Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с килограмите - дайте съвет...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с килограмите - дайте съвет...

    Малко нетипично оплакване, ама незнам какво вече да правя... Проблема е, че не мога да наддам на килограми колкото и смешно да ви се види. Онзи ден бях по изследвания, вече се шубелисах, да не съм пипнал някоя болест. Няма ми нищо - лекарката вика "Здрав си като бик". С ядене не става, не мога да се тъпча, ако преям ми става лошо, а и имам проблем - мого бързо се "преработва" яденото. Учил съм, че нормално е за около 24часа от ядене до "втора митница", а при мен е около 12... Няколко пъти се случва да станат "засичания" с едни върло люти дюнери, ма това не е за разправяне... А апетит има, не е като да няма, даже мииде и малко вповечко, че избива и на чревоугодия... Спрях пиенето на 0, цигарите съм намалил покрай детето напоследък до кутия за почити 2 седмици...Та положението е: ям си като хората, от време на време ми се случва да пропусна някоа закуска или обед, но вечеря ниога... межувременно се ядат разни глупости... Тестени работи, сладки, мазни... и няма и няма, нищо не се лепи, въртим си се около едни 60 кила напоследък и това е.А въпроса е: Може ли някой запознат да помогне? Как и къде да се намери някоя подсилваща диета, има ли някой да знае разни бабини рецепти от рода на бирена мая и такива работи за напълняване? Може ли да препоръчате я накои високоенергийни добавки и храни, като тези за културистите или такива разни изродии... А има ли и някакви специалисти, кум които да се обърна - диетолози, дофтори разни... Помагайте колеги, че скоро синчето ще ме стигне и ще ме задмине както е тръгнало.... Па мое и да почне да ме бие...

    #2
    Аз съм на твойто дередже 74 кг съм висок 182 см, искам да напълнея поне до 80 кг ама не мога!Ям както трябва,сладкото го моря здраво обаче ефект никъв.Забелязъл съм, че бързо смъквам килограми а много бавно ги качвам!Имам приятели които бяха салбички но започнаха да ходят по фитнес зали, да пият хранителни добавки, креатин и честно казано сега са 10-15 кила отгоре.....на приятелката чичо й се подготвя за състезание по културизъм ама той яде под часКакто казват храната прави борбата!Брат ми се ожени и стана 115 кила, та и аз чакам да се оженя
    now. BMW E39 523i '98 170hp
    ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
    ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

    Коментар


      #3
      хаххаха.... ама и ти едни проблеми... Питай балдъзата, така де, евентуално бъдещата ... тя тъй к’ът я гле’ам май има решение на проблема ти... п.п.Май ще излезе, че с брат ти (Даниел) се познаваме...
      Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
      --- в сърцето завинаги... ---
      Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

      Коментар


        #4
        Колега, бих ти препоръчал да си вземеш хранителни добавки. Не витамини или нещо такова, а подобни на тези които са във фитнес залите. Има определени добавки които са за подпомагане на организма, разпределят по-добре веществата, дават повече енергия и помагат за качване на килограми. В момента не мога да се сетя как се казваха, но ще питам и ще ти пиша какво са ми казали.
        Fiat Punto 1.7TD
        Mazda 626 2.0
        Fiat Croma 2.4 Multijet

        Коментар


          #5
          Ако вземем наблюденията ми в/у разни колежки и познати... те като почнат с диетите за отслабване и качват 5-10кг... Така че, явно начина е глад, глад, глад... и накрая почваш да се тъпчеш като изтърван. Или цял ден седиш гладен на една ябълка и вечерта като се прибереш - изпразваш хладилника, лягаш и заспиваш...
          Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
          --- в сърцето завинаги... ---
          Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

          Коментар


            #6
            Re: Проблем с килограмите - дайте съвет...

            bubachko написа:
            Малко нетипично оплакване, ама незнам какво вече да правя... Проблема е, че не мога да наддам на килограми колкото и смешно да ви се види. Онзи ден бях по изследвания, вече се шубелисах, да не съм пипнал някоя болест. Няма ми нищо - лекарката вика "Здрав си като бик". С ядене не става, не мога да се тъпча, ако преям ми става лошо, а и имам проблем - мого бързо се "преработва" яденото. Учил съм, че нормално е за около 24часа от ядене до "втора митница", а при мен е около 12... Няколко пъти се случва да станат "засичания" с едни върло люти дюнери, ма това не е за разправяне... А апетит има, не е като да няма, даже мииде и малко вповечко, че избива и на чревоугодия... Спрях пиенето на 0, цигарите съм намалил покрай детето напоследък до кутия за почити 2 седмици...Та положението е: ям си като хората, от време на време ми се случва да пропусна някоа закуска или обед, но вечеря ниога... межувременно се ядат разни глупости... Тестени работи, сладки, мазни... и няма и няма, нищо не се лепи, въртим си се около едни 60 кила напоследък и това е.А въпроса е: Може ли някой запознат да помогне? Как и къде да се намери някоя подсилваща диета, има ли някой да знае разни бабини рецепти от рода на бирена мая и такива работи за напълняване? Може ли да препоръчате я накои високоенергийни добавки и храни, като тези за културистите или такива разни изродии... А има ли и някакви специалисти, кум които да се обърна - диетолози, дофтори разни... Помагайте колеги, че скоро синчето ще ме стигне и ще ме задмине както е тръгнало.... Па мое и да почне да ме бие...
            Кои те излъга, че от бирената мая се качва?Пробвай със соев протеин. Приема се, като добавка към храната ... примерно с боб върви най-добре Също с леща, грах и т.н.

