Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с килограмите - дайте съвет...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Atanas71 написа:
    Колега , може да ти прозвучи смешно но има един начин познат на хлебарите и хората които правят тестени закуски.Закусвай винаги колкото се може по рано след като си станал примерно 20-30 минути след ставане с тестени изделия , например две банички и една боза.Резултата е фрапиращ още след първия месец.Важно е баничките или каквато и да е тестена закуска да е приготвена с мас не с маргарин .Аз имах подобен проблем от нова година до края на март практикувах :D този метод и резултата е следния бях 76кг. сега сьм 85кг. :D Когато почустваш че теглото е стигнало желаните граници намали закуската но нея пропускай.И най-важното спри цигарите и намали кафето.Успех навярно ви развеселих но при мен така се получи :D
    правилно закуската е много важна
    FIAT ili FERRARI se tam
    FIAT UNO 1.0 i.e fire 45 h/p
    FIAT BRAVO 1.6 16v 103 h/p
    FIAT BRAVO II 1.9 multijet 16v 150 h/p

    Коментар


      #17
      В коктейлче всеки ден - глутамин, таурин, креатин, и лецитин по 5 грама. Ако ядеш както казваш и започнеш и тренировка до 1 месец най-малко 10 кг отгоре. Въпросните се продават във всички специализирани магазини и за 1 месец струват 40 лв. Глутамина, таурина и креатина ги има правилно смесени в готов продукт - глутаурин се казва. Не превишавай дозите обаче, че ще си докараш голям проблем. Лецитина е на гранулки и не е проблем дори леко да надвишиш грамажа на ден. В магазините ще ти дадат достатъчно подробна информация. А относно храненето аз гледам да не ям и едвам свалям кг. Вече съм 90, а в началото на май бях 96. Е подпомагам се с л-карнитин в малки количества.
      www.CarProfi-BG.com
      Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
      Зареждане и ремонт на автоклиматици.
      Най-атрактивните цени в София!

      Коментар


        #18
        Малееее, колко народ писал за толкова малко време... А пуснах с надеждата някой да откликне, отварям и . Мдам, май ще пробам с тези добавки и това последното и тренировките... Само разни химии не бях пил досега, ама в името на килата... Жената взе да се депресира от мен завижда...А сега отговорите:
        snake написа:
        Не знам какви изследвания си правил, но не е лошо, ако не си го направил, да се изследваш и за паразити - тении, глисти. Друг възможен фактор - диабет, понякога води точно до отслабване и невъзможност за качване на килограми.
        Вчера ми дадоха резултатите от ендокринолог и пълна кръвна картина: даже нямам някакви съмнителни гранични стойности... ама като говорих с лекарката ми спомена и тя за диабета, та идния петък съм и на такова изследване... А ако не е тайна къде и как се правят изследвания за тея паразитни буби? Винаги съм имал поне едни куче или котка, гледани са и обезпаразитявани, ама знае ли човек, дока не са казали "НЕ" не бяга като вариант .
        Atanas71 написа:
        ...Закусвай винаги колкото се може по рано след като си станал примерно 20-30 минути след ставане с тестени изделия , например две банички и една боза.Резултата е фрапиращ още след първия месец.Важно е баничките или каквато и да е тестена закуска да е приготвена с мас не с маргарин ....
        Не става... всяка сутрин правя това упражнение със закуската, ма не вАжи, а ако не хапна нещо максимум до час след ставане се е случвало и да ми прималява... А в старата работа имах 2 колежки, дето ме налагаха, задето на закуска поемам по 2-3 мазни пирожки + голям еклер с чаша мляко и не ми се лепяло. Казваха ми, че ако съм бил прасе, до са да са ме застреляли . А дали са били с мас или маргарин - де да знам, ама много ги обичах
        Sandeto написа:
        хаххаха.... ама и ти едни проблеми... Питай балдъзата, така де, евентуално бъдещата ... тя тъй к’ът я гле’ам май има решение на проблема ти... п.п.Май ще излезе, че с брат ти (Даниел) се познаваме...
        Хи-хи-хи, ама няма-няма и се засечеш с някой общ познат на най-невероятното място ... От къде? Как?Кат го знаеш кой е братото, удри му един задвратник и го научи кои са колите, и да ми маха тоя бял гоуф дет го е взел... Срам, срам, срам...

