Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Подарък за бал?!?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Подарък за бал?!?

    Един много добър приятел скоро завършва. Понеже нищо не се сещам(никога не съм бил добър с подаръците ) кажете някоя идея като за подарък. Ако може да е по-оригинално, тъй като знам че трябва да бъде нещо запомнящо се, което винаги ще се ползва.

    #2
    Хубав ръчен часовник.

    Коментар


      #3
      1.Маркови ръкавели изработени от скъпоценни камъни.Предполагам 500-600 лева биха те оправили.Зависи големината и изработката.2.Маркова връзка на Версаче,Диор или подобни!3.Определено един часовник изработен от малко спретнато Швейцарско дюкянче е нещо доста оригинално и запомнящо се.Иначе ако има марка кола която той обожава направи всичко възможно да му осигуриш Тест Драйв с точно тази кола и ето ти подарък!Аз лично бих се зарадвала на това,а и най - вече на полет с балон или делтапланер.
      НЕ на безразсъдното шофиране!

      Коментар


        #4
        по принцип по балове се подарява злато или поне аз така знам .Лично аз бих помислил по следният вариат ,ако кара кола му намираш същия модел и цвят но в даден мащаб(в 1:43 и 1:18 има страшно детайлни).Ако се спреш на този вариант ,драсни едно ЛС ,че ако човек не знае къде да търси трудно се намират подобни модели ,колекционер съм и с радост ще помогна.

        Коментар


          #5
          Това с часовника не е ли малко изтъркано? А ръкавелите... просто 500лева пфф... пича вратовръзки не носи. В такива моменти е много кофти..

          Коментар


            #6
            Има невероятно раздвижени бюра за компютри с вградени екстри( около 100-160лв.)-ако е PC. маниак може да го зарадва. А най добрият ти вариант е да си го попиташ успех
            "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

            Коментар


              #7
              Бе се ръкувайте със 100 лева и това е... Аз подарявам само пари. Ако иска да си купи с тях и салам

              Коментар


                #8
                PASSARELLA написа:
                Бе се ръкувайте със 100 лева и това е... Аз подарявам само пари. Ако иска да си купи с тях и салам
                A-ето това е
                "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                Коментар


                  #9
                  наемаш му стая в хотел с 5 чочарки ,пък ако не си хареса подаръка ..... си е направо за ръкавели :D
                  фиатче Браво 2.0

                  Коментар


                    #10
                    Една стотарка е перфектен подарък. Аз най-много на тия се радвах на бала си
                    www.CarProfi-BG.com
                    Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                    Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                    Най-атрактивните цени в София!

                    Коментар

                    Working...
                    X