Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

И аз я свърших като кучето на нивата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    И аз я свърших като кучето на нивата

    Е сегя ми е***а мамата!На излизане от Разград,но все още в "границите" на населеното място радара ми закова +44 км/ч. Слагам кавички защото табелата е поставена на около 500 м. след реалните граници на града някъде из нивята.Какво да очаквам. В смисъл колко месеца ще се возя и колко ще ми струва като парици?
    I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

    #2
    Така става като карате като луди ! Точно там пък винаги има полиция ! На брат ми за скорост + 35 , плати глоба 100 лв. Не му взеха точки, защото нямаше други нарушения ( той по принцип е стриктен водач ). А докато му излезе акта, караше с постановление. Обаче това края на миналата година, може да се е променило нещо. От мен това по темата. :D
    FIAT UNO 45 i.e. 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      rumididi написа:
      А докато му излезе акта, караше с постановление.
      Не е точно сега момента, но докато ти излезе постановлението се кара с акт. А от миналата година доста неща се промениха.Вече вземат книжка за превишена скорост
      I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

      Коментар


        #4
        Еми да не те урочасам, но на мен за +35 отгоре - 100 кинта + 1 месец без книжка и 6 точки. Също нямах други нарушения досега. За +44 мисля, че е 150 лв. + 2 месеца без книжка и незнам колко точки. Дано бъркам Ето цитат от закона (може се види на www.kat.mvr.bg):Чл. 182. (Изм. - ДВ, бр. 51 от 2007 г.) (1) Водач, който превиши разрешената максимална скорост в населено място, се наказва, както следва: 1. за превишаване с 10 км/ч - с глоба 10 лв.; 2. за превишаване от 11 до 20 км/ч - с глоба 30 лв.; 3. за превишаване от 21 до 30 км/ч - с глоба 100 лв.; 4. за превишаване от 31 до 40 км/ч - с глоба 150 лв. и един месец лишаване от право да управлява моторно превозно средство; 5. за превишаване над 41 км/ч - с глоба 200 лв. и два месеца лишаване от право да управлява моторно превозно средство; 6. за превишаване над 51 км/ч - с глоба 250 лв. и три месеца лишаване от право да управлява моторно превозно средство. (2) Водач, който превиши разрешената скорост извън населено място, се наказва, както следва: 1. за превишаване с 10 км/ч - с глоба 10 лв.; 2. за превишаване от 11 до 20 км/ч - с глоба 30 лв.; 3. за превишаване от 21 до 30 км/ч - с глоба 50 лв.; 4. за превишаване от 31 до 40 км/ч - с глоба 100 лв. и един месец лишаване от право да управлява моторно превозно средство; 5. за превишаване от 41 до 50 км/ч - с глоба 150 лв. и два месеца лишаване от право да управлява моторно превозно средство; 6. за превишаване над 51 км/ч - с глоба 200 лв. и 3 месеца лишаване от право да управлява моторно превозно средство.

        Коментар


          #5
          Re: И аз я свърших като кучето на нивата

          avvasilev написа:
          Е сегя ми е***а мамата!На излизане от Разград,но все още в "границите" на населеното място радара ми закова +44 км/ч.Слагам кавички защото табелата е поставена на около 500 м. след реалните граници на града някъде из нивята.Какво да очаквамлВ смисъл колко месеца ще се возя и колко ще ми струва като парици?
          ЗАКОН ЗА ДВИЖЕНИЕТО ПО ПЪТИЩАТАизм. ДВ. бр.51 от 26 Юни 2007г.Чл. 182. (Изм. - ДВ, бр. 51 от 2007 г.) (1) Водач, който превиши разрешената максимална скорост в населено място, се наказва, както следва: 1. за превишаване с 10 км/ч - с глоба 10 лв.; 2. за превишаване от 11 до 20 км/ч - с глоба 30 лв.; 3. за превишаване от 21 до 30 км/ч - с глоба 100 лв.; 4. за превишаване от 31 до 40 км/ч - с глоба 150 лв. и един месец лишаване от право да управлява моторно превозно средство; 5. за превишаване над 41 км/ч - с глоба 200 лв. и два месеца лишаване от право да управлява моторно превозно средство; 6. за превишаване над 51 км/ч - с глоба 250 лв. и три месеца лишаване от право да управлява моторно превозно средство.Точкова система (съгласно
          Brava 1.6 16v ELX 2001г.
          Punto М2 1.2 SX 2000г.
          МРАЗЯ НАП!!!

          Коментар


            #6
            Стига ги поствахте тия закони, че вече ми идва да продавам Фиатката, тя два месеца, ако трябва да седи после няма оправия..... Ама така трябва, който бърза си плаща гяволъка....

