Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ползвате ли "пиратски" софтуер?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ползвате ли "пиратски" софтуер?

    Привет колеги,Зачетох се в някои теми, та ми стана интересно...Та въпросът е: Ползвате ли "пиратски" софтуер?, независимо за какво служи?.В това число имам предвид филми и музика.Благодаря ви за участието. :D
    Brava 1.6 16v ELX 2001г.
    Punto М2 1.2 SX 2000г.
    МРАЗЯ НАП!!!

    #3
    ...

    Където мога, ползвам безплатни аналози на програмите, които са ми необходими... Уиндоуса ми е легален (дойде си с лаптопа), но Офис 2003 ми е пиратски... С удоволствие бих ползвал безплатния Open Office, но работата ми налага да правя някои таблици на ексел и аксес, които не могат да се направят с друга програма (друг е въпроса, че това е монополно наложено от данъчното и министерство на земеделието). За запис на дискове също използвам пиратско копие на Ashampoo burning studio - имам легално Неро, което пак си дойде с лаптопа, но "шампоана" ми допада повече...Май това ми е пиратския софтуер... Всичко друго ми е или легално, или безплатно...
    Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
    Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

    Коментар


      #4
      Re: ...

      karloson написа:
      Където мога, ползвам безплатни аналози на програмите, които са ми необходими... Уиндоуса ми е легален (дойде си с лаптопа), но Офис 2003 ми е пиратски... С удоволствие бих ползвал безплатния Open Office, но работата ми налага да правя някои таблици на ексел и аксес, които не могат да се направят с друга програма (друг е въпроса, че това е монополно наложено от данъчното и министерство на земеделието). За запис на дискове също използвам пиратско копие на Ashampoo burning studio - имам легално Неро, което пак си дойде с лаптопа, но "шампоана" ми допада повече...Май това ми е пиратския софтуер... Всичко друго ми е или легално, или безплатно...
      Благодаря за откровенноста колега!
      Brava 1.6 16v ELX 2001г.
      Punto М2 1.2 SX 2000г.
      МРАЗЯ НАП!!!

      Коментар


        #5


        Сега да не дойде някой да ме арестува
        Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
        Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

        Коментар


          #6
          Re:

          karloson написа:
          Сега да не дойде някой да ме арестува
          Бухахахах...няма...
          Brava 1.6 16v ELX 2001г.
          Punto М2 1.2 SX 2000г.
          МРАЗЯ НАП!!!

          Коментар


            #7
            Хахаха, че кой не ползва пиратски софтуер?Като си купувам компютъра от дадена фирма, нали си го плащам, предполага се,че софта който са ми сложили е легален-да ама не, щото от страницата наМайкрософт ми казват друго

            Коментар


              #8
              ilkoD написа:
              Хахаха, че кой не ползва пиратски софтуер?Като си купувам компютъра от дадена фирма, нали си го плащам, предполага се,че софта който са ми сложили е легален-да ама не, щото от страницата наМайкрософт ми казват друго
              Не братчед...ти купуваш компа, а не софтуера...той се инсталва за да се тества машината макар, че ако ги хванат дупе да им е яко...за това не се разбирате със Майкрософт. :D :D :D
              Brava 1.6 16v ELX 2001г.
              Punto М2 1.2 SX 2000г.
              МРАЗЯ НАП!!!

              Коментар


                #9
                Софтуер не ползвам, камо ли пиратски. Музика не слушам защото не ми трябва, филми не гледам защото не ме кефят, книги не чета защото не знам чужд език, а българските са ми безинтересни, игри не играя защото отдавна ми е минало времето

                Коментар


                  #10
                  BLUEBiRD написа:
                  Софтуер не ползвам, камо ли пиратски. Музика не слушам защото не ми трябва, филми не гледам защото не ме кефят, книги не чета защото не знам чужд език, а българските са ми безинтересни, игри не играя защото отдавна ми е минало времето
                  Що бе...и аз съм дрът, ама перкам игри...нищо, че не знам езици...
                  Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                  Punto М2 1.2 SX 2000г.
                  МРАЗЯ НАП!!!

                  Коментар


                    #11
                    Въпреки голямото ми желание да си закупувам необходимия ми софтуер Ако бях купил всичко което ползвам:XP SP2;Corell Draw;Photoshop;Ashampoo.....Е***и всичко си казах :P
                    I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                    Коментар


                      #12
                      Досега не съм плащал нищо и Бил Гейтс още не е фалирал, не ми се е и оплакал за пари- така че явно се кефи на такива отворковци като мене. :D Всъщност торенсайтовете си печелят пак от нас от рекламите.
                      Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

                      Коментар


                        #13
                        avvasilev написа:
                        Въпреки голямото ми желание да си закупувам необходимия ми софтуер Ако бях купил всичко което ползвам:XP SP2;Corell Draw;Photoshop;Ashampoo.....Е***и всичко си казах :P
                        Тва струва майка си и баща си
                        Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                        Punto М2 1.2 SX 2000г.
                        МРАЗЯ НАП!!!

                        Коментар


                          #14
                          КИМИ написа:
                          Всъщност торенсайтовете си печелят пак от нас от рекламите.
                          Разбира се..няма безплатен обед...
                          Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                          Punto М2 1.2 SX 2000г.
                          МРАЗЯ НАП!!!

                          Коментар


                            #15
                            Да, ползвам винаги (особено игрите), то къде ще му излезе края, ако купувам всичко.И въпреки това сега като прегледах инсталирания софтуер се оказа, че всъщностповечето са Free.Free и легални:SkypeICQCore FTPDaemon ToolsMedia Player ClassicQuicktimeSoulseekWinAceAd-awareBitCometNeroFoxit readerDimage Scan Dual 4Mozilla Firefoxпиратски:ACDSeeAudiograbberNVDVDDownload AcceleratorMS OfficeGoldWavePinnacle Studio 914:7
                            Ex Fiat 126P
                            Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                            Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                            Alfa Romeo 147 1.6 TS
                            Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                            Коментар

                            Working...
                            X