Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде има полигони в София?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде има полигони в София?

    Колеги,Имам такъв въпрос:- съквартирантът ми има желанието да си купи Фиат Брава обаче не се е качвал в кола досега - исках да го заведа на някой полигон и да му дам(като за първа стъпка) да покара малко, но не знам къде....Ако знаете някъде полигони в София моля насочете ме.
    "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

    #2
    Ами покрай бума на строителството Полигони не останаха, та аз поне ползвам паркинга на ХИТ в Люлин/Обеля за обучение на приятели...
    '99 Palio I Weekend 1.7TD

    Коментар


      #3
      ммммм да де обаче ако ме скива някой полицай ще ми иде книжката ...
      "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

      Коментар


        #4
        Нъцки.. отивате си културно привечер към 20.00 като паркинга е напрактика празен - карате 1 час, докато затворят магазина и всичко е ОК.Все пак няма да си правите гонки Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 .
        '99 Palio I Weekend 1.7TD

        Коментар


          #5
          Да де, ама то ще има странно тръгване, внезапно спиране(като на всеки на който му е за първи път), а то това все пак е паркинг може да стане белята....
          "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

          Коментар


            #6
            Аз се сещам за едно място много близо до моя квартал, става дума за кв. "Левски Г", при старото обръщало на тролей №1, ако не ти е далече, кажи да ти дам подробности, може да му прасна 1-2 снимки утре.На въпросното място имаше постройки, но ги събориха и в момента мноооооого хора го ползват за полигон.По пътя за транспортното летище (кв. "Враждебна") имаше полигон, където аз се учех да карам.

            Коментар


              #7
              Ако удариш една две снимки ще съм ти много задължен.
              "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

              Коментар


                #8
                В орландовци на "Битака". Ето снимки, обаче са от зимата и не се вижда асфалта.
                Прикачени файлове
                Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                Коментар


                  #9
                  Супер - мерси westdogg
                  "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                  Коментар

                  Working...
                  X