            Коментар


              #7
              Тук май сами си търсите проблеми,не можели да напълнеят,ми радвайте се,особенно след като това не се дължи на здравословен проблем.

              Коментар


                #8
                Хахахах...и аз като се ожених от 72 кила (188 см) сега съм 89.Така, че носи си новите дрехи и не се коркай за глупости колега. Само да си жив и здрав.
                Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                Punto М2 1.2 SX 2000г.
                МРАЗЯ НАП!!!

                Коментар


                  #9
                  Re: Проблем с килограмите - дайте съвет...

                  bubachko написа:
                  Малко нетипично оплакване, ама незнам какво вече да правя... Проблема е, че не мога да наддам на килограми колкото и смешно да ви се види. Онзи ден бях по изследвания, вече се шубелисах, да не съм пипнал някоя болест. Няма ми нищо - лекарката вика "Здрав си като бик"...
                  Имаш проблем, на който мнозина биха завидели. Но ... всеки с проблемите си. Не знам какви изследвания си правил, но не е лошо, ако не си го направил, да се изследваш и за паразити - тении, глисти. Друг възможен фактор - диабет, понякога води точно до отслабване и невъзможност за качване на килограми.Ако наистина всичко е наред, хапвай калорични и приятни неща: сладолед, банани, такива неща, с които можеш и да прекаляваш. И килограмите ще дойдат. Успех .
                  Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                  Коментар


                    #10
                    И аз съм така Не мога да качвам. Нищо не ми се лепи. Ям като прасе ( изразено в количество, не като хигиенни навици ) и нищо. Вярно, че се храня доста нередовно, но пък според някои хора точно нередоното, т.е. безразборно, хранене е причина за трупане на килограми. Ха дано някой даде идея как да качим по някое килце.
                    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                    Коментар


                      #11
                      Lane Staley написа:
                      И аз съм така Не мога да качвам. Нищо не ми се лепи. Ям като прасе ( изразено в количество, не като хигиенни навици ) и нищо. Вярно, че се храня доста нередовно, но пък според някои хора точно нередоното, т.е. безразборно, хранене е причина за трупане на килограми. Ха дано някой даде идея как да качим по някое килце.
                      1. Спрете да пушите (аз пуша и пак съм 90 кила).2. Яжте през деня, но най-вече късно вечер.3. Оженете се. :D :D :D :D :D
                      Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                      Punto М2 1.2 SX 2000г.
                      МРАЗЯ НАП!!!

                      Коментар


                        #12
                        природата си знае работатане насилвай нещата :D
                        2015 Renault Megane Expression GT
                        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                        Всичко за FIAT Bravo 2007

                        Коментар


                          #13
                          Аз пък не мога да отслабна Как да направим и 2-мата да сме доволни Сега по темата, вземи си малко протеини или някакви добавки към храната.И аз съм с много бърз метаболизъм, всеки ден съм по голяма нужда поне 2 пъти (сутрин и вечер), някой път и по 3.Но все съм 95кг, хем и 4 месец съм на фитнес... Е няма отслабване и това е...тази казарма ми разказа играта направо...
                          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                          Коментар


                            #14
                            ами и аз бях абсолютно същия 64кг с напикани гащи ама спрях цигарите и почнах да ям много и да тренирам много и сега съм 75кг (и това от март месец насам) което е много за мен щото и аз сам пробвал кво ли не и повече от 3 кг несъм качвал но сега качих 11 за тези два месеца. така че саветът ми е яжте много и тренирайте много щтото като неможете на сланина поне на мускул да качите пък и по добре мускул от колкото да се омазните
                            FIAT ili FERRARI se tam
                            FIAT UNO 1.0 i.e fire 45 h/p
                            FIAT BRAVO 1.6 16v 103 h/p
                            FIAT BRAVO II 1.9 multijet 16v 150 h/p

                            Коментар


                              #15
                              Колега , може да ти прозвучи смешно но има един начин познат на хлебарите и хората които правят тестени закуски.Закусвай винаги колкото се може по рано след като си станал примерно 20-30 минути след ставане с тестени изделия , например две банички и една боза.Резултата е фрапиращ още след първия месец.Важно е баничките или каквато и да е тестена закуска да е приготвена с мас не с маргарин .Аз имах подобен проблем от нова година до края на март практикувах :D този метод и резултата е следния бях 76кг. сега сьм 85кг. :D Когато почустваш че теглото е стигнало желаните граници намали закуската но нея пропускай.И най-важното спри цигарите и намали кафето.Успех навярно ви развеселих но при мен така се получи :D
                              Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                              Коментар

                              Working...
                              X