            Коментар


              #7
              I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

              Коментар


                #8
                LiGuru написа:
                Стига ги поствахте тия закони, че вече ми идва да продавам Фиатката, тя два месеца, ако трябва да седи после няма оправия..... Ама така трябва, който бърза си плаща гяволъка....
                Тва е положението братко....
                Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                Punto М2 1.2 SX 2000г.
                МРАЗЯ НАП!!!

                Коментар


                  #9
                  Re: И аз я свърших като кучето на нивата

                  avvasilev написа:
                  Е сегя ми е***а мамата!На излизане от Разград,но все още в "границите" на населеното място радара ми закова +44 км/ч.Слагам кавички защото табелата е поставена на около 500 м. след реалните граници на града някъде из нивята.Какво да очаквамлВ смисъл колко месеца ще се возя и колко ще ми струва като парици?
                  Абе не можа ли поне да си под 40км/ч.?????
                  Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                  Punto М2 1.2 SX 2000г.
                  МРАЗЯ НАП!!!

                  Коментар


                    #10
                    Re: И аз я свърших като кучето на нивата

                    Neosi написа:
                    avvasilev написа:
                    Е сегя ми е***а мамата!На излизане от Разград,но все още в "границите" на населеното място радара ми закова +44 км/ч.Слагам кавички защото табелата е поставена на около 500 м. след реалните граници на града някъде из нивята.Какво да очаквамлВ смисъл колко месеца ще се возя и колко ще ми струва като парици?
                    Абе не можа ли поне да си под 40км/ч.?????
                    И като е под 40 км/ч какво ще се промени?! Пак ще е един месец без книжка.И аз бях пътник един месец - лошо, много лошо! Но се свиква :D

                    Коментар


                      #11
                      Ами поне колегата ще икономиса 50 лв., а 1 месец без книжка, не е като 2..нали?
                      Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                      Punto М2 1.2 SX 2000г.
                      МРАЗЯ НАП!!!

                      Коментар


                        #12
                        Re: И аз я свърших като кучето на нивата

                        Neosi написа:
                        avvasilev написа:
                        Е сегя ми е***а мамата!На излизане от Разград,но все още в "границите" на населеното място радара ми закова +44 км/ч.Слагам кавички защото табелата е поставена на около 500 м. след реалните граници на града някъде из нивята.Какво да очаквамлВ смисъл колко месеца ще се возя и колко ще ми струва като парици?
                        Абе не можа ли поне да си под 40км/ч.?????
                        И какво да правя като бега фичо!Много бега,ама сега на трупчета
                        I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                        Коментар


                          #13
                          Re: И аз я свърших като кучето на нивата

                          avvasilev написа:
                          Neosi написа:
                          avvasilev написа:
                          Е сегя ми е***а мамата!На излизане от Разград,но все още в "границите" на населеното място радара ми закова +44 км/ч.Слагам кавички защото табелата е поставена на около 500 м. след реалните граници на града някъде из нивята.Какво да очаквамлВ смисъл колко месеца ще се возя и колко ще ми струва като парици?
                          Абе не можа ли поне да си под 40км/ч.?????
                          И какво да правя като бега фичо!Много бега,ама сега на трупчета
                          Верно, че много бегат пущините :D :D :D
                          Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                          Punto М2 1.2 SX 2000г.
                          МРАЗЯ НАП!!!

                          Коментар


                            #14
                            Карайте разумно и няма да имате подобни главоболия! Пък и смачканите ламарини, и труповете ще намалеят! Сори, но това е истината. Сега ще започнете да ми развивате теории - недейте не сте прави! И аз превишавам скороста, но за 12 години шофиране веднъж са ме хващали с 15км/ч отгоре. 44км/ч повече от разрешеното за мен е безумие, бих си го позволил само на магистрала и то за малко, все пак 130+44 е доста, не карам Ферари
                            Frontera Sport, X20SE март 1998

                            Коментар


                              #15
                              Vladim написа:
                              Карайте разумно и няма да имате подобни главоболия! Пък и смачканите ламарини, и труповете ще намалеят! Сори, но това е истината. Сега ще започнете да ми развивате теории - недейте не сте прави! И аз превишавам скороста, но за 12 години шофиране веднъж са ме хващали с 15км/ч отгоре. 44км/ч повече от разрешеното за мен е безумие, бих си го позволил само на магистрала и то за малко, все пак 130+44 не е малко, не карам Ферари
                              Това е самата божа истина!!!
                              Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                              Punto М2 1.2 SX 2000г.
                              МРАЗЯ НАП!!!

                              Коментар

                              Working...
                              X