Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с килограмите - дайте съвет...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    nai7 написа:
    bubachko написа:
    qvkata-dcs написа:
    Малко пропаднало мнение ама с алкохол стабилно се пълнее с бира за кратко с твърдо и доста :D Не потиквам към пианство даже съм против просто отбелязвам
    абе при мен не е така, то ако ставаше с бира, до са да съм 150 кила или поне да имам корем като плажна топка.... а вместо това каквото изпия се лепи на коремите на околните ми, има хора тук, дето могат да потвърдят . А за концентрати да не говорим...
    колега и ас бях като тебе, повече от 67 не можех да направя, но един приятел ми каза за Ретаболил. това се бие за 2 месеца 2 инжекции във момента съм 81,за 1 месец качих към 5-6 кила но ходих и на зала а цигари пуша по 1 кутия на 2 дена Ретаболила струва 9,80
    Ретаболила е така наречената груба химия - стероид, не ти го препоръчвам ако не тренираш усилено!!!!
    BMW E90 320D
    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

    Коментар


      #32
      blagun написа:
      nai7 написа:
      bubachko написа:
      qvkata-dcs написа:
      Малко пропаднало мнение ама с алкохол стабилно се пълнее с бира за кратко с твърдо и доста :D Не потиквам към пианство даже съм против просто отбелязвам
      абе при мен не е така, то ако ставаше с бира, до са да съм 150 кила или поне да имам корем като плажна топка.... а вместо това каквото изпия се лепи на коремите на околните ми, има хора тук, дето могат да потвърдят . А за концентрати да не говорим...
      колега и ас бях като тебе, повече от 67 не можех да направя, но един приятел ми каза за Ретаболил. това се бие за 2 месеца 2 инжекции във момента съм 81,за 1 месец качих към 5-6 кила но ходих и на зала а цигари пуша по 1 кутия на 2 дена Ретаболила струва 9,80
      Ретаболила е така наречената груба химия - стероид, не ти го препоръчвам ако не тренираш усилено!!!!
      да тука си много прав колега това забравих да го кажа но има и друго, той е вреден само когато продължиш да го вземаш, ас затова взех само две ампули първата след като ми я биха, ми казаха другата след 11 дена иначе няма да има ефект и наистина е много хард химия сега не ми се изброява страничните му неща но са доста само едно хубаво нещо има забелязвало се уголемяване на х.. но за сметка на това материяла намалявал ама на мен вече не ми и трябва ас моята работа си я свърших

      Коментар


        #33
        С тези съвети колега bubachko-скоро ще пуснеш тема:-Проблем с килограмите - дайте съвет...как да сваля малко килца?? Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
        "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

        Коментар


          #34
          Баси и темата...Да ти имам проблема....Преди 3 месеца бях 117кила при 180, ама на мен много не ми личи, който ме е виждал знае.Но вече 3 месеца глад и само пилешко и салати, без биричка, без пържолка, луканка и ..... - вече паднах на 103, продължавам!А как да качиш - яж, ама добре, и повечко леб, мазничко, ракийка, биричка, дреболийки, пържено и най-важното - това което казваш е супер нулев проблем.Моя малкия (на 4г) колкото пъти яде - толкова пъти е на кукуто и кво да се притеснявам ли като половината рода на жената са така....
          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

          Коментар

          Working...
          X