Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ползвате ли "пиратски" софтуер?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Основно нелицензиран софтуер на компютъра ми са аутокад2008 и производните и.
    BRAVA 1,4 12V
    Nissan Navara

    Коментар


      #32
      trace написа:
      Neosi написа:
      Nero не е безплатна колега... :D
      Да, затова съм писал и легални - тя ми дойде с лаптопа
      :D :D :D
      Brava 1.6 16v ELX 2001г.
      Punto М2 1.2 SX 2000г.
      МРАЗЯ НАП!!!

      Коментар


        #33
        А има ли някой който да не използва поне един пиратски софтуер? А бе ние всички се оказахме за икономическа полиция /да не чува дявола/. Че то ако trygna да купувам всичко от което имам нужда или ми харесва, то щях да си остана с гол windows. Ей по-малко се хвалете с това, че врагът не спи.
        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

        Коментар


          #34
          NikMar написа:
          А има ли някой който да не използва поне един пиратски софтуер?
          Нали ти казах аз нямам нито едно приложение за което да бъде преследван..... Ама нито едно!

          Коментар


            #35
            LiGuru написа:
            NikMar написа:
            А има ли някой който да не използва поне един пиратски софтуер?
            Нали ти казах аз нямам нито едно приложение за което да бъде преследван..... Ама нито едно!
            Евал! Това за домашния комп или за служебния се отнася?
            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

            Коментар


              #36
              ти да не си от НСБоппп
              фиатче Браво 2.0

              Коментар


                #37
                NikMar написа:
                LiGuru написа:
                NikMar написа:
                А има ли някой който да не използва поне един пиратски софтуер?
                Нали ти казах аз нямам нито едно приложение за което да бъде преследван..... Ама нито едно!
                Евал! Това за домашния комп или за служебния се отнася?
                Е за домашен, служебен, лаптоп..каквото се сетиш. Само дето пиратствам с музика и филми, но това не е темата.

                Коментар


                  #38
                  tomazo написа:
                  ти да не си от НСБоппп
                  Не съм, има хора които ме познават и могат да го потвърдят. Не се притеснявай за това.
                  FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                  Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                  Коментар


                    #39
                    LiGuru написа:
                    NikMar написа:
                    LiGuru написа:
                    NikMar написа:
                    А има ли някой който да не използва поне един пиратски софтуер?
                    Нали ти казах аз нямам нито едно приложение за което да бъде преследван..... Ама нито едно!
                    Евал! Това за домашния комп или за служебния се отнася?
                    Е за домашен, служебен, лаптоп..каквото се сетиш. Само дето пиратствам с музика и филми, но това не е темата.
                    А WinRAR случайно да ползваш?
                    Брава 1.6 16V ELX
                    Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

                    Коментар


                      #40
                      Re: ...

                      TOSHIRO написа:
                      karloson написа:
                      Където мога, ползвам безплатни аналози на програмите, които са ми необходими...
                      А за които няма свестни такива... Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
                      Ами, май в повечето случаи намирам... А където няма, ползвам пиратски, но не ми се налага толкова често... Примерно - вчера ползвах една програма за конверт на PDF-DOC, но ми трябваше еднократно, а тя си имаше trial-период... Това, което ползвам постоянно и ми е пиратско, е офиса и шампоана - всичко друго е или за временна употреба, или ровя за безплатна версия, която да ме устройва.Програми, които ми се налага да ползвам - аудио и видео конвертори, обработка на снимки, аудио-видео плейъри - има си много добри безплатни. Например - за музика ползвам AIMP плейър, който си има и функции за аудио конверт... Успоредно с WinDVD5, който ми е легален, за филми ползвам и безплатния Full Screan Player, който е безплатен. Не ми се е налагало да ползвам аутокадове, фотошопове и прочее професионални програни. За любителска и повърхностна обработка на снимки си има Пикаса и Shutterfly, които са ми достатъчни.Не съм никакъв светец, но повечето кракнати програми, които съм ползвал, ми създаваха проблеми в едно или друго отношение, и затова се научих да търся безплатното. А в нета има доста - само да се порови човек.
                      Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
                      Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

                      Коментар


                        #41
                        Re: ...

                        peho написа:
                        karloson написа:
                        Където мога, ползвам безплатни аналози на програмите, които са ми необходими... Уиндоуса ми е легален (дойде си с лаптопа), но Офис 2003 ми е пиратски... С удоволствие бих ползвал безплатния Open Office, но работата ми налага да правя някои таблици на ексел и аксес, които не могат да се направят с друга програма (друг е въпроса, че това е монополно наложено от данъчното и министерство на земеделието). За запис на дискове също използвам пиратско копие на Ashampoo burning studio - имам легално Неро, което пак си дойде с лаптопа, но "шампоана" ми допада повече...Май това ми е пиратския софтуер... Всичко друго ми е или легално, или безплатно...
                        Мога да ти препоръчам нещо,което е безплатно и ще ти свърши работа вместо Офис 2003 за ексел,но за аксес .Ето това е Easyoffice,ако не го намериш ще ти го изпратя.Друг е въпроса дали е необходимо да се пробваш с него,особенно ако ти е за домашна употреба този Офис 2003.
                        Благодаря! Ще пробвам
                        Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
                        Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

                        Коментар


                          #42
                          bright написа:
                          LiGuru написа:
                          NikMar написа:
                          LiGuru написа:
                          NikMar написа:
                          А има ли някой който да не използва поне един пиратски софтуер?
                          Нали ти казах аз нямам нито едно приложение за което да бъде преследван..... Ама нито едно!
                          Евал! Това за домашния комп или за служебния се отнася?
                          Е за домашен, служебен, лаптоп..каквото се сетиш. Само дето пиратствам с музика и филми, но това не е темата.
                          А WinRAR случайно да ползваш?
                          Искаш да ме заковеш ли :D ми ползвам нещо подобно... ама си е легално.... Няма да ви лъжа нямам нито един софтуеар за който да се притеснявам. И отговора на как така е много лесен... просто никой не ми иска пари за това което ползвам, а напротив получавам благодарствени мейли.

                          Коментар


                            #43
                            Не познавам човек, който да ползва само легален софт
                            Look at you now, look at you now,
                            you're put in your place, put in your place,
                            all, all menacing, all menacing is,
                            smacked in the face, smacked in the face again

                            Коментар


                              #44
                              Nero ---> K3bWinamp ---> AmarokBSPlayer ---> KaffeineOffice ---> OpenOfficePhotoShop ---> GIMPAutoCad ---> VariCAD (trial иначе 76$)3D ---> BlenderOS ---> Debian пройзводни

                              Коментар


                                #45
                                factory_driver написа:
                                Не познавам човек, който да ползва само легален софт
                                А бе дружко си е като разбиеш нечия парола. Самочуствието ти се вдига!
                                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                                Коментар

                                Working...
                                X