        Коментар


          #19
          crush написа:
          В коктейлче всеки ден - глутамин, таурин, креатин, и лецитин по 5 грама. Ако ядеш както казваш и започнеш и тренировка до 1 месец най-малко 10 кг отгоре. Въпросните се продават във всички специализирани магазини и за 1 месец струват 40 лв. Глутамина, таурина и креатина ги има правилно смесени в готов продукт - глутаурин се казва. Не превишавай дозите обаче, че ще си докараш голям проблем. Лецитина е на гранулки и не е проблем дори леко да надвишиш грамажа на ден. В магазините ще ти дадат достатъчно подробна информация. А относно храненето аз гледам да не ям и едвам свалям кг. Вече съм 90, а в началото на май бях 96. Е подпомагам се с л-карнитин в малки количества.
          Колега позволи ми да не се съглася с таурина - за енергия и креатина - задържащ водата в мускулите!!! С тази комбинация нищо няма да направи!!! Камо ли ако не тренира!Бих ти препоръчал:OPTIMUM NUTRITION" - PRO-COMPLEX GAINERUNIVERSAL NUTRITION" - MEGA MASS 3000-Хормоно стимулиращи - повишаване нивата на тестостерон по естествен път!!!ULTIMATE NUTRITION" - "TRIBULUS TERRESTRIS 90caps" - Трибестан - само внимавай с дозата, че "самолета: литва от него DHEA 50mg-Груба химия - всичко завършващо на -БОЛ, например ПАРАБОЛ, БИОАНАБОЛ и т.н.
          BMW E90 320D
          ех. FIAT COUPE 2.0 16V
          ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
          ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

          Коментар


            #20
            Ами тези имат желания ефект на покачването като се взимат заедно. Креатина задържа вода така е, но в нея има и други съставки. Все пак е евтино решение за сметка на други. Но всеки си преценява. Най-добре е да посети диетолог, който най-добре ще му каже как да качи килограми.
            www.CarProfi-BG.com
            Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
            Зареждане и ремонт на автоклиматици.
            Най-атрактивните цени в София!

            Коментар


              #21
              Колега, Всичко е въпрос на метаболизъм-при всеки е различно- но ти препоръчвам следното:- Режим на хранене, всеки ден по едно и също време три хапвания- сутрин,обед и вечер...п.с.Не се докосвайте до:Груба химия - всичко завършващо на -БОЛ, например ПАРАБОЛ, БИОАНАБОЛ и т.н.
              "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

              Коментар


                #22
                Аз имах същия проблем като ученик, когато спортувах и исках да набъбвам като гъба след дъжд, ама не беше лесно, докато не направих 1-2 силни цикъла Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 ... но това не е много здравословно ...особено в пубертета ... ако искаш да качиш здравословно освен съветите в предишните постове, можеш да наблегнеш и на пчелните продукти, овесени ядки и пшенични зародиши на закуска (от 10 години насам предимно това закусвам ), но най - вече наблегни на спорта... а ако спорта ти дойде в повече може да се подсилваш с Вит Б12, не най - силната гама, разбира се ... но тогава от з@дника ти вече и гайда няма да става... Yellow_Flash_Colorz_PDT_06Успех.
                M-Benz E 250 TD 150hp
                M-Benz 200d 75 hp
                Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                Коментар


                  #23
                  Малийййй , на на какво попаднах за "всичко завършващо на -БОЛ..."http://www.bb-team.org/forums/viewthread/11500/Без да обидя никой, ама трабва да си яко манияк за да посмееш да вземеш такова и да си го причиниш на организма... Почити граничещо с изтрещяване...

                  Коментар


                    #24
                    Малко пропаднало мнение ама с алкохол стабилно се пълнее с бира за кратко с твърдо и доста :D Не потиквам към пианство даже съм против просто отбелязвам
                    "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
                    "What do you do to help save the world?"

