. State of Mind

        Коментар


          #5
          След месец тиваш в КАТ с акта в ръчичка, и се нареждаш на опашката, която е пред гишето точно за нарушения и актове от там... ще те пратят на гишето на банката за да си платиш за гяволъка. От банката ше ти дадат бележка, с която пак се нареждаш на опашката пред гишето за актовете. Като ти дойде реда - даваш си бележка... те ти дават талона и всеки по живо по здраво!
          Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

          Коментар


            #6
            Re: Някой , да знае как става плащането на акт ?

            Punto SX написа:
            деси_бургас написа:
            не ми взеха талона щото биле съжалявали че мен спрели ама...
            Това не го разбрах - ако имаш акт как така няма да ти вземат талона.
            брееей, това и аз го пропуснах... Мацка, ти сигурна ли си, че имаш акт? да не би да е фиш за превишена скорост?
            Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

            Коментар


              #7
              ако талона си е в тебе просто си късаш акта и все едно никога не са те спирали...никога не си виждала тези полицаи и толкова...и на мен ми се струва по вероятно да са ти написали фиш...а ако просто са ти го върнали по погрешка може само да се радваш
              Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
              BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
              BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

              Коментар


                #8
                Re: Някой , да знае как става плащането на акт ?

                nikki_sixx написа:
                Punto SX написа:
                деси_бургас написа:
                не ми взеха талона щото биле съжалявали че мен спрели ама...
                Това не го разбрах - ако имаш акт как така няма да ти вземат талона.
                брееей, това и аз го пропуснах... Мацка, ти сигурна ли си, че имаш акт? да не би да е фиш за превишена скорост?
                Фиш за +67 км/ч
                I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                Коментар


                  #9
                  Ако са ти написали фиш за глоба може да го платиш в някоя банка. Колегата помня, че 2 пъти ходи в СИБанк да си плаща някакви глоби. Обаче с тоя радар с памет не виждам как ще е само фиш.
                  Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                  Коментар


                    #10
                    Как фиш за +67км/ч бе хора!
                    N.Y. State of Mind

                    Коментар


                      #11
                      Колежке деси_бургас, Я повтори историята ама с подробности-защото някой неща не се връзват
                      "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                      Коментар


                        #12
                        Нещо колежкато ни спестява мисля аз.Това е някакъв абсурд или прецедент.Аз онзи ден бях в нашия КАТ и ми изкараха справка с 31 акта от 1996-та година досега
                        Bravo 2.0 20V
                        Tipo 2.0 16V SediciValvole

                        Коментар


                          #13
                          Колеги, кажете ми...защо се сетих за МИС ФОРУМ от Перник!? Yellow_Flash_Colorz_PDT_25 Yellow_Flash_Colorz_PDT_03

                          Коментар


                            #14
                            В населено място:
                            За превишаване над 51 км/ч - с глоба 250 лв. и три месеца лишаване от право да управлява моторно превозно средство.
                            В извън населено място:
                            За превишаване над 51 км/ч - с глоба 200 лв. и 3 месеца лишаване от право да управлява моторно превозно средство.
                            Ай честито! :D

                            Коментар


                              #15
                              а ве кой знае полицаите какво са се правили на интересни да баламосат мадамата вии пък сте едни...акт ли е не е ли...ц ц ц според мен какъвто и да е акта щом талона си е в теб и не са го иззели на момента то акта ти автоматически след една консултация с адвокат и жалба става невалиден...поне така си мисля де...ама пък си се уляла доста си превишила хич да не е...неприятното е ако си се разписала някъде...никога не се разписвай...аз след последното си разписване сега чакам актче от минимум 120лв...
                              Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                              BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                              BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                              Коментар

                              Working...
                              X