                    Коментар


                      #25
                      qvkata-dcs написа:
                      Малко пропаднало мнение ама с алкохол стабилно се пълнее с бира за кратко с твърдо и доста :D Не потиквам към пианство даже съм против просто отбелязвам
                      абе при мен не е така, то ако ставаше с бира, до са да съм 150 кила или поне да имам корем като плажна топка.... а вместо това каквото изпия се лепи на коремите на околните ми, има хора тук, дето могат да потвърдят . А за концентрати да не говорим...

                      Коментар


                        #26
                        Няколко човека го казаха-ОЖЕНИ СЕ.Аз преди да се събера с половинката бях 56 кг на 176 см. След като заживяхме заедно и тя забременя за 5-6 месеца станах 76 кг без да съм се старал. Режима си беше същия както и преди. От тогава свалих 4-5 килца и сега си ги поддържам и си ми е добре.
                        Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
                        Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
                        Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

                        Коментар


                          #27
                          MOYA написа:
                          Колега, Всичко е въпрос на метаболизъм-при всеки е различно- но ти препоръчвам следното:- Режим на хранене, всеки ден по едно и също време три хапвания- сутрин,обед и вечер...п.с.Не се докосвайте до:Груба химия - всичко завършващо на -БОЛ, например ПАРАБОЛ, БИОАНАБОЛ и т.н.
                          Абсолютно подкрепям!!!А с времето и начина на живот при повечето хора метаболизма се променя, така че.... А химията наистина я забрави. Сещам се, че преди години, когато вече си мислехме, че брат ми отглежда глисти и след какви ли не експерименти с храната, накрая си взе чист, натурален продукт - пчелно млечице. Имаше чуден ефект - постепенно, без да се "напомпва" като при химията, започна да качва малко по малко и в момента, в който реши, просто спря да го пие. Можеш да го намериш в аптеките, но гледай да е българско и поразпитай фармацевта, защото вече е пълно с ментета. п.п. Освен всичко останало е и имуностимулатор и би трябвало да си здрав като бик
                          Bravo 1.6/16V ... и на газ

                          Коментар


                            #28
                            аз в никакъв случай не бих ползвал каквато и да е химия. никаква. също имах подобен проблем, но без да се старя качих 11 кила за 1 година. просто си идва с времето .... ималко яденето. лично аз ям 3-4 пъти седмично пържолки, та така станах с 11 повече. мед също става
                            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                            Fiat Bravo'97 1,6 16v
                            Fiat Tempra'91 1,6 mono

                            Коментар


                              #29
                              Оф... и ние си имаме същия проблем. Не е при мен, но жената с мокри гащи едвам хваща 45 кила (който я познава знае).Аз пък си имам точно обратния проблем - стигнах 90 кила и не мога да махна ни едно.Откакто се ожених - на 74 кг - кантарът върви само нагоре... Ама и пусти коли, хич не слизам от тях...Пешо, като ученик бях много слаб, брояха ми се ребрата като на концлагерист. В казармата влязох 54 кг, излязох 74 и си бях толкова докато се оженя...

                              Коментар


                                #30
                                bubachko написа:
                                qvkata-dcs написа:
                                Малко пропаднало мнение ама с алкохол стабилно се пълнее с бира за кратко с твърдо и доста :D Не потиквам към пианство даже съм против просто отбелязвам
                                абе при мен не е така, то ако ставаше с бира, до са да съм 150 кила или поне да имам корем като плажна топка.... а вместо това каквото изпия се лепи на коремите на околните ми, има хора тук, дето могат да потвърдят . А за концентрати да не говорим...
                                колега и ас бях като тебе, повече от 67 не можех да направя, но един приятел ми каза за Ретаболил. това се бие за 2 месеца 2 инжекции във момента съм 81,за 1 месец качих към 5-6 кила но ходих и на зала а цигари пуша по 1 кутия на 2 дена Ретаболила струва 9,80

                                Коментар

                                Working...